PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hicmi kask ve ceketten anlayan,Biri yokk !!

TATLIHIZ
16 Nisan 2017, 16:23
Gecende konu actım tabiri caizze kimse iplemedi arkadaslar su montu buldum aynısı 1 mevsim giyilmiş 500 lira istiyor kararsız kaldım alıp almamakla beraber , Kask olarakta bunda karar kıldım,model ve seklini cok begendimm.

Ceket:Revit Raceway
Kask: AGV K3 SV

Bütcem 2 lira kask ve cekete sadece, Motoru tüm ekipmanları tamamladktan sonra alıcam..

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-motosiklet-ekipmanlari-kask-kiyafet-ekipman-ceketciler-motostore-den-revit-raceway-mont-xl-beden-415775017/detay

https://www.mototas.com.tr/agv-k-3-sv-five-continents-kask-pmu879

emrb
16 Nisan 2017, 16:49
Temiz ve deneme şansın varsa montu ikinci el olarak al.

Kask mevzusuna gelince onuda deneyerek al.İkimizin kafa ölçüsü aynıdır ama agv bana olur sana olmaz.Arai sana olur bana olmaz.Kaskların fiyatlarına bakmayalı çok oldu ama agv k3 o fiyatların kaskı değil.Shoei,Arai vs bulabilirsen daha iyi olur.Scorpion exo 500-1000 bana göre çok konforlu kasklar.Temiz ve az kullanılmış kaskta alabilirsin.İçi yıkandıktan,kazası belası olmadıktan sonra problem yok.

TATLIHIZ
16 Nisan 2017, 16:52
Temiz ve deneme şansın varsa montu ikinci el olarak al.

Kask mevzusuna gelince onuda deneyerek al.İkimizin kafa ölçüsü aynıdır ama agv bana olur sana olmaz.Arai sana olur bana olmaz.Kaskların fiyatlarına bakmayalı çok oldu ama agv k3 o fiyatların kaskı değil.Shoei,Arai vs bulabilirsen daha iyi olur.Scorpion exo 500-1000 bana göre çok konforlu kasklar.Temiz ve az kullanılmış kaskta alabilirsin.İçi yıkanıyor.

kaskı deneyerek alıcam zaten ceket,cok kararsız kaldım ss deri ceketmi baksam diyorum ama bu ceketide cok uyguna buldum kacırmakta istemiyorum kask olarak fiyatlar uzuyorda uzuyor cok cesit var cekette keza öyle

emrb
16 Nisan 2017, 16:55
deri ceket yazın şehir içinde kullanırsan perişan eder.Ben 2013 yılında bering aero aldım bir kaç kere düşmemde oldu ne iz var,ne sökülme,ne yırtılma.Canavar gibi mont ve yazın sıcağında bile rahatsız etmiyor.

alp010
16 Nisan 2017, 16:57
HJC IS17 var ikinci el motorunu satan birinden aldım. Memnunum sıfırına 1 kagıt verilir mi onu bilemem. Mont da f/p olarak en iyi ürünlerden gördüğüm richa boomerang aldım. Şık ve iş görüyor. Sırt koruması standarta uygun olması beni bi 100 kagıttan kurtardığı için tercih etmiştim.

Düşündüğünüz ürünlerde çok güzel.Ekipmanı halletmekle çok iyi yapıyorsunuz. Ben önce motoru aldım ekipmanı yavaş yavaş alabiliyorum. Ondan bir korku var üzerimde bi bot bi eldiven kaldı bakalım.

Bu arada deri çok güvenli ama o fiyatlara sizi yetirince iyi korayacak 2 tane tekstil alırsınız ve derinin o bakım derdi ve biraz güneşte sizi pişirmesiyle uğraşmazsınız kanımca. Kullananlardan duyduğum kışın üşüme yazın pişme ama en güvenlisi de deri tabiki

TATLIHIZ
16 Nisan 2017, 17:03
deri ceket yazın şehir içinde kullanırsan perişan eder.Ben 2013 yılında bering aero aldım bir kaç kere düşmemde oldu ne iz var,ne sökülme,ne yırtılma.Canavar gibi mont ve yazın sıcağında bile rahatsız etmiyor.

ceket ilanını asagı ekliyorum bakarsanız memnun olurum,dediginiz modelide incelicem

HJC IS17 var ikinci el motorunu satan birinden aldım. Memnunum sıfırına 1 kagıt verilir mi onu bilemem. Mont da f/p olarak en iyi ürünlerden gördüğüm richa boomerang aldım. Şık ve iş görüyor. Sırt koruması standarta uygun olması beni bi 100 kagıttan kurtardığı için tercih etmiştim.

