PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor marş almıyor (acil)

yigithanp
29 Nisan 2017, 01:01
Motorum 2 gündür yavasladıgım zaman kompresöre biniyor stop edıyorudu bu aksam benzınlıge gırdım benzınımı aldım mars basmıyor yanımdakı takımlarla seleyi kaldırıp ateslemeye baktım gayet normaldi sizce baska ne olabılır bıde yaklası 2 hafta once statör arızalandı yenısı ıle degıstı motorum kymco agalıty 125 sizce ne olabilir ?

freewill
29 Nisan 2017, 02:37
yan ayaklıkdaki düğmeyi kontrol edin derim öncelikle

c3y
29 Nisan 2017, 10:05
Kardesim buji piposuna bak istersen kirilmis olabilir.

matrax33
29 Nisan 2017, 10:07
Marş almıyor nedir? Marş basmıyor mu ? Marş basıyor çalışmıyor mu? Seleyi kaldırıp neyin ateşlemesine baktın? Bide aciliyeti nedir ? Yaralı mı taşıyosun hastaneye ? Yoksa nakil için organ mı taşıyosun?

yigithanp
29 Nisan 2017, 12:08
matrax ego kasmaya falan mı geldın napıcan aciliyetini satılık motor motora bakmaya gelıcekler belkı sanane senı ılgılendırırmı acelesi ? sorunu hallettık depodan cıkan hava basıncı yapan bı hortum varmıs galıba o kopmuş

matrax33
29 Nisan 2017, 17:05
Yanlış soruları aciliyetle sorarsan doğru cevap alamazsın. Sorduğum sorular doğru cevaplar alabilmen için. Acil kısmıda çok garip. Her gün acil sorular soruluyor mantığını anlayamıyorum. Uzun yolda mı kaldın aciliyetini belirt en azıdan ona göre yardımcı olsunlar, olalım.