PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ducati Scrambler Icon 2017, İlk Sürüş

Lightning
29 Nisan 2017, 21:48
Güzel ve bol güneşli havayı yakalayınca, arkadaşımın yeni aldığı Ducati Scrambler Icon 2017 Model motorsikletini ilk kez sürdüm.
Monster'dan sonra çok rahat geldiğini söyleyebilirim. Özellikle Ayağa kalkınca küçük bir şok yaşamadım değil :)

İyi seyirler..

https://www.youtube.com/watch?v=ov11H37dLHM

DKN
29 Nisan 2017, 22:37
bacac scrambler 200 çıkarsa hep beraber yaşıcaz o atmosferi :cherry: 3:45 bunda ne arardın ? daha düşük yakıt tüketimi arardın :queen: :mrgreen:

mfBulut
29 Nisan 2017, 23:02
Görüntü olarak en beğendiğim birkaç motosikletten biri. Ayrıca takipçiniz olarak motosiklet seçimleri konusunda zevklerinize hayran olmamak elde değil :)

Lightning
30 Nisan 2017, 14:39
Görüntü olarak en beğendiğim birkaç motosikletten biri. Ayrıca takipçiniz olarak motosiklet seçimleri konusunda zevklerinize hayran olmamak elde değil :)

Hocam çok çok teşekkür ederim :)

Konu italyan olunca, niye bu zamana kadar değerlendirmemişim diye kızıyorum kendime :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:27 ----------

bacac scrambler 200 çıkarsa hep beraber yaşıcaz o atmosferi :cherry: 3:45 bunda ne arardın ? daha düşük yakıt tüketimi arardın :queen: :mrgreen:

Hocam aslında 5LT/100KM ideal 803cc bir motor için :)