PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Silah Cektiler Homerosta

Kalchae
08 Mayıs 2017, 15:57
S.a beyler. Dun gece 20.40 gibi küçükparkta piyasamizi yapip dönüşte arkadaşlarla birlikte homerosa çıktık.
Yamaha ybr125 suren arkadasimin artcisiydim.
Yanimizda kuba cita artcisiyla beraber vede eski kulustur bi cup tek basina homeros yolunu tuttuk. Benim bindigim motorda yani ybr125 haric digerlerinde far yoktu yolu bilen cita oldugu icin uzunlari açtık. Arkasından seyir etmeye başladık.
25 dakika gayet iyi bi sekilde seyir ettikten sonra arkamizdan bi arac yaklasti aracin modelini hatırlamıyorum. 3 motor ip halinde dizilip yol vermek istedik hizimizi yavaslattik. Ama araç 5 dakika boyunca arkamizdan ayrilmadi.
Bi muddet sonra onumuze gecip hizla önümüze kırdı.
İçeride 2 erkek 1 kzi gördük. Belli ki icmisler les gibi kokuyorlardi. Kufurler saydirarak uzunlari kapatin dediler. Arkadaslarin fari yok dedik iyi kapatıriz abi diyip devam ettik.
Cok tav olduk tabi. Arkamizdaydi bu tartisma yaşanırken cup. Ondeki citaya yetisip dalalim dedik heriflere. Onay verdiler. Hizla aracın onune geçtik.
Herif sinirlenmis oluxak ki bi hizla citayi ittir di yanimiza yaklasti 5 metre gecti bizi. Yavasladi yan yanaydik artik osirada sağımizda park halinde tir vardi. Tirin arasina sikistirdi ve arkadasin kafasına yumruk atti kask oldugu icin bsey olmadi ama motoru zor toparladi uçurumun dibinde döndük.
Ayni anda elindeki bira sisesini bize firlarti seyir halinde ruzgardan dolayi arkadaki cupa geldi. Bi an gozum içeri kaydi herifin diger eli silahtaydi. Arkadasima tapagaz bas silah var dolduruyor dedim. Gordum dedi basti.
Cup yetişti hemen arkadan. Ondeki citaya yetisip basin emanet var tuyelim dedik. Bi bastik bi muddet arac bizi takip etti. Arkma dönüp bakinca iki motoru da goremedim. Yoklar dedim motoru suren arkadsima. Bana donup biseyler dedi.
Onune bakmadigi icin virajı görmedi. Viraji gosterince son anda dondu.
115 km hizla dengeyi zor ayarladi sagimiz solumuz ucurum olunca kil payı kurtardık. Tekrar arkama bakindigimda ikisini de gordum dedim tapagaz geliyolar.
Viraji donunce 3 el silah sesi duyduk. Neyse bir sey olmadı. Semte inince. Olayi diğer arkadaslardan da dinledik.
Geride kalinca araç citaya yetismis arkadaki artçıya vurmuş. Devaminda sürücüye gelmis dengeyi saglayamamislar durmak zorunda kalmislar.
Dedigim gibi sagimiz solumuz ucurum olunca yine ucurumun dibinde durmuslar. Onlar durunca aracta durmus şoför inmeye kalkmış ve ticari oldugu icin aracın arka tarafi acilmis ortalama 4 veya 5 kisi de orda varmis.
Araç duruncada bunlarda motoru bi an once toparlayip yola devam etmisler. Yani anliyacaginiz agir magandaya denk geldik.

voljjn
08 Mayıs 2017, 16:32
Piyasa yapmak.... check
Önü tazmanya canavarlı ybr... check
Çita... check
Cup... check

Bu sizmisiniz?
https://i.ytimg.com/vi/HqZL0dBHqoc/hqdefault.jpg

Tefoo
08 Mayıs 2017, 16:42
sonra uyandım ve bi baktım üstüm açık kalmış...

nines
08 Mayıs 2017, 16:44
bence yaptığınız bir kaç yanlış var.

birincisi motorda far yok gece gece abidik gubidik yollardasınız (buradaki serzenişim far eksiği).
ikincisi deliye bulaşacağına dereyi dolaş demişler sarhoş artistliğini yapmış salla gitsin. belinde silah milah hiç birşey olmadığını farzet sarhoş herif bir tane patlatırsın ayakta zor duruyor zaten düşecek kafasını vuracak ölecek gidecek.

banro
08 Mayıs 2017, 16:45
Bir gün, memleketin birinde, 2 tekerlekli apaçiler 4 tekerlekli apaçilere rastlamış, ...................

