PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HGS Saçmalığı

tygnhsglu
14 Nisan 2017, 19:54
Merhaba arkadaşlar motorsikleti yeni aldım 23 Nisan günü İstanbula gideceğim için bu gün Lüleburgaz merkez ptt şubesine giderek hgs almak istediğimi söyledim onlarda bana form doldurmamı söylediler.Her şey iyi hoş formu doldurdum sıram geldiğinde hangi sınıf diye sordular 6.sınıf dediğimde elllerinde 6.sınıf olmadığını 1.sınıf verebileceklerini söylediler.Bende niye fazla para vereyim diyerek istemedim nerden bulabilrim diye sorduğum çevredeki illerden belki bulabileceğimi söylediler oda tam net değil yani.İşim gücüm yok binicem gidicem tek tek 6.sınıf hgs kartı arayacağım.Hadi oda tamam dedim gideceğim zaman Lüleburgaz gişelerinden çıkayım mahmutbey gişelerine girmeden sağ taraftaki hgs yerinden alırım saat sabah 06.00 da orda olmam gerekiyor çalışma saatleri 07.00-23.00 mış oda uymadı.Müşteri hizmetlerini aradım dedim lüleburgaz şubesine 6.sınıf hgs kartı yollayın onada müdahale edemiyoruz diyorlar.Nasıl bir şaçmalıktır anlamış değilim illa diyorlar kapat plakayı öyle geç.

karaca3
14 Nisan 2017, 20:22
sizde öyle yapın

alantirikci
14 Nisan 2017, 20:29
30 gün içerisinde hgs etiketi alıp para yüklerseniz ceza ödemezsiniz diye biliyorum. Bi araştırın bence.

Romedon
14 Nisan 2017, 21:02
Ne düsgün ki zaten

MoRFy
14 Nisan 2017, 21:55
çarşıda, pazarda, markette, .... her yerde kolayca ulaşabilirsin hocam. kafanı yorduğuna deymez.

http://i.hizliresim.com/69vvQ0.jpg

Fr.Sante
14 Nisan 2017, 22:00
30 gün içerisinde hgs etiketi alıp para yüklerseniz ceza ödemezsiniz diye biliyorum. Bi araştırın bence.

30 gün değil 15 gün. :cat:

Ultraviolet
14 Nisan 2017, 23:55
Ben de köprü girişindeki PTT'de 6.sınıf bulamamıştım. Daha sonra Levent şubesinde buldum baya bir aradıktan sonra. Gerçekten rezillik bu kadar basit birşeyin bile düzgün yapılamaması.

Merdo
15 Nisan 2017, 00:41
padişah köprü hikayesi olmuş.

tygnhsglu
15 Nisan 2017, 08:39
Ben de köprü girişindeki PTT'de 6.sınıf bulamamıştım. Daha sonra Levent şubesinde buldum baya bir aradıktan sonra. Gerçekten rezillik bu kadar basit birşeyin bile düzgün yapılamaması.

Dönerken mahmutbey giselerine bakicam umarim orda bulabilirim.

esbabsız
15 Nisan 2017, 08:44
Aynısını yaşadım. Sonra madem 1. sınıf almak zorunda kalıyorum gittim bankadan aldım hesaptan düşsünler uğraşmayayım diye. Hatta bankacı motosiklet o sınıfta değil sorun olmaz mı diye sordu. Dedim fazla para alacaklarsa sormazlar bile. Güya teoride motosiklet sınıfı var da gel de bul. Geçmiş olsun.

astrofizik
15 Nisan 2017, 08:48
Bakırköy PTT şubesinden 6.sınıf hgs aldım geçen sene ,
Yolunuz düşerse uğrayın.

tanertc
15 Nisan 2017, 09:32
Bu ülkede yaşayanları yolunacak kaz olarak görüyorlar. Resmen enayi yerine koyuyorlar.

1nci sınıf yoksa, 6ncı sınıf verelim onla geçin neden demiyorlar.

Akhunturk
15 Nisan 2017, 09:53
İşte hep bunlar Sn.Kılıçdaroğlu yüzüden .
Adama koyun versen güdemez diyo uzun başgan.
Koyun gibi güdülmekten haz alındığı ülkemde ne olur yani üç beş postane gezseniz? Koca koca köprüler yollar yapmak için o kadar uğraşıyolar siz hala yok efendim postane postane gezmem... anarşik anarşik konuşmayın...

tygnhsglu
15 Nisan 2017, 11:27
İşte hep bunlar Sn.Kılıçdaroğlu yüzüden .
Adama koyun versen güdemez diyo uzun başgan.
Koyun gibi güdülmekten haz alındığı ülkemde ne olur yani üç beş postane gezseniz? Koca koca köprüler yollar yapmak için o kadar uğraşıyolar siz hala yok efendim postane postane gezmem... anarşik anarşik konuşmayın...

Kırklarelinin tüm ilçelerinde yok büyük şehirde yaşamıyorum mecburmuyum ben he elinde olmaz kargo yaparlar eyvallah.

svastika94
15 Nisan 2017, 11:31
Dün mikrofiber bez ile elimi arkaya uzatarak kapattığım, geçişten bahsetmemişim sanırım.

MUSTAFA KIR
15 Nisan 2017, 20:40
Ben 6 sınıf hgs yi 6 ay önce almıştım. Önce 1 sınıf kullanıyordum zar zor temin ettim 6 sınıf. Bence plakayı kapatarak gecmek mi yasal 6 sınıf yerine 1 sınıf ücreti vermek mi yasal. Nasılsa bir suç işliyoruz bari fazla para vermeyelim plakadaki numaranın ikisini beyaz bant çek. Çıkınca bandı alırsın yola devam