PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Repsol ve Honda

Mertcan00
30 Nisan 2017, 15:33
Merhabalar,
Bir süre motosiklet dünyasını tskip edemedim ve bugün Honda'nın sitesini gezdiğimde artık hiçbir motorunda Repsol boyaması olmadığını gördüm bir sebebi var mı ?

trancexp
30 Nisan 2017, 20:10
Honda repsol ile yeni bir sözleşme imzalamamış diye duydum .

Tundzhay
30 Nisan 2017, 20:12
Zaten bu repsol isi o kadar sacma ki.
Repsol ispanyada benzinci markasi.
Dusunse de motor aliyorsun uzerinde turkpetrol yaziyor :) veya aygaz mogaz kadoil :)

whitedeamon
30 Nisan 2017, 20:14
Zaten bu repsol isi o kadar sacma ki.
Repsol ispanyada benzinci markasi.
Dusunse de motor aliyorsun uzerinde turkpetrol yaziyor :) veya aygaz mogaz kadoil :)

Repsol'ün zihinlerde ikonik bir yer yaptığını kabul etmek gerekir.

Macit250
30 Nisan 2017, 20:15
Zevk meselesi saygı duyarım ama ,ben şahsen kesinlikle o renkleri 125 250 classmanında tercih etmem.Birde böyle kendini pilot zannedip 66443 tane stickerı motosiklete yapıştıranlarada oramla gülüyorum açıkcası.

yusufkalaz
30 Nisan 2017, 20:32
Zevk meselesi saygı duyarım ama ,ben şahsen kesinlikle o renkleri 125 250 classmanında tercih etmem.Birde böyle kendini pilot zannedip 66443 tane stickerı motosiklete yapıştıranlarada oramla gülüyorum açıkcası.
Altmış Altı bin dört yüz kırk üç (evet üşenmedim yazdım 😆) sticker bencede kötü ama respol turuncusu bana bi çekici geliyordu

efendy06
30 Nisan 2017, 22:51

Ben ederim, sen etmezsin. Zevkler tartışmaya açık değil ki. Ben repsol turuncusuna bayılıyorum. Kawa'nın da 125-250 likleri yeşil olmasın o zaman?

Mesele güç değil, turuncu. :)

whitedeamon
30 Nisan 2017, 22:57
Ben ederim, sen etmezsin. Zevkler tartışmaya açık değil ki. Ben repsol turuncusuna bayılıyorum. Kawa'nın da 125-250 likleri yeşil olmasın o zaman?

Turuncu dedin miydi ktm olacak.Bende ilk akla o geliyor.

GB79
30 Nisan 2017, 22:57
Keşke Yamaha'nın da Movistar sticker'lı motorları olsa.

mustick
30 Nisan 2017, 23:23
Arabalarda metalik boya farkı alındığı gibi vaktiyle cbr larda repsol desen farkı alınmışlığı vardır. Benden fark istemediler ama repsol için 15 gün beklemiştim.

efendy06
01 Mayıs 2017, 02:16
Turuncu dedin miydi ktm olacak.Bende ilk akla o geliyor.

Onun turuncusunu sevmiyorum ben. Yani turuncusunun tonu falan güzel ktm'in, ama ben repsol turuncusunu benzin deposunda seviyorum :cherry: Sadece jantlar ve şasi kurtarmıyor. Hatta depo turuncusunu şasi turuncusuna tercih ederim.

Macit250
01 Mayıs 2017, 20:15

Zevk işte hocam ondan diyorum,zevkler renkler sponsorlarca kısıtlanabilir.Ama basit uygulamalarla herşeyi değiştirenşlirsiniz.Her görüşe saygım var bu konuda.Sabah 9 da dükkana gelip frambuaz frappe istiyor müşteri,ben bunca senelik esnafım bu istediği içeriği merak edip denemedim bile :) yapan benim ama sabah dokuzda hiç ilgimi çekmedi mesela .
Arkadaşımız iyi noktaya değinmiş,adamın benzin reklamının benim motorumda işi ne be

kuzan14
02 Mayıs 2017, 00:47
Benim motor da repsol, honda'nın diğer renkleri hiç hoşuma gitmiyor nedense. Artık üretilmiycekse iyi olur, ne kadar az o kadar iyi :d

jimi_hendrix
02 Mayıs 2017, 00:56
repsol ün en çok kirliyken bile renklerinin çok canlı duruşu hoşuma gidiyor...