PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pratik Alanı

leyli
28 Nisan 2017, 17:18
Merhabalar,

Daha önce konuyu tanışma kısmına yazdım, okuyan var ama cevap yazan bulamadım.

Motora yeni başlayan biri olarak Okmeydanı yakınlarında alıştırma yapabileceğim, trafiğe kapalı ya da fazla trafik olmayan uygun yerler var mıdır?

Güvenli sürüş eğitimi almak için sürekli takipteyim ancak bir türlü eğitimlerde yer bulamıyorum, bir şekilde trafiğe dahil olmam gerektiği için bu yolla az da olsa kendimi geliştirmek istiyorum.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

ZaptNaMumkun
28 Nisan 2017, 17:21
Perpa'nın açık otoparkı akşam için uygun olabilir sanki

leyli
28 Nisan 2017, 17:25
A evet bana da çok yakın, akşam uygunluk durumuna bakmam lazım. Akşam boş oluyordur umarım :)

Hubalahubhub
28 Nisan 2017, 18:51
Hocam orada gorevliler izin vrmiyor bilginiz olsun. Aslinda esenler otogarin ustunde metronun orda genis bir yol var pek kullanan da olmuyor ben arkadaslari oraya goturuyorum.

ayzek
28 Nisan 2017, 20:19
Nurtepe sosyal tesislerin arkasında pazar alanı var ya çarşamba yada perşembe günü pazar kuruluyor bunun dışında sabah ve akşam saatleri çok müsait oluyor öğleden sonra çoluk çocuk çok olabiliyor ama güzel antreman yaparsınız

leyli
02 Mayıs 2017, 12:44
Nurtepe sosyal tesislerin arkasında pazar alanı var ya çarşamba yada perşembe günü pazar kuruluyor bunun dışında sabah ve akşam saatleri çok müsait oluyor öğleden sonra çoluk çocuk çok olabiliyor ama güzel antreman yaparsınız

Teşekkürler, orayı bi araştırayım.