PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motovlogger'ın Telefonla Konuşan Kadını Uyarması

Fr.Sante
11 Nisan 2017, 20:59
1. dakikaya sarıp izleyebilirsiniz. Abartmış bence.

https://www.youtube.com/watch?v=iAln6zjZQvk

mustafaSRC
11 Nisan 2017, 21:07
Olayları fazlaca abartan bir arkadaş o

ccc67
11 Nisan 2017, 21:18
Valla bir motorcu olarak söylüyorum bunları.Birisi benim eşimi,sevgilimi öyle takip edip taciz edicek o egzoz borusunu bi yerine monte ederim

freewill
11 Nisan 2017, 21:23
ayyy bana fenalık geldi :mrgreen: merak ediyorum aynı tepkiyi aracın içinde iri kıyım bir abimiz olsa verebilecek miydi? sizce :mrgreen: ayrıca sen trafik polisi misin vitaminsiz diyemeden geçmeyeceğim :)

kursaa
11 Nisan 2017, 21:24
Uyarması doğru ve güzel bir davranış olsa da olay bir süre sonra farklı noktaya sapmış bu ülkede neler neler dönüyor da sesini çıkaran yok abimiz dikkat etsin kendine kraldan çok kralcılık yapanın sonu hiç iyi olmadı bu memlekette :)

ardem80
11 Nisan 2017, 21:28
Bu videoda en mantıklı