PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turkish rider creates history... İçim gitti yemin ederim :D

Monty
20 Nisan 2017, 20:12
:queen::flower:

https://www.youtube.com/watch?v=4TODr3JZ1tU

motorcu48
20 Nisan 2017, 20:31
bugunku konumuz fasulye gaz yapar mı? gibi bilim içeren bir video paylaşsan bile daha faydalı bir paylaşım olurdu

sdirer
20 Nisan 2017, 20:32
ben bu yarışı kaçırmışm. İyi geldi. :cat:

kursaa
20 Nisan 2017, 20:38
bugunku konumuz fasulye gaz yapar mı? gibi bilim içeren bir video paylaşsan bile daha faydalı bir paylaşım olurdu

Yalnız burası fasulye gaz yapar mı gibi sorularına cevap bulabileceğin bir yer değil.

ardem80
20 Nisan 2017, 20:47
Çok iyiymiş yarış özellikle 3. Dk sonrasında nefesimi tuttum resmen çok iyi mücadeleydi

Monty
20 Nisan 2017, 20:47

Fasulyenin gaz yapması sizin için buna değinecek kadar büyük bir bilimsel keşif ise bnm attığım video tek başına aya çıkar, bence nazar etmeyin n'olur çalışın sizin de olur :D

Stock Sever
20 Nisan 2017, 20:51
Adamın arkasına iki kişi takıldı ikisi de asfalta yapıştı vay anasını ya. Amma heyecanlı video valla.

MazhaRR
20 Nisan 2017, 21:35
Hele 600rr'a bak hele yürek yemiş :queen: Siz kimi koparıyonuz ::gleam::

DKN
20 Nisan 2017, 21:46
high side oluyomuş. arkadaki mesafeyi ayarlayamamış ama temas yoktu sanırım. kamera açısından göremedim

Shine34
20 Nisan 2017, 22:39
2 film izlesem üst üste bu kadar keyif almazdım heralde, helal olsun toprak, mükemmeldi.

COQ
20 Nisan 2017, 23:23
Yarışın başında Toprağa çarparak düşen Rinaldi bu sene yine Toprak'la beraber ve 1000cc de yarışıyor.
Müthiş bir ilerleme gösterdi ve ilk yarışı kazanmayı başardı.
Toprak'da fena değil ama henüz Rinaldi'nin seviyesinde görünmüyor.

Yarışın sonuna kadar harika bir mücadele sürdüren Caricasulo ise çağ atladı ve bu sezon Kenan'la yarışıyor.
Üstelik birde yarış kazandı.
Geçen hafta ki yarışta 12. sıradan başlamasına rağmen Kenan'ın önündeyken düştü ve Kenan'ı da düşürdü.
Bu sezon şampiyonluk adaylarından bir tanesi.

Ben bu ecnebilerin kısa sürede gösterdikleri ilerlemeyi bir türlü anlayamıyorum.
Alt seviyede bizimkilerin rahatça alt ettiği adamlar kısa sürede yükseliveriyorlar.
Rea mesela.

Bazıları torpil falan diyecek ama torpille ancak takım bulursun.
Torpille yarış kazanman imkansız.
Rea efsane oldu.
Adam bırak şampiyonluğu geçilmiyor bile.
Bu çocukları da iyi yerlerde göreceğimiz aşikar.
Umarım Toprak aklını başına toplayıp geleceğine iyi bir yön çizer.
Şu an çok iyi gidiyor.
Duygusal davranmayıp önüne gelecek fırsatları güzel değerlendirirse çok iyi yerlerde görebiliriz.

motorcu48
21 Nisan 2017, 01:10
Yalnız burası fasulye gaz yapar mı gibi sorularına cevap bulabileceğin bir yer değil.

hım vaybe öğrendiğim iyi oldu 2 senelik adamlardan,bak konuşsak daha neler öğreneğiz kim bilir .tamam sustum burası motosikletten başka hiçbir şeyin konuşulmadığı yerdi kusuruma bakmayın :mrgreen:

Fasulyenin gaz yapması sizin için buna değinecek kadar büyük bir bilimsel keşif ise bnm attığım video tek başına aya çıkar, bence nazar etmeyin n'olur çalışın sizin de olur :D

evet mesela sen ve senın gibiler bunun bilimsel olarak nedenini bilmiyor ancak mevzu bahsin hersene kazananı belli çünkü gençler katagorisinde ,yetiştirdiği eleman bile bir üst katagoride yarışıyor dolayısıyla hangisi faydalı aa neyse türkiyede belgesel dahi izlenmiyordu değil mi ?
çalışmak mı :D bende mi yarışcı olayım yani :flower: lisansımı derece ile bitirdim peki sen neler yaptın ? yoksa hiçbirşeyi sorgulamayan şakşakcılardınsın .tvde hergördüğünü film artisi mi sanıyorsun ?
bence en iyi yaptığın şeyi yap ve motorunu sür allah kaza bela versin tekeriniz düz bassın

kursaa
03 Mayıs 2017, 21:17
hım vaybe öğrendiğim iyi oldu 2 senelik adamlardan,bak konuşsak daha neler öğreneğiz kim bilir .tamam sustum burası motosikletten başka hiçbir şeyin konuşulmadığı yerdi kusuruma bakmayın :mrgreen:

Mevzunun foruma kayıt olduğun tarihin olduğunu sanıyor da foruma 2007 de katılmayı bir üstünlük olarak görüyorsan tebrik ederim. Burası motosiklet forumu ve adam da motosiklet yarışıyla alakalı bir video paylaşmış sen de gelmiş diyorsun ki yok kuru fasulye gaz yapar mı yok osursak aya çıkarmıyız gibi şeyler paylaşsan daha faydalı olur diyorsun.Hayır yani anlamıyorum sürekli şu forumda aynı muhabbet adam gelir birşey sorar hemen bir ezikleme üstün görme, birşey paylaşır yok kuru fasulye tavuk pilav ıvır zıvır. Gerçek hayatta kasamadığınız egoyu burada mı kasıyorsunuz ?
Burası bir motosikletle alakalı forumsa motosikletle alakalı paylaşım olur illaki farklı konular da paylaşılıyor ama sen ona gelip öyle derde bana 2 senelik adam muhabbetini yaparsan kendini bu duruma düşürürsün.