Kalchae
08 Mayıs 2017, 16:50
Aga apaçılik falan yapmadik ona bi aciklik getireyim. Evet far konusunda haklisiniz. Ama ben saten iki tur atip gelicez diye bindim. Homeros falan yoktu aklimizda zorladilar. Normal bi motor sürücüsüyuz hepimiz dedigim gibi far konusunda haklisiniz

shruikan
08 Mayıs 2017, 17:13
plakasını almadın mı?

hokahey
08 Mayıs 2017, 17:16
yırmıh atmış kaskına.

mgora
08 Mayıs 2017, 17:29
Polise şikayet etmen lazım

Öz_Musti
08 Mayıs 2017, 17:31
Sanılanın aksine taksici, minibüsçü ve halk otobüsü tarzı araçlarla sonuna kadar tartışılır. Kavga edilir. Bir sakınca yok. Çünkü ticarilerde şoför kapısı ile kapı arasında sopa oluyor. Belki tornavida.

Ama sivil araçta ne olduğu belli değil. Ne olduğu belli olmayan bir araçla tartışmak aptallık. Bende tabanca varsa sende ne olduğunu bilmiyorsam şansım %50. Hikayedeki apaçi gençler gibilerini ben de gördüğüm zaman "öleceksin geri zekalı. Far yak" diye bağırıyorum. direk gel beni döv tipler çünkü.

Abiniz olarak size öğüt vereyim. Tutana, anlayana.

Kendi gücünü ve karşındakinin gücünü bilirsen savaşı kazanırsın.
Kendi gücünü bilir, karşıdakinin gücünü bilmezsen, ya kazanırsın, ya kaybedersin.
Ne kendi gücünü ne de karşındakinin gücünü bilmiyorsan, kesin kaybedersin. Sizinki de o hesap.

Hubalahubhub
08 Mayıs 2017, 19:02
https://www.youtube.com/watch?v=7_bVVN3nWDs

esbabsız
08 Mayıs 2017, 19:10
Adamlar maganda ama aranızda anlaşıp dalalım diyen sizler değil ha iyiymiş. Tencere dibin kara, seninki benden kara.

alasehirli
08 Mayıs 2017, 19:27
https://www.youtube.com/watch?v=7_bVVN3nWDs

Anaa daha az önce izledim bu filmi :)

COQ
08 Mayıs 2017, 20:11
Yolda sıkıştırdı bir şahin
Dedim ne yaptın sen usta
Döveceğimi anladı kâhin
Silah çektiler Homerosta.

Cok gezdim ben yollarını
Basima gelmedi Amanosta
Kıracaktım farlarını
Silah çektiler Homerosta

İndirdim aşağı söyle dedim
Ne düşündün bu hususta
Elinde görünce boku yedim
Silah çektiler Homerosta

Bende de bıçak vardı
Kan oluklu sağlam susta
Çıkarmaya döt lazımdı

Arkadaşlarla dalalım dedik
Az ilerde yattık pusta
Cam açıldı mermi yedik

Yıllarca her yerde bela aradım
Donsuz gezdim Avanosta
Namluyu görünce yemedi mabadım
Silah çektiler Homerosta

Şair:Korhan Afakan

bektanist
08 Mayıs 2017, 20:24
Dedim ne yaptın sen usta
Döveceğimi anladı kâhin

Cok gezdim ben yollarını
Basima gelmedi Amanosta
Kıracaktım farlarını
Silah çektiler Homerosta

Ne düşündün bu hususta
Silah çektiler Homerosta

Bende de bıçak vardı
Kan oluklu sağlam susta
Çıkarmaya döt lazımdı

Az ilerde yattık pusta
Cam açıldı mermi yedik

Donsuz gezdim Avanosta
Silah çektiler Homerosta

Herkese göndermiş şiirde güzel yeni neslimiz çirkin.

linkinpark20
08 Mayıs 2017, 20:26
Kahkahalarla okudum:)

fatih.met
08 Mayıs 2017, 20:36
Dedim ne yaptın sen usta
Döveceğimi anladı kâhin

Cok gezdim ben yollarını
Basima gelmedi Amanosta
Kıracaktım farlarını
Silah çektiler Homerosta

Ne düşündün bu hususta
Silah çektiler Homerosta

Bende de bıçak vardı
Kan oluklu sağlam susta
Çıkarmaya döt lazımdı

Az ilerde yattık pusta
Cam açıldı mermi yedik

Donsuz gezdim Avanosta
Silah çektiler Homerosta

bu şiiri daha önce bir yerde okudum ben sanki

hasmet
08 Mayıs 2017, 20:38
bence yaptığınız bir kaç yanlış var.

...

Siir guzelmis, ama en cok buna guldum :)

Gerci gulunecek bir durum da degil ama...

Bir kac yanlis mi? - Dogrulari saysak bir elin parmagini gecmez herhalde.

