PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yol verdim pişman oldum, Köprüde motosiklet kazası (Video)

toprakg
12 Nisan 2017, 14:32
Arkamdaki motosiklet biraz hızlı geliyordu bende önünde durmamak hızını düşürmemek için kenara çekildim ve geçmesini bekledim daha sonra olan oldu, arkadaş bu forumdaysa çok geçmiş olsun şimdiden duramadım ama umarım iyidir.

Trafik polisi arabaya kenara çekmesini söyledi, araba emniyet şeridine girdi bir anda, kırmızı motosikletli arkadaşta fren yaptı ama duramadı sanırım.

Bu arada kusura bakmayın köprüde yazmışım köprüye çok yakın anadolu yakasında oldu kaza, köprünün üzerinde değil.

https://www.youtube.com/watch?v=VwQ4w5u6ukY&feature=youtu.be

Mamba09
12 Nisan 2017, 14:33
iyi polisi aramaya gerek kalmamış. görgü tanığı da var. :cherry:
geçmiş olsun.

erreguay
12 Nisan 2017, 14:44
Ne diyelim geçmiş olsun.
Sadece ben mi bu bankette yavaş gidiyorum veya trafik durmadığı müddetçe girmiyorum.
Geçen otobanda arabayla 120 ile giderken bi xmax banketten herkesi sağlıyodu. Ben sanırım banketten o hızlarda çekiniyorum. Bana dar geliyo o ara :)

hachiko
12 Nisan 2017, 15:15
Sen yol vermesen de bu ileri de vururdu bir yere.. :queen:

diablof
12 Nisan 2017, 15:17
emniyet şeridinde emniyet şeridindeki araca arkadan vurmak :) 238479234857 te 8 suçlu motorcu dostumuz. ayrıca o kadar hız iyi değil.

ben de sabah akşam karşılaşıyorum böyle arkadaşlarla. allah göstermesin bilemiyorum orda o hızlara gerek var mı. 20 ile gitsen bile gidiyorsun abi o daracık alanda 100 yapmanın alemi nedir bilemiyorum.

neyse geçmiş olsun. tecrübe olur umarım. siz de yavaşlamamış olsaydınız orda siz de arada kaynayabilirdiniz.

ogzcngdk
12 Nisan 2017, 15:27
emniyet şeridinden yüksek hızla giden kişi bu tür durumlara karşı hazırlıklı olmalı, geçmiş olsun arkadaşa ama hata tamamen onda...

ben istanbulda emniyet şeridinde max 60 km/h ile giderim.

Ahmetderin
12 Nisan 2017, 15:30
Orada 100'le gidersen, 100'ünü arabanın arka kaportasında görürsün! ��

127
12 Nisan 2017, 15:35
Çok kolay bir şekilde scooter ın arkasından geçebilecekken arabanın emniyet şeridine çektiğini gördüğü halde sağından geçmeye çalışmış. Belli ki acemi.

whitedeamon
12 Nisan 2017, 15:44
Adam hemen ayaktaydı yav.O kadar büyütecek birşey yok.

araltı
12 Nisan 2017, 15:57
Emniyet şeridinde gidiyorsan bir gün PATLAYACAKSIN!

TanImsIz
12 Nisan 2017, 15:58
Arkadan çarptın 1, Emniyet şeridindeki araca carptın 2 , Emniyet şeridinde yol alman zaten yasak buda 3.

SavageGarden
12 Nisan 2017, 16:12
ortada ne gibi pişmanlık var anlamadım, zira yol verilmeyecek kadar dar bir yerden geçmiyorsunuz. yol oldukçe geniş, ve adam deli gibi hızlı, her halükarda sizi geçerdi...

öte yandan kendi etmiş kendi bulmuş.. emniyet şeridinde o kadar sürat yapılmamalı.
bazen banada oluyor, arkamda kuyruk oluyorlar dar eminyet şeritlerinde, kornalar filan...hiç takmıyorum.
siz de takmayın. emniyet şeridinde gitmek zaten yasak, bir de buna hızlı gitmeyi eklerseniz kaza kaçınılmaz. üstelik 8de 8 siz suçlu olursunuz...

sey_47
12 Nisan 2017, 16:42
Kenara cekilmeseydin de tepene mi ciksaydi.
Hizli gidiyorsa, dusuncesiz suruyorsa bedelini odeyecek. Bu kadar basit.
Trafikteysen tum olasiklari dusunmeye calisacaksin. Ona gore kullanacaksin. Gecmis olsun arkadasa. Umarim saglik problemi yoktur.
Sizin gonlunuz ferah olsun.

gadd
12 Nisan 2017, 17:02
Beyin bedava emniyet şeridinde o hızla gidene üzülmüyorum..

