PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bajaj Boxer almak istiyorum

tuucan
16 Nisan 2017, 17:03
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim. Aslında motor konusunda da yeniyim. Çok uzun zamandır araştırma içerisindeyim ve bütçem 4000 lira kadar. Cafe racer stilinde motorlar ilgimi çekiyor ve 3.300e güzel yapılmış bir bajaj buldum. Yarın gidip görüşeceğim ama ilk motorum olacağından nelere dikkat etmem gerektiğini bilmiyorum. Yetkili servise götürür ve baktırırız, zaten bakımları orada yapıldı dedi şu anki sahibi. Motor 18.600 km'de bana yardımcı olursanız çok sevinirim :silent::silent:

Ben Vahit
16 Nisan 2017, 18:08
Sıfırı da aynı para.
Al kendin yap sana özel olsun.
Kapaktan yağ sızdırır kronik sorunudur.Sebebi de aşırı devirli kullanılmasıdır bende hiçbir şekilde sorun çıkartmadı yazılarımdan görebilirsin.
Sakin kullanınız sorunsuz çalışır.
Yeni satıp pulsar aldım Boxerdan çok memnundum.

yusufkalaz
16 Nisan 2017, 18:33
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim. Aslında motor konusunda da yeniyim. Çok uzun zamandır araştırma içerisindeyim ve bütçem 4000 lira kadar. Cafe racer stilinde motorlar ilgimi çekiyor ve 3.300e güzel yapılmış bir bajaj buldum. Yarın gidip görüşeceğim ama ilk motorum olacağından nelere dikkat etmem gerektiğini bilmiyorum. Yetkili servise götürür ve baktırırız, zaten bakımları orada yapıldı dedi şu anki sahibi. Motor 18.600 km'de bana yardımcı olursanız çok sevinirim :silent::silent:
Yani abi sen adamın tamircisine götürüp bu motor durumu ne diyemi sorucan yapma he yetkili servis felan dicek olursanda abi bajaj bu ne yetkili servisi