PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : otoparkta duran motorumda olusan hasar

tayfun yumak
15 Nisan 2017, 09:19
gunaydın otoparkta motorumun aynası kırık halde buldum ne yapmalıyım

R3dBull
15 Nisan 2017, 09:25
Bulundugun yeri gören kamera varmi kontrol et yoksa geçmiş olsun motorun üstüne not birak bu aynayi kiran kimse .......... diyerek.

tayfun yumak
15 Nisan 2017, 09:46
anladım cok tesekkurler

YERUÇAĞI
15 Nisan 2017, 10:04
Bulundugun yeri gören kamera varmi kontrol et yoksa geçmiş olsun motorun üstüne not birak bu aynayi kiran kimse .......... diyerek.

motorun üstüne kırana küfür içerikli not bırakacak:farao: çok yanlış

sonra aynayı kıran adam o yazıyı görecek ve bu sefer diğer aynayıda kıracak,hızını alamayıp motorun selesini bıçakla parçaladıktan sonra sinyal far ne varsa aşağı indirecek son olarakta motorunuzu devirecek

siz gelip motorunuzu o halde görünce kalp krizi geçireceksiniz,,,sonuç kesinlikle bu şekilde olur emin olun

bence kamera yoksa motorun üstüne tel numaranızı yazıp not olarakta kıran arkadaş eğer insan isen beni arar kırdığın aynamın parasını ödersin,aramazsan ne olduğuna sen karar ver diye yazarsın ,,olur biter

aLoneman
15 Nisan 2017, 10:07
Motorun üstüne not bırakıp: bi' aynayı ödeyemeyecek kadar fakir miydin yaz.

trancexp
15 Nisan 2017, 10:28
sadece ayna kırıksa sana biri takmış demektir, fakat motora çarpılıp yere düştüğü için aynada kırılmış olabilir çarpan kiş kaldırmıştır. Ama madem kaldırıyorsun kartını falan koy not yaz ben çarptım bana ulaşın de!!! her koşulda çok sinir bozucu durum . Geçmiş olsun.

DKN
15 Nisan 2017, 10:38
Motorun üstüne not bırakıp: bi' aynayı ödeyemeyecek kadar fakir miydin yaz.

alt tarafı bi ayna kırdık diye cevap verebilir :mrgreen:

aLoneman
15 Nisan 2017, 11:02
alt tarafı bi ayna kırdık diye cevap verebilir :mrgreen:

Maksat gururdan vurmak :d O lafı görüp gururuna dokunmazsa öyle diyebilir.

tayfun yumak
15 Nisan 2017, 11:19
herkese tesekkurler yorumları ıcın burda benım takıldıgım aynanın kırıklıgı hasar mıktarı degıl otoparkın tavrı ne olmalı sonucta aylık uyesı buluundugum yerde olmus bır hadise

yedimsi
15 Nisan 2017, 11:23
Kardeşim o otopark sahiplerinin içinden geçerim :) tertemiz aynamın parasınıda alırım.

YERUÇAĞI
15 Nisan 2017, 12:03
Kardeşim o otopark sahiplerinin içinden geçerim :) tertemiz aynamın parasınıda alırım.

kamera kaydı olmadığı sürece kabul etmezler,ne malum dışarda kırdığında gelip burda olmuş gibi göstermediğin derler,,isterse denesin

sdirer
15 Nisan 2017, 12:36
yiyemeyeceğin boku ağzına almasaydın yaz.
pipin düşşün yaz.
evine hırsız girsin inşallah yaz.
hakkımı öbür tarafta alacağım yaz.
erkek olsan yaptığına sahip çıkardın yaz.
demek ki korkasın yaz.
yemedi mi yaz.
.
.
.
tabii bir de bildiğimiz cinsel temas kast eden şeyleri içinden, bedduaları sesli dile getirme hakkınız mevcut.
Bu ülke bu hale geldi, geçmiş olsun.

