PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bolu-Yalova Güzergahında Balans Yaptırılacak Yer Var mı?

shruikan
07 Mayıs 2017, 01:25
Motoru aldım, daha yaşadığım yere getirmedim. önümüzdeki hafta sonu getireceğim; fakat nerde balans yaptırıcam ben?

İstanbul demeyin, yolumu çok uzatıyor. Bolu, Sakarya, Düzce, Yalova; bu dört şehirden herhangi birinde varsa çok iyi olur. var mı bildiğiniz bir yer?

LostRider
07 Mayıs 2017, 01:53
Düzce yamaha dadaş motoru bir arayıp sorarsan yardımcı olurlar.

shruikan
07 Mayıs 2017, 01:56
Düzce yamaha dadaş motoru bir arayıp sorarsan yardımcı olurlar.

eyvallah, yarın pazar, artık pazartesi sorarım; teşekkürler.

BIYIKLI
07 Mayıs 2017, 11:50
Merakımdan soruyorum neden balansa ihtiyaç duydun, lastikleri mi değiştirdin?

shruikan
07 Mayıs 2017, 11:52
Merakımdan soruyorum neden balansa ihtiyaç duydun, lastikleri mi değiştirdin?

motor aldımdı geçen hafta sonu, yeni lastik taktırıcam, o sebeple.

mete_han
07 Mayıs 2017, 12:04
motor aldımdı geçen hafta sonu, yeni lastik taktırıcam, o sebeple.

lastik taktırdığın yere balans yapmıyor herhalde..

shruikan
07 Mayıs 2017, 12:28
lastik taktırdığın yere balans yapmıyor herhalde..

lastik almadım almadım daha, balanssız ne diye lastik taktırayım? alıcam, taktırıcam, balans yaptırıcam.

mete_han
07 Mayıs 2017, 12:42
Motoru aldım, daha yaşadığım yere getirmedim. önümüzdeki hafta sonu getireceğim; fakat nerde balans yaptırıcam ben?

İstanbul demeyin, yolumu çok uzatıyor. Bolu, Sakarya, Düzce, Yalova; bu dört şehirden herhangi birinde varsa çok iyi olur. var mı bildiğiniz bir yer?

lastik almadım almadım daha, balanssız ne diye lastik taktırayım? alıcam, taktırıcam, balans yaptırıcam.

lastik değişimi ciddi iştir bilirsin...profesyonellerin ellerinde yapılmalı..yolunun tersi dedin ama Bostancı E5 kenarında Buz Motor var...adamlar binlerce kez lastik değişimi ve balans ayarı yapmışlar..eğer marka tercihin mişlen olacaksa buz motor zaten mişlen bayisi en iyi fiyatı verir..yani lastiği servis dışında dğeiştirceksen (orjinal resmi bayisi) lastiklerine başkaları dokunmasın..ama bu adamlar servisten bile daha iyi iş çıkarıyorlar emin ol..başka markalar varmı bak onu bilmiyorum..

san abişey daha anlatayım..ön teker rulmanlarım dağılmış..servisimdeki ustam bunu anlamadı...bu buz motor kabataşdaki elemanlar lastik dğeişimi esnası gösterdiler hatta rulman yedek parçada stoklamışlar önceki tecrübelerinden kaynaklı ..tercih senin..balans için biliyorusn ayrı bir dijital ekipman var..o 5-10 grlik kurşun ağırlığın jantın hangi noktasına konulacağını belirliyor bu aparat..biraz pahalı olduğundan heryerde yok...yani demem o ki balansı yaptıracağın yerde lastiğide değiştir..iki işlem aynı anda olsun...