PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Saat 7 de Kanal 7 ana haberdeyiz (12-06-06)

emreben
12 Temmuz 2006, 19:32
Arkadaşlar dükkanın önüne parkederken yakaladılar beni lütfen motorla ilgili bi görüşelim diye. Konu ne dedim benzin fiyatlarına karşılık motosikletin iyi bir çözüm olması dediler kısada bi çekim yaptılar bu akşam saat 7 de kanal 7 de çıkacakmış haber izleyeceğim sizlerede duyurmak istedim saygılar. :queen:

okan4037
12 Temmuz 2006, 19:36
cididimi ya mesur oldun ıste:mrgreen: :P ızlıyecem emın ol:cat:

ARMAGEDON
12 Temmuz 2006, 19:39
ne bu benzin fiyatları kardeşim bırak motoru bisiklet anca kurtaracak bizi falan deseydin isyan etseydin birazda masum görüneceksin belki birileri görür işine gelen görür gerçi seyredelim bakalım yakışıklı çıkmışmısın eheheh

tubis
12 Temmuz 2006, 19:41
üstünde ne vardı :P :mrgreen:

Tifosi12
12 Temmuz 2006, 19:54
ben hayatımda kanal 7 yi toplasan 7 dk. izlememişimidir:) televizyonun hafızasında bile yok o kanal,, mecbur arayıp bulacaz kaydedecez,, siteden arkadaşımız çıkacak borumu..

okan4037
12 Temmuz 2006, 19:55
artık dıızılerde bas rol oynarsın:P
ama belkı benzınde ındırım olur keskeeee

SAVASXXL
12 Temmuz 2006, 20:03
12/07/06 olcek bu 1.si 2si haberler başladı eğer bi çıkma kötü olar:mrgreen:

okan4037
12 Temmuz 2006, 20:06
saat 7 oldu bıle

xxxxx
12 Temmuz 2006, 20:07
ne dedin peki. senden başkalarıylada konuşmuşlardır. seni nasıl ayırt edicez

enis89
12 Temmuz 2006, 20:29
beyler haberi izledim komikti:mrgreen:
adam 2 yıl çıkan motora yeni model diyor:P

maltintash
12 Temmuz 2006, 20:41
Vaaay az önce izledim ... ya hangisi sendin ?

İskenderunluKILIC
12 Temmuz 2006, 20:42
Lan ben izlemeyi unuttum biri bana anlatsın

::gleam:: ___KILIÇ___ ::gleam::

Khutuck
12 Temmuz 2006, 20:43
Kaçırdım :pale: Neyse yarın arşivden isterim :)

maltintash
12 Temmuz 2006, 20:43
ya haakaten üzerinde ne vardı bayiii dedki adam sen miydimnn

emreben
12 Temmuz 2006, 20:46
Yok ben kahverengi montluydum geri geri çıkarken ve kendi kendini amorti ediyor diyen o topsakallı velettim :mrgreen:

setr74
12 Temmuz 2006, 20:55
bende kaçırdım şu an sekize geliyor saat :pale: gölbaşına gidip geldim

ustaoglu4840
12 Temmuz 2006, 20:55
yaaaaaaa ben saat 7 de işteydim görmedim tüh nasıl arşivden izleyebiliriz ki??

Carcharoth
12 Temmuz 2006, 21:02
İzledim 3 dakika kadar sürdü. Röportajdada şu mesajı verdiler " ÇİN MALI BİR MOTOSİKLETİ 1000 LİRAYA ALMAK MÜMKÜN FAKAT KASKSIZ VE EHLİYETSİZ KULLANIRSANIZ ZARARLI ÇIKABİLİRSİNİZ" Bu arada sen röportajın neresindeydin 3 4 motolu vardı. Kendini tarif etsene biraz merak ettim şimdi :D

emreben
12 Temmuz 2006, 21:06
arkadaşlar ben bile kendimi 5 saniye gördüm :) benim konuşmam sona doğru çıktı yaptığı benzin tasarrufu ile kendini amorti ediyor diyen kahverengi montlu ben olduğum gibi olayın başında yaklaşan en sonundada geri geri çıkan kasklı siyah zs150-19 lu arkadaş bendiiiiiiiiiiiiiimmmmmmm kii:mrgreen:

Yaw bu arada çekimi yapan ve en sonda motorun üstünde oturarak kasksız binmeyin mesajı veren arkadaşşşşşş huuu sana diyorum hani benzin zamlarının motora yönlendirmesi ile ilgili olacaktı sunucu demese çin malı motorlar piyasayı sardı haberi diye geçecek olay :P

Topuz
12 Temmuz 2006, 21:08
emre dostum; haberi izledim. hangisi sendin.. motorların yanında duran mı yoksa üstünde olan mı? keşke topiği açtığında kendi resmini de koysaydın.. seni tanırdık. :)

şaka bir yana.. çok kısa idi. zaten haber değeri de o kadardı. şov amaçlı motosiklet görüntüsünden başka bir şey yoktu. zaten eleman benzinin zamlandığını, bu nedenle bazılarının motosiklete yöneldiğini söyledi. e bunu söylemek için bir iki de görüntü olsa idi iyi olurdu diye gidip emreben dostumuza da sormuşlar.