ByYlmzZz
12 Nisan 2017, 18:35
tuzla-esenyurt rotasında ilerlerken yss köprüsü kavşağına yakınken emniyet şeridine giriş yapıp seyreden araçların %10'u kadar hızlı geçiş yapıyoken daracık şeritte sağolsun bi hondacı arkadaş 120 ile bizi titretti.eşim baya korktu.motorcunun motorcuya saygısı da kalmamış birader.

DKN
12 Nisan 2017, 18:46
arabayı trafik mi çevirdi de emniyet şeridinde durdu ? yol verende siz değilsiniz solunuz zaten boş, gazlayıp geçmiş. olan arabanın tamponuna olmuş. kesin çizilmiştir. sizde kafanızda kamera var iki dk durmamışınız.izleseydik filmin sonunu..

Salurbey
12 Nisan 2017, 19:08
bu kaza değil ama maalesef istatistiklere kaza olarak geçiyor, haber başlığını görür gibiyim,işte yine bir motorcu kaza geçirdi.Kaza mı şimdi bu ? göz göre gidip duran 2017 Audi'ye vurmuş.Napsın sahibi şimdi ? Kazalı araba oldu,neden ? kendini bilmez biri yüzünden.Ayrıca gelip gelip emniyet şeridinde beni arkadan taciz etmeyin,bir gün motorcu dayanışması fln dinlemicem durdurup saldırıcam.Trafikte görürseniz beni kuyuruğuma kadar girip taciz etmeyin!

sdirer
12 Nisan 2017, 20:02
Senden ötürü :pl:

mete_han
12 Nisan 2017, 20:11
dostum kameranı az kaldırsanda tam görsek öndeki açıyı :) ekranın yarısı senin depon vegöstergen..birazda bizi düşün...:mrgreen:

eleman ok hızlı ama o an biri son anda kırıyor asıl o kurtardı galiba tostmu oluyordu ne..yani orada işte senin kamera açının azizliğine uğradık..bu kadar hızın sonu felaket..adamlar hep hızlı kardeşim..biri emniyet şeridine dann diye girse yine patlar..ki girildi ben arkadan tosladım buna benzer kaza yaptım...

weirdo1
12 Nisan 2017, 21:00
Emniyet şeridinde gidiyorsan bir gün PATLAYACAKSIN!

Seritde gidersen de biri sana patliyacak knk haberin olsun.

Ros1n2
13 Nisan 2017, 00:58
Bildiğin sabit duran arabaya kütledi adam :/ o hızla giderken o mesafede duramayacaksan ya o motora binme yada durabileceğin hızlarda git.

MotorKafa
13 Nisan 2017, 01:36
Sabit duran arabaya vurmuyor. Emniyet şeridinden gittiği için kaza yapmıyor.
Ne yazık ki trafiği okuyamıyor ve o yüzden kaza yapıyor.
Her ne kadar kameranın açısına yansımasa da orada trafik polisinin o aracı çevirdiği bariz belli.
Abla da o nedenle aynasına bakmadan emniyet şeridine dalıyor (baksa da bir şey değişmez gerçi, motorcu çok hızlı ilerliyor). Ve kaçınılmaz son.
Halbuki trafiği biraz okusa, orada duran polisin herhangi bir aracı çevirebilme ihtimaline karşı, ona göre pozisyon alırdı.
Hatta trafiği okumayı bırak, trafiği izlese polisin aracı çevirdiğini görür ve yavaşlardı.
İşte bunlar hep seks.
Geçmiş olsun kendisine.

fearlesboyy
13 Nisan 2017, 09:32
hocam orda bır sorun yokkı araba bırden bıre durma vs yol acık görüş uzun tamamen motorsıkletcı arkadasın hatası gecmiş olsun ne diyelim allah beterınden korusun

drtayfun
13 Nisan 2017, 09:41
Bence sola geçer aradan sıyrılırım diye düşündü ama öndeki motorcu ondan önce davranıp sıyrıldı buna yer kalmadı ??