MUSTAFA KIR
15 Nisan 2017, 20:31
Motorun bir yerine not bırakma gülünç duruma düşersin. Önce aynayı servisinde değiştir. Şikayetci olacaksan aynayı yaptırma fotoğraflarını olduğu yerde çek çektiğin fotoğraflarla ve dilekcenle şikayet et. Hem zarar veren kişiyi hem otopar kı işleten kişiyi şikayet et. Not: son olarak şunu söyleyim yeterli delil toplamalısın polis te diger yetkili birimlerde bu konuda pek kendini yormayacaktır.
Yada hiç başını ağrıtma bu konularla unut gitsin 😁

tayfun yumak
15 Nisan 2017, 20:37
cevaplariniz icin tekrar tesekkurler

oncelikle aynamı tamir ettirdim ( sym joymax 250i)

anladıgım kadarıyla dusurmus ve kaldırmıs.motoru yıkatmaya goturdugumde cızıkler ortaya cıktı sag marsbıyelde cızıkler var.
otoparktan anladıgım kadarıyla pazartesı kayıtlara bakılacak ordakı kayıtlara gore yasal ıslem baslayacak fakat bıraz zaman alıcak .
allah beterınden korusun

herkese ıyı aksamlar

LynXMaSTeR
16 Nisan 2017, 00:46
"Aynanın yenisini alınır, sana bişi oldu mu kardeşim?"

şeklinde bir not daha etkili olabilir..

alp010
16 Nisan 2017, 02:34
"Aynanın yenisini alınır, sana bişi oldu mu kardeşim?"

şeklinde bir not daha etkili olabilir..

Akşam akşam güldürdün.

'Aynaya bakınca korkman motorumun suçu değil' de yazabilirsin

Hocam mizah bir yana böyle tatsız olaylar cidden can sıkıcı , lafa gelince Müslümanım diyecek olan bu insanlar senin rızan olmadan affedilemeyecek bir günahı (kul hakkı) 3 kuruş vermemek için işliyorlar. Toplumumuzun değerlerinin içi gitgide boşaltılıyor.Nazar boncuğunuz olsun inşallah kayıtlardan çıkarda utanır belki düşüren şahıs.

yedimsi
17 Nisan 2017, 00:59
Motoru almaya ilk gittiğinde bunu yapsaydın çiçek olurdu ama sanırım vakit doldu senin için, üzgünüm hocam :)

weirdo1
17 Nisan 2017, 08:28
Joymaxin aynasini kırsam bende korkardim yalnız. 750 tl falandi.

skullz
17 Nisan 2017, 09:06
not yaz gizlen kamp kur sonra

sonrası sana kalmıs, artık boyle valla ses cıkarmadıkca uzerıne geliyorlar insanın

Öz_Musti
17 Nisan 2017, 09:08
Otoparkların araçlara verilecek hasarlar için sigortaları var. Hasarınızı otoparkın sigortası ödeyecek. Tabi bunu yapmak istemeyebilir. Bu sebepten dolayı polis çağırıp, zabıt tutturacaksın. Hasarın ödenecek.

Bizim arabaya çarpıldı otoparkta. Otopark ile görüştük, ben nereden bileyim senin arabana ne olduğunu dedi. Polis gelince tutulan zabtı imzaladı.

Polis beklemek, polise durumu anlatmak, onların anlamasını sağlamak biraz zaman alıyor. Ama paranı alabiliyorsun.

Monty
17 Nisan 2017, 09:12
cevaplariniz icin tekrar tesekkurler

oncelikle aynamı tamir ettirdim ( sym joymax 250i)

anladıgım kadarıyla dusurmus ve kaldırmıs.motoru yıkatmaya goturdugumde cızıkler ortaya cıktı sag marsbıyelde cızıkler var.
otoparktan anladıgım kadarıyla pazartesı kayıtlara bakılacak ordakı kayıtlara gore yasal ıslem baslayacak fakat bıraz zaman alıcak .
allah beterınden korusun

herkese ıyı aksamlar

Takdir ederim, peşini bırakma, uğraştırır ama zevklidir bu tip hukuki işler :) İnşallah kameralara yakalanmıştır.

oluroyle
17 Nisan 2017, 11:12
Geçmiş olsun