PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Efsanevi kaza atlatış

AnladımHocam
26 Nisan 2017, 03:48
https://www.youtube.com/watch?v=1Q6mRPP1_58
00:23.

sneakers
26 Nisan 2017, 03:50
kız nasıl oluyorda adamın üstünden öylece geçebiliyor. olayın şokuyla oluyor sanırım.

whitedeamon
26 Nisan 2017, 03:58
Maşallah yani.

drtayfun
26 Nisan 2017, 09:23
Silah da var belde ?

hokahey
26 Nisan 2017, 09:35
Kamyoncu da zerre kadar kırmıyor direksiyonu?

Memory42
26 Nisan 2017, 09:40
Bakınız kızda Abese var ve düşmeden durdu ☺

Improves
26 Nisan 2017, 09:41
Kamyoncunun pekte taktığını göremiyorum ama asıl ilginç olan GoPro'da ki sürücünün yere düşen adamın üzerine sürmesi. Sanırım olayın şokuna girdi ve kitlendi çünkü bildiğin üzerine sürdü, kötü olmuş..

doghouse
26 Nisan 2017, 09:50
Burda kaza atlatan kimseyi görmedim. Baya kaza oldu ve 2 kişi düştü.

hokahey
26 Nisan 2017, 10:05
Burda kaza atlatan kimseyi görmedim. Baya kaza oldu ve 2 kişi düştü.

yahu adam kamyonun altina girmekten son anda kurtuldu, iyi izle.

KUVVETMİRA
26 Nisan 2017, 10:07
olan köpeğe oldu.

shruikan
26 Nisan 2017, 10:27
burda pek görünmüyor; ama başka bi kameradan daha kaydı var bu kazanın, resmen son durak filmleri gibi. sol şeride kayan eleman kendini sağa atmasa kamyon biçecekti.

Ali1903
26 Nisan 2017, 10:39
Düşen lavuğun belindeki silahda neyin nesi acaba

hokahey
26 Nisan 2017, 10:42
Düşen lavuğun belindeki silahda neyin nesi acaba

cekerim emaneti diyor adam.

mchi
26 Nisan 2017, 10:46
O nasil bi refleks helal olsun adama. Bu arada polis yada asker falandir belki eleman illa mafyami olmasi lazim silah tasiyorsa

EmreKocyigit
26 Nisan 2017, 11:35
O hızda kamyon kırsaydı takla atıp arkadan gelen motorcuların hepsini çim gibi biçseydi daha mı iyi olurdu?

doghouse
26 Nisan 2017, 12:07
yahu adam kamyonun altina girmekten son anda kurtuldu, iyi izle.

Gördüm tabi onu biliyorum. Bu kazaya daha önce internette denk gelmiştim. Tırın altında kalmaktan kurtuluyorlar tabi orası ayrı bir durum.

GezeGeze
26 Nisan 2017, 14:47
Çıkarılacak çok dersler var bu videoda:

1) Bir kaza anında daha büyük bir kazaya meydan vermemek için motosikletten başarılı bir şekilde kayarak düşmek bir seçenek olabilir.

2) Bir kaza, sizin açınızdan bakıldığında, ancak ve ancak "siz" kendiniz emniyette olduğunuz an "bitmiş, geçmiş" sayılır. Yoksa, siz düştünüz, kaza ettiniz diye dünya, yani trafik, birden duracak değil! Tırdan kurtulan çocuğun refleksleri "ders niteliğinde"... "Düştük ulan m harfi ve k harfi" deyip yaysaydı TIR'a yapışmıştı... O kurtarışı anlık olarak nasıl yaptı, bravo! O sahne yeniden bilimsel olarak canlandırılsa TIR'ın geldiğini görüp de kendini kenara atmak için sahip olduğu "reaksiyon süresi" herhalde milisaniye düzeyinde falandır! Bravo!

3) Kendinize her zaman kaçacak alan bırakınız, arayınız, bulunuz; lazım olabilir. Köpekten dolayı düşen motosikletli kayıp sizin tekerinize takılıyorsa, burada kabahat biraz da sizde.. Kenara kaçabilmeliydiniz...

4) Kazanın en malı, daha basit ifade edemedim, videolu motosikletlinin önündeki motosikletli. Kaza olduğunu görüyor. Arkadakinin kendisinin kıçına yanaştığının farkında. Sağdan, emniyet şeridine girip arkadan gelene kaçış alanı açmak yerine yolu tıkıyor! Arkadan gelen kaçacak, geçecek yer bulamıyor... Oysa bu öndeki mal sağa emniyet şeridine geçse, arkadan gelen de daha geniş bir alanda kaçış manevrası yapabilecek...

Grup sürüşü tehlikelidir; ileri düzey sürüş tekniği ve ortalamanın üstünde zeka gerektirir.

hasangazili
26 Nisan 2017, 15:47
Adam azraile çalım atmış.

MeliksahMELO
26 Nisan 2017, 15:53
Videoyu çeken kişi, tırın diğer arkadaşa çarpıp çarpmayacağına, olayın heyecanı ile kilitlenmişe benziyor. O sırada sürüklenen arkadaşın önüne geldiğini fark etmemiş olabilir.

