PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni motora başlayanlar için motor seçimi ! Yardım

csms
05 Mayıs 2017, 20:43
merhaba arkadaşlar motorsikletle pek bir tecrübem bulunmuyor. yamaha apache 125 ve kucuk hacimli motorlarla 3-5 deneyimim bulunuyor. Bu aralar bir motorsiklet almak istiyorum. Elimde cbr 250 r alacak kadar param var. Başlangıç motoru için önerirmisiniz? ve izmir içerisinde uygun motorsiklet eğitimi verebilecek bir yer konusunda bilgilendirirseniz sevinirim.

yusufkalaz
05 Mayıs 2017, 20:47
merhaba arkadaşlar motorsikletle pek bir tecrübem bulunmuyor. yamaha apache 125 ve kucuk hacimli motorlarla 3-5 deneyimim bulunuyor. Bu aralar bir motorsiklet almak istiyorum. Elimde cbr 250 r alacak kadar param var. Başlangıç motoru için önerirmisiniz? ve izmir içerisinde uygun motorsiklet eğitimi verebilecek bir yer konusunda bilgilendirirseniz sevinirim.

Abi bilgi veremem ama verebilcek abilerin ilk sorucaklarını ben sorimde zaman kaybın olmasın.
1.eğliyetin varmı,Varsa ne var ?
2.ekipmanım varmı ?
3.ekstra kilitin,koyucak yerin varmı ?
4.Motor bakımına haricicak,lastik alıcak,düşerse yatarsa karşılayacak paran var mı ?
Bunlar Banko sorular hadi kolay gelsin.

haydabre
06 Mayıs 2017, 15:33

Öncelik ekipman sonra motor ayrıca sıfır mı alacak paran var yoksa ikinci el mi ? İkinci el alırsan ufak bir arıza bile mideni bulandırabilir sıfır almaya gayret göster cbr 250'den daha uygun ve yakışıklı motorlarda var aynı fiyatı veya aşşağısına Honda fiyatlarını bu aralar azdırdı bilgin olsun.

guard
06 Mayıs 2017, 15:41
Ekonomik ve parça maliyeti düşük(acemilikten düşme ihtimalin nedeniyle) pulsar modellerini öneririm. Aradaki farkla ekipman düzersin.

braveman
06 Mayıs 2017, 16:46
Ekonomik ve parça maliyeti düşük(acemilikten düşme ihtimalin nedeniyle) pulsar modellerini öneririm. Aradaki farkla ekipman düzersin.

Pulsardan'sa şuan için daha kaliteli olan ve fiyatı kampanyada olan TNT 25'i tercih etmelidir yakışıklıda motor bugün sayfasına baktığımda 2.elini arayanlar var bak satmak isteyenler değil almak isteyenler var tutturdular adamlar param olsa gözüm kapalı TNT 250 alırım alanlar çok kar edecek :D

csms
07 Mayıs 2017, 17:34
Merhaba öncelikle ekipman ve sıfır motor alacak param bulunuyor.