PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : istanbuldan eskişehire otobüsle motor gertirebilirmiyim ?

ALTDOGA
15 Nisan 2017, 12:25
adamla anlaştım pazartesi gidip almayı düşünüyorum yalnız yeni başladığım için kendime pek güvenmiyorum (bide malum istanbul trafiğiuzun yol falan..) o yüzden öncede bikaç arkadasımın otobüsle motor getirdiğini biliyorum böyle bişey yapmaya kalksam sıkıntı yaşarmıyım ?

korkmazunal
15 Nisan 2017, 12:27
Firmasına göre değişir muhtemelen. Misal Kamil Koç ben riske girmem taşımam der Buzlu firması getir abicim ne sorun olacak der alır senden güzel bi para. Hadi gidelim der. Bu söylediklerim tamamen hayal ğeünüdür gerçekle alakası yoktur.

DKN
15 Nisan 2017, 12:44
şimdiye kadar her otobüs hayatında en az bi motor taşımıştır herhalde :mrgreen:

core-i
15 Nisan 2017, 12:48
otobuşlerin boş zamanları 3. sınıf otobus firmaları haleder.

serif abi
15 Nisan 2017, 13:11
Alacağın motor nedir Gold wing gibi bir şey ise o iş olmaya bilir

ssates
15 Nisan 2017, 17:08
Esenler otogardan almıyorlar. 2 sene önce denemiştim. Karşıya geç oradan yüklersin demişlerdi. Karşıya geçtim. Sonra da memlekete kadar kontak kapamadan geldim. Osmangazi köprüsünü kullanan yok. Karşıya geçip köprü üzerinden bursa çevre yolu, inegöl ve eskişehir yapabilirsin. Yağmur durumunu kontrol etmek ve ona göre gitmek gerekiyor. Pazartesi yağışlı görünüyor

OguzhanMert
15 Nisan 2017, 17:51
Bende 2 gün içinde motor alacağım ve trafik tecrübem olmadığı için istanbuldan edirneye götüreceğim motoru. Götürmek içinde ambar taşımacılıpını kullanacağım çoğu kişi bilmez ama bir araştır. 100 liraya adam götürürüm dedi. Bir depo benzin parası, hiç birşey..

Macit250
15 Nisan 2017, 19:31
Satışı sabah erkenden al, bin 10 saatte 50km hızla gel. Ne büyütüceksin gözünde. Yağmur yoksa yol ne desin.
Sana Rossi gibi gel diyen yokki.orta şeritten kitlersin 80 90 yavas yavas gelirsin. Ha motosiklete binmeyi bilmiyorsan, git önce sürmeyi öğren,motor almayı değil

ALTDOGA
15 Nisan 2017, 21:00
Satışı sabah erkenden al, bin 10 saatte 50km hızla gel. Ne büyütüceksin gözünde. Yağmur yoksa yol ne desin.
Sana Rossi gibi gel diyen yokki.orta şeritten kitlersin 80 90 yavas yavas gelirsin. Ha motosiklete binmeyi bilmiyorsan, git önce sürmeyi öğren,motor almayı değil

kusura bakma ama almadan nasıl öğrenebilirim ? sen motora baka baka ögrendiysen sorun yok tabi

korkmazunal
15 Nisan 2017, 21:44
kusura bakma ama almadan nasıl öğrenebilirim ? sen motora baka baka ögrendiysen sorun yok tabi

Kursa gittiysen az biraz öğretmişlerdir herhalde. Kendi kursum bittikten sonra ehliyeti aldıktan yaklaşık 5 6 ay sonra motoru aldım. Gittim bindim sürmeye başladım motoru. Trafiğin içine girdim ki Ankara'da trafikte kural tanımazlar.

kaptancanali
15 Nisan 2017, 22:24
adamla anlaştım pazartesi gidip almayı düşünüyorum yalnız yeni başladığım için kendime pek güvenmiyorum (bide malum istanbul trafiğiuzun yol falan..) o yüzden öncede bikaç arkadasımın otobüsle motor getirdiğini biliyorum böyle bişey yapmaya kalksam sıkıntı yaşarmıyım ?

http://tasittir.com/ilan-ver siteye ilan ver bütçe kısmına 150 tl filan yaz ben yakın zamanda izmirden ista 150 tlye taşıttırdım adam boş gidiyordu o fiyata taşıdı ama motoru ben ayağına götürdüm, İstanbuldada ben ayağına gidip aldım.

Lifester
16 Nisan 2017, 00:50
Arkadaşım karabükden bursaya otobüs bagajında roadwini sıkı pazarlıkla götürttü kendi gidemediğinden değil ama yağmur sık yağdığı için riske girmek istememiş