R3dBull
26 Nisan 2017, 15:55
Kız bildigin amatör önündeki adam kaç sn önce frene basiyor ama bu hala yavaslamiyor resmen adamin üzerine çıktı

mustafa_325
26 Nisan 2017, 16:21
Kamyoncu elinden geleni yapmış. Lastiklerinden çıkan dumana dikkat edin kaza olduğu anda frene maksimum basıyor zaten. Taksiymiş gibi düşünmeyin o hızla giderken kamyonla direksiyon kırılmaz.

redlion999
26 Nisan 2017, 16:40
Öndeki çarpıyor düşüyor, arkadaki soldan tıra uçuyor, kız adamı neredeyse felç bırakıyor. Grup sürüşüne tövbe niteliğinde video.

schumacher__
26 Nisan 2017, 18:40
o değil de adamın donu motora takılmayı nasıl başardı ben de onu çözemedim. Kameralı kız biraz daha gitse adamın alt takımları da alıp götürecek, ne bahtsız adammış :queen:

oluroyle
26 Nisan 2017, 19:16
Çok korkunç bir durum..

Grup surusundeydik, noldu bilmiyorum iki arkadaşım durdu yolda ve ben duramazdim. Gececek tek yer vardı, ortalarından geçmekti ve birbirlerine cok yakindilar.O an tek dusundugum bakisimdi. Silme dokunsam ne olurdu bilmiyorum. Onları geçtikten sonra gördüm meğer kamyon varmış ve donmek istemiş.

Durmayi niye tercih etmedim, o an durmalı miyim geçmeli miyim diye içimden gecirdim ve o an artik cok gec dedim , geçtim sadece. Bilmiyorum doğru mu yanlış mi , sadece bakış cidden cidden cok önemli.. kız adamın üzerinden geçmiş resmen .

GezeGeze
26 Nisan 2017, 20:05
Bu da bir diğer açıdan aynı kaza

https://www.youtube.com/watch?v=12Kyd2htJLc

ride_safe
26 Nisan 2017, 20:29
Kız büyük ihtimalle kamyonun altına doğru sürüklenen elemana takılı kaldı, önündeki elemanı görmedi, fena olmuş :(

snappy x
26 Nisan 2017, 21:26
grup sürüşlerine herzaman karşıyım

Remzidemir41
26 Nisan 2017, 21:46
Üstünden geçmedi , adam savrulurken sırtına dokundurdu sanırsam.

voljjn
26 Nisan 2017, 22:58
Antalyadan istanbula dönüş yolunda bundan 10 kat daha büyük bir çoban köpeğine çarpmaktan milimetrelerle kurtulmuştum, hızım 120 falandı. Köpekler çok sıkıntı, dikkat etmek lazım.

Sokollu
26 Nisan 2017, 23:31
Cinsiyetçi diye damgalanmam umarım ama kazadan çok kadının aşırı beceriksizliğine sinirlendim. Korkulan kadın şoför profilini tam yansıtıyor ablamız. Yahu senin neyine motosiklet sürmek. Pembe jant,pembe kask güzel ama ne manevra yapabilmişsin, ne frene dokunabilmişsin ne de motoru devirmeden tutabilmişsin. Vallahi pes :farao: Kazadan kurtulan adamı sakarlığıyla öldürecekti az daha. :pr:

Bu da bir diğer açıdan aynı kaza

Bu videoyu çeken SM'li arkadaş köpeği (beyaz olmasına rağmen) farkedip gaz kesip frenliyor, ve hemen arkasına bakıyor ama korktuğu da başına geliyor malesef.

motorcu48
26 Nisan 2017, 23:32
video çok ilginç neden mi ?
kız göz göre göre adamın kafasını eziyor hiç gidonu kırmıyor ve kendi görüş acısıyla kendini ele veriyor
sonra kaza yapan çocuk silahlı bir magandaymış
konuyu açan arkadaş efsanevi atlayış yazmış sanki köpek kurtulmus :D kazayı yapan arkadaşsın arkasındaki vatandaş panikle düşüyor işte

AnladımHocam
26 Nisan 2017, 23:35
video çok ilginç neden mi ?
kız göz göre göre adamın kafasını eziyor hiç gidonu kırmıyor ve kendi görüş acısıyla kendini ele veriyor
sonra kaza yapan çocuk silahlı bir magandaymış
konuyu açan arkadaş efsanevi atlayış yazmış sanki köpek kurtulmus :D kazayı yapan arkadaşsın arkasındaki vatandaş panikle düşüyor işte

hocam körsün galiba sana toplanıp hayrına 2 göz alalım. ''ATLATMAK'' ''ATLATIŞ''.

Sokollu
26 Nisan 2017, 23:35

Başlıktaki efsanevi atlatış ile köpek değil sol şeride düştükten sonra sürüklenirken kendini tekrar sağ şerite atan motosikletliyi kasetmiş arkadaş.

motorcu48
26 Nisan 2017, 23:40
Başlıktaki efsanevi atlatış ile köpek değil sol şeride düştükten sonra sürüklenirken kendini tekrar sağ şerite atan motosikletliyi kasetmiş arkadaş.

aa harbi o benım dikkatimden kaçmış.Adam ne çevikmiş be ama gerçekten ilginç bir videoymuş

kadango
26 Nisan 2017, 23:44
:queen:

Hatun göz göre göre adamı eziyor üstüne birde motoru yere atıyor, suçluluk psikolojisinden olsa gerek...