Ekarademir
08 Mayıs 2017, 21:16
Her yazı ayrı güzel. :mrgreen:

Adamda silah olmasaydı siz adamı indirip dövecektiniz. Adam gelecekti burda motorcu magandalar beni dövdü diye başlık açacaktı. :mrgreen:

İki taraftada suç var. İyi bari kaza, vurulma vs olmamış. Artık akıllanmışsınızdır yolda adamı durdurup dövmeye kalkmazsınız. :mrgreen:

Akhunturk
08 Mayıs 2017, 21:19
https://rlv.zcache.co.uk/incredistory_cool_story_bro_round_sticker-rceca475ab1704798bd797a1b5761191d_v9wth_8byvr_324. jpg

Macit250
08 Mayıs 2017, 21:24
Piyasa ybr çita sonrasını pek okumak içimden gelmedi kusura bakma ,umarım kötü bir gece yaşamamışınızdır.

acemi60
08 Mayıs 2017, 21:52
Güzel bir şiir gelmiş. Aşağıdaki tekerleme de cuk oturuyor;
Sen seni bil. Sen seni.
Bilemezsen sen seni.
Patlatırlar enseni.

hayat2teker
08 Mayıs 2017, 22:34
http://cf.kizlarsoruyor.com/q3112456/f39216c8-f6ae-41c1-bb88-be45f9421a88.jpg

karadag.05
08 Mayıs 2017, 23:09
Hem aranızda anlaşıp dalalım diyosunuz hemde maganda onlar oluyor? Senin ki iyiymiş aslında. Hem ayranım dökülmesin hemde kıçım öpülmesin diyosun yani ?

Merdo
08 Mayıs 2017, 23:48
koskoca Homeros'un adının geçtiği olaya bak.

Tefoo
09 Mayıs 2017, 01:01
yav en çokta ciddiye alıp, şurayı anlamadım, burda yanlış yapmışsın, hata yapmışsın diyenlere gülüyorum. adam gelip sıkıp gidiyor, bunlar da cevap veriyor.

levend84
09 Mayıs 2017, 01:29
Artik vatandaşin biri google´da ´´Homeros´´yazdigi zaman direk bu konu çikacak..zaten şiir kismina diyecek lafim yok.. ee artik devaminda beyit yazan biride çikar...

hasmet
09 Mayıs 2017, 01:46
Her yazı ayrı güzel. :mrgreen:

Adamda silah olmasaydı siz adamı indirip dövecektiniz. Adam gelecekti burda motorcu magandalar beni dövdü diye başlık açacaktı. :mrgreen:

İki taraftada suç var. İyi bari kaza, vurulma vs olmamış. Artık akıllanmışsınızdır yolda adamı durdurup dövmeye kalkmazsınız. :mrgreen:

Acaba böyle iyi mi olmuş?

Herhangi bir taraftan eksilme toplum yararına olmaz mıydı ki diye soruyor şeytan :)

BatuhanK
09 Mayıs 2017, 01:53
Vay bee. Yaşıyonuz bu hayatı lağdeeerrrr

Romedon
09 Mayıs 2017, 08:59
sonra uyandım ve bi baktım üstüm açık kalmış...

yemin ediyorum ben yazacaktım :DD

Seko
09 Mayıs 2017, 09:10
Anlayan varsa bana da tercüme etsin.

owlam
09 Mayıs 2017, 09:16
Toplanıp dalalım deyip kuyruğu sıkıştırıp kaçmak 😂😂😂

nines
09 Mayıs 2017, 10:48
Siir guzelmis, ama en cok buna guldum :)

Gerci gulunecek bir durum da degil ama...

Bir kac yanlis mi? - Dogrulari saysak bir elin parmagini gecmez herhalde.

ne diyeyim şimdi sizin o olmayan beyninizle cima edeyimle başlasam adam okumayacak dedim belki biraz yumuşak girersek ileride böyle bir saçmalığı belki bir ihtimal yapmazlar.

hokahey
09 Mayıs 2017, 11:06
Anlayan varsa bana da tercüme etsin.

abi bi ara arabanın içinden motorsiketli gence yumruk atmışlar. ama gencin kafasında kask olduğu için tesir etmemiş. sadece burayı anladım ben.

redlion999
09 Mayıs 2017, 12:14
abi bi ara arabanın içinden motorsiketli gence yumruk atmışlar. ama gencin kafasında kask olduğu için tesir etmemiş. sadece burayı anladım ben.

