PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Repsol Ceket Deri vb. Yardım

mertrichards
02 Mayıs 2017, 16:04
İzmirde yaşıyorum korumalı bir ceketim var.Sadece çeşit olsun diye ara sıra giymek adına Repsol ceket arıyorum.Aliexpreste 70-80 dolar arası fakat gümrüğe takılır diye cesaret edemedim.İzmirde bulabilceğim bi yer zor da olsa varmı?Ya da yine aynı şekilde internetten satan 300 lirayı geçmese iyi olur.Replika korumaz vesaire yazacak arkadaşlar hiç nefesini tüketmesin dediğim gibi zaten yüksek korumalı ceketim var replikadan ultra performans beklemek yanlış olur.

nines
02 Mayıs 2017, 16:10
İzmirde yaşıyorum korumalı bir ceketim var.Sadece çeşit olsun diye ara sıra giymek adına Repsol ceket arıyorum.Aliexpreste 70-80 dolar arası fakat gümrüğe takılır diye cesaret edemedim.İzmirde bulabilceğim bi yer zor da olsa varmı?Ya da yine aynı şekilde internetten satan 300 lirayı geçmese iyi olur.Replika korumaz vesaire yazacak arkadaşlar hiç nefesini tüketmesin dediğim gibi zaten yüksek korumalı ceketim var replikadan ultra performans beklemek yanlış olur.

ceket gümrüğe takılmaz en fazla %20 gümrük vergisi ödemen gerekir.

DursunBey
02 Mayıs 2017, 16:13
Hadi bu yapayim bi guzellik.
http://urun.n11.com/mont/repsol-mont-beyaz-P178565141

MYSTAN
02 Mayıs 2017, 16:21
Bahsettiğiniz ceketten geçen yaz aldım Aliexpressden. Yanılmıyorsam 75 dolardı ve 20-25 gün içinde geldi. Herhangi bir sorun çıkmadı teslim alana kadar ama sorun çıkmıycak anlamına gelmez tabi. Bende de cbr 125 repsol var motosikletle çok uyumlu oluyor ve kendine baktırıryor ceket. sıkıntısı dediğiniz gibi korumaları zayıf. Karar sizin...