arkadaşlar.. türkiye de ciddi anlamda motosiklet programına ihtiyaç var. süresi en az 45 dk olmalı. her türlü model incelenmeli. en ucuzundan en pahalısına kadar. motosiklet ve motosikletçinin sorunlarına eğilmeli, çözümler sunmalı. sorular almalı, cevaplar vermeli. ufak tefek tamirat ve sorunlar hakkında detaylı bilgiler vermeli. motosiklet bakımı, güvenliği nasıl olur.. anlatmalı. sürüş teknikleri gösterilmeli. motosiklet aksesuarları incelenmeli. kıyafetler tanıtılmalı modeller incelenmeli.

soruyorum : VAR MI BÖYLE BİR PROGRAM
cevaplıyorum: YOOOOKKK

niye yok. ekonomik olmuyor galiba. NTV de 15 dk yayınlanan ve ne olduğu tam anlaşılamayan.. sanki ardından kovalayan varmış gibi hemen bitiveren bir motokeyf programı var ama.. içerik 0 (sıfır). o programı kim yapıyorsa.. niye öyle olduğunu gerçekten merak ediyorum. sorun nedir yani? para mı yok? sponsor mu yok? yada tek bir sponsor mu var da ha bire onların motosikletlerini gösterip duruyorlar? kardeşim, o motosikletleri türkiye de kaç kişi alıp da biniyor allah aşkına? nedir bu yaaa. adam gibi program yapın?

müteşebbis ruhlu arkadaşlara sesleniyorum. lütfen böyle bir program başlatınız bir yerlerde. ama NTV de olmasın. NTV 0-100 programında bile.. koş allah koş ediyorlar. noooluyor yav. kim kovalıyor sizi. abuk subuk şeylerde bol bol vakit varken.. böyle programlarda niye olmuyor?

arkadaşlar hangi kanalda motosiklet anlatan bir şeyler var? bari sizler yazın...

okan4037
12 Temmuz 2006, 21:09
»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
http://www.motosiklet.net\modules\Forums\images\smiles\ic on_arrow1.gifForumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Forum Sayfalarında sorulan sorulara anlamsız cevaplar veremezsiniz.. Aynı mesajın birden fazla foruma atılması durumunda, yada bir mesajın forumun konusu ile ilgili olmadığı halde popüler bir foruma atılması durumunda forum yöneticileri ilgili mesajları silebilir yada uygun forumlara taşıyabilir. Bu tarz mesajlara devam edildiği taktirde yollanan mesajalr moderatorler tarafından silinecektir. Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır! Doğabilecek herhangi bir problemden www.motosiklet.net sorumlu tutulamaz!
http://www.motosiklet.net/forum/images/icons/icon2.gif Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
http://www.motosiklet.net/forum/images/icons/icon2.gif Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://www.motosiklet.net/forum/announcement.php?f=14) kabul etmiş sayılır.
http://www.motosiklet.net/forum/images/icons/icon2.gif Şikâyetler için... info@motosiklet.net
**************Site Yöneticisi: crato (http://www.motosiklet.net/forum/member.php?u=9935) **************

kenya
12 Temmuz 2006, 21:19
Ya emreben bende dedim bizim motorun ne işi var televizyonda :) millet binmeye bulamıyo şu an, onlar televizyona çıkarıolar... Ben burayı okumadan izlemiştim haberleri senin olduğunu bilseydim daha dikkatli izlerdim ama sonuç olarak bizim motor televizyondan güzel gözüküomuş :P

Kemal
12 Temmuz 2006, 21:49
Emre bak menejerin olurum plakçılarla aram iyidir kaset filan işi :)

outlawwanted
12 Temmuz 2006, 23:01
topuz kardeşim benim aynen moto proğramına ihtiyaç var ama büyük markaların trye getirdiği yeni model senede bir yada 2 senede bir doğrumudur doğrudur ...en iyi motor firmaları kimler ...honda, yamaha, suzuki ,harley,bmw,aprilia ,ducati, kawasaki, gilera , hyosong,mz diyelim, jawa diyelim unuttuğun bir kaç büyük motor firması olabilir..(çin modellerini saymıyorum dostum) bunların 2 yılda bir getirdiği yeni modelleri proğram yapıp incelesen 10 bilemedin 20 proğram sonra bitecek...sonra noılucak çin modellerinin tanıtımı yapılsa ki(o kadar çok var) hergün proğram yapılsa bitmez heee bide çin motorlarının tanıtımı yapılsa diyelim ve diyelimki motoxxx firmasınıda bu proğramın sponsoru olsa ne diyecek test yapan kişi bu motor da vibrasyon yüksek hızlarda bile sıfırmı diyecek ve yada abi bu motorla 10 km gittiğinizde 7 gün bel ağrısı çekersiniz vibrasyondan mı diyecek sence ne der kimse yoğurdum ekşi demez herhalde o zaman da gerçekleri söylemedi diye milleti kandırmış olur test eden kişi değilmi? ntv de 0-100 e proğramına bakıyorum ha bire sponsor firma arabaları sergileniyor abi adam bindikleri her arabaya konfor mükemmel motor canavar süspansiyon son derece iyi fren sistemi perfect arkadaş arabanın bir yeride fos çıksa yok kusursuz on numara neyse abi türkiyede şöyle bi durum var biz genelde televizyon bağımlısı milletiz kurtlar vadisi izlediğimizde polat alemdar oluveriyoruz ...adam proğramda 2-3 sefer tek teker arif abimizi çağırsa seyretsek yarin otomatikman millet tek teker arif moduna geceriz ondan sonra kafa göz kol bacak allah ne verdiyse yine haberlere manşet ''dün saat 19,00 sularında tek teker arif moduna geçen 2 kişi hastanelik oldu '' ))