PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : naked veya enduro

impala-67
13 Nisan 2017, 02:57
merhabalar foruma yeni katıldım sanırım bu konu yüzlerce kez acılmıstır ama ben yinede sormak istedim üstadlara aktif olarak cbr 600rr kullanıcısıyım çin bi cruiserim var 250lik ama şehir içinde kullandıgımdan ikiside bana agır geliyor kısıtlıyolar hiperaktif bir birey olduğum için hareket potansiyeli az malum saihp oldugum motorların şöyle torku saglam oturusu rahat çift silindirli su sogutmalı torku iyi hafif bir naked veya enduro düşünüyorum acıkcası arada kaldım sizce aradııgım şartlar naked içinmi enduro içinmi daha müsait cünkü sadece bir kez mt7 kullanmıstım cok kısa bir süre enduro hiç kullanmadım ve bilgim yok denebilcek kadar düşüşk seviyede bu yüzden yardımızını istiyorum , duke 200 düşünüyordum baya alıcı olmustum ama etraftan duyumlarıma göre cabuk bogulan bir motormuş bende zorlayacagım için biraz tedirgin oldum dogrusu tavsiyelerinz nelerdir hız önemli degil cünkü hız açlıgımı cbr ile doyurmaktayım gücü yerinde olsun yeter :queen:

cenkyenmez
13 Nisan 2017, 08:48
mt-25 yada duke390 (duke390 çift silindir değil sanırım)

efendy06
13 Nisan 2017, 10:01
Şehir içinde aradığınız o hiperaktif oynaklığı duke serisinin tamamında bulabilirsiniz. Bu arada duke390 tek silindirdir.

İlle çift silindir istiyorsanız MT25 düşünebilirsiniz. Japon takıntınız yoksa Benelli TNT250 düşünebilirsiniz.

Enduro konusunda bilgi ve fikir sahibi olduğum modeller büyük hacimli yol enduroları ki, onlar kıvrak değildir yeterince. Ama mesela CRF250 ve o tarz motorlar baya hareketli.