Türkçeden türkçeye çeviri arar olduk arkadaş :cat:

Kalchae
09 Mayıs 2017, 20:39
Beyler sımdı genciz biz kanımız kaynıyor. Ha bızım yaptıgımza hataydı elbette bunu vurgulayarak soylemıssınız cogunuz akıllanmadık mı akıllandık. Ama bızım dovundugumuz nokta sebepsız yere uzunları yaktıgımız ıcın kufur kostek yememiz. Hor davranılması. Bu da bize haliyle koydu. Duramadık yerımızde böyle olacagını tahmin bile edemezdik. Bu ara makaleyı bıraz karmasık yazmısım anladıgınız kadar artık.

fatih.met
09 Mayıs 2017, 20:59

yani kask taktıkları için bir nevi şükrediyorlar ama bir yandan da mermi geçirmez elbise olsa fena olmazdı demeye getiriyorlar işte :)

bence motorcular ne olursa olsun bu durumda arabaya göre daha üstün. arabada elemanlar bir kere içkili bir şekilde araç kullanıyor ve içtikleri alkolü bünyeleri kaldırmamış olacak ki millete şuursuz bir şekilde sataşma gereği duyuyorlar hemde zevk için. nasıl olsa ellerinde tabancada var onlardan erkeği yok içkiliyken.

not: bu kışın 10 gün kadar sabahları bende alkol kullandım ama amacım yolda üşümenin etkisini azaltmak ve iş yerinde de bir süre üşümeden işe başlayabilmek ti ve oldukça faydası oldu. biz de içiyoruz ve içkili motosiklet kullanıyoruz ama böyle saçma sapan millete sarmıyoruz di mi?

MazhaRR
09 Mayıs 2017, 21:04
Ybr'ye üzüldüm.

serif abi
09 Mayıs 2017, 21:49
Hemorasta nerde ?

hasmet
09 Mayıs 2017, 21:55
Ben diyorum ki trafikte kim buyuk artik anlasilsin arkadas... Haftada belli bi gece kuralsiz olsun. O vakitte normal vatandas trafige cikmasin. Kendine guvenen yol savascilari ciksin arenaya, pardon, vursun kendini caddelere, ve gorelim kim buyukmus. Sizce de guzel olmaz mi?

Bence balkondan izlemesi cok zevkli olur. Ustelik zaman icerisinde trafige buyuk faydasi olur...

Kalchae
10 Mayıs 2017, 07:29
Hemorasta nerde ? camici köyünü gecince

Seko
10 Mayıs 2017, 07:37
Beyler sımdı genciz biz kanımız kaynıyor. Ha bızım yaptıgımza hataydı elbette bunu vurgulayarak soylemıssınız cogunuz akıllanmadık mı akıllandık. Ama bızım dovundugumuz nokta sebepsız yere uzunları yaktıgımız ıcın kufur kostek yememiz. Hor davranılması. Bu da bize haliyle koydu. Duramadık yerımızde böyle olacagını tahmin bile edemezdik. Bu ara makaleyı bıraz karmasık yazmısım anladıgınız kadar artık.

Yapman gereken şey, plakasını alıp polise şikayet etmek. Sonrasında mahkemede tehdit ettiklerinde onları dövecek adam da lazım olacak tabi...

Kalchae
10 Mayıs 2017, 07:40
Yapman gereken şey, plakasını alıp polise şikayet etmek. Sonrasında mahkemede tehdit ettiklerinde onları dövecek adam da lazım olacak tabi...
O anki endişeyle almaya calistik ama karanlik olduğu icin alamadik. Bildiğimiz tek sey meşrubatci olduklari dukkanlarinin ismi aracin sag tarafinda yaziyordu. Hatta yerini dahi biliyoruz suan ama ne yapmamiz hakkinda kararsiz kaldik.

serif abi
10 Mayıs 2017, 08:43
camici köyünü gecince

anladım olay homerasta geçiyor

abeciMotoru
10 Mayıs 2017, 08:44
O anki endişeyle almaya calistik ama karanlik olduğu icin alamadik. Bildiğimiz tek sey meşrubatci olduklari dukkanlarinin ismi aracin sag tarafinda yaziyordu. Hatta yerini dahi biliyoruz suan ama ne yapmamiz hakkinda kararsiz kaldik.

toplanıp dalak kanka.

trancexp
10 Mayıs 2017, 11:51
kamera olaydı birinizde iyiydi.

redlion999
10 Mayıs 2017, 12:56
Ben diyorum ki trafikte kim buyuk artik anlasilsin arkadas... Haftada belli bi gece kuralsiz olsun. O vakitte normal vatandas trafige cikmasin. Kendine guvenen yol savascilari ciksin arenaya, pardon, vursun kendini caddelere, ve gorelim kim buyukmus. Sizce de guzel olmaz mi?

Bence balkondan izlemesi cok zevkli olur. Ustelik zaman icerisinde trafige buyuk faydasi olur...

Bundan çok iyi film çıkar.. Yada bi dakka ::secreet:

https://www.youtube.com/watch?v=RXMp9fBomJw