Düşündüğünüz ürünlerde çok güzel.Ekipmanı halletmekle çok iyi yapıyorsunuz. Ben önce motoru aldım ekipmanı yavaş yavaş alabiliyorum. Ondan bir korku var üzerimde bi bot bi eldiven kaldı bakalım.

Bu arada deri çok güvenli ama o fiyatlara sizi yetirince iyi korayacak 2 tane tekstil alırsınız ve derinin o bakım derdi ve biraz güneşte sizi pişirmesiyle uğraşmazsınız kanımca. Kullananlardan duyduğum kışın üşüme yazın pişme ama en güvenlisi de deri tabiki

tekstil istemiyorum yamaha R serisi deri cekette buldum S beden 650 lira dediler renk secenekleri var,Gönlün dainese den yana ama bulamam sanırım fiyatlar fahiş.

Düsündügüm ceket bu nediyorsunuz

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-motosiklet-ekipmanlari-kask-kiyafet-ekipman-revit-raceway-mont-s-beden-420652197/detay/https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-motosiklet-ekipmanlari-kask-kiyafet-ekipman-revit-raceway-mont-s-beden-420652197/detay/

alp010
16 Nisan 2017, 17:06
Görmeden almassan bir sıkıntı yok bence. Rengi beyaz diye almazdım ben biraz pis bir insanım uğraşamam sürekli temizlemekle onun dışında kendini kanıtlamış bir marka. Gayet de diri duruyor mont.

TATLIHIZ
16 Nisan 2017, 17:16
Görmeden almassan bir sıkıntı yok bence. Rengi beyaz diye almazdım ben biraz pis bir insanım uğraşamam sürekli temizlemekle onun dışında kendini kanıtlamış bir marka. Gayet de diri duruyor mont.

bende cok titiz bakıcagımı sanmıyorum ama 2 günde bir yıkayabilirim diye düsünüyorum 120 km uzakta gidip denerim sorun olcagını sanmıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:09 ----------

Not ekliyim,hani nolcak ya olmaz birsey diyorlar ya, Kask ve cekete ayırdıgım bütce 2 lira zevkim dahilinde 500 700 daha eklerim hiç sorun degil alıcagım motor ybr önce güvenlik her zaman

shruikan
16 Nisan 2017, 21:45
sen kafana uygun bi kask belirle önce ona göre kalan paraya mont bak. kask işi diğer giyisiler gibi değil; kalıp olayı var kasklarda...

c3y
16 Nisan 2017, 22:09
Dostum ben ixilin montundan aldim 550 tl kaskimida mt revengr limited evo poli carbon malzeme sarp testinden 5 yildiz aldi.

Sana tavsiyem bu urunleri 2.el alma her acidan kotu git 0 al ilk sen giy

linkinpark20
16 Nisan 2017, 22:18
Deri ceket iyi hos super duruyor da yazin o ceketi kullanmayi unut. Bu yuzden ben yaz ve kis aylarinda ayri ceketler kullaniyorum. Yaz icin bering aero ya da revit gt air almani tavsiye ederim. Kis icin prohel columbia kullaniyorum fiyatina gore super mont. Bu yazdiklarimin kullanicilari coktur. Kask olarak k3 kullanmadim ama kullanan arkadaslarim hic memnun degildi. Mt revenge alabilirsin.

YBRMANİA
16 Nisan 2017, 22:18
merhaba

En kötü ihitimalle bir adet agvk-5 alın.

Kalanına ise 4riders prohell tarzı kaliteli ama uygun montlar bakın.deri olmayacak ise.Deri istersen kalan parayla çok rahat 4riders circuit mont alabilirsi.