PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Besyol Katlı Sanayi Kazım Usta Dolandırıcılığı

caglar48
03 Mayıs 2017, 14:01
Beşyol katlı sanayide kazım usta diye bir usta var birçok kez gittim işçiliği falan gayet iyi bi ustadır herkesede tavsiye ederdim. Gecen gun mekanik bi problemden dolayı tamire goturdugumde motoru ne kadara yaparsın dedıgımde 500 demişti.Bende tamam kalsın dedim ve bıraktım yarın gelıp alırsın dedı ama iş 5gün sürdü harcanılan zamanı geçtim motoru almaya gittiğimde 1000 lira istedi anlastıgımız fiyatı inkar etmeye basladı.Sinirim iyice bozuldugu ıcın daha cok muhattap olasım gelmedi 800 verip çıkıp gittim siz siz olun bu ustaya ne motorunuzu goturun giden varsada mevzuyu uyandırın.

enescanatar
03 Mayıs 2017, 14:08
sonradan ekstra maliyete neden olan arızalar olup olmadığını bilmiyoruz. eğer yoksa bunu da belirtmeniz lazım burda

caglar48
03 Mayıs 2017, 19:57
sonradan ekstra maliyete neden olan arızalar olup olmadığını bilmiyoruz. eğer yoksa bunu da belirtmeniz lazım burda

sonradan olusan herhangi bi ekstra masraf arıza yoktu sadece fıyat arttırdı

Salurbey
03 Mayıs 2017, 20:56
Diyelim ki sonradan arızalar ortaya çıktı,yapılması gereken müşteriye bilgi vermektir,söylenen rakamın üzerinde oluşacak bir mailyet var,onay alınması gerekiyor. Kuralsız,kaidesiz çalışıyoruz her alanda. Oysa basit bir sistem ve kuralların olmasi,oluşabilecek potansiyel durumlar ve yapılması gerekenler daha önceden belirli olsa,müşteriye herşey başlamadan anlatılsa bunların hiçbiri olmaz. Degisicegini düşünmüyorum,böyle devam eder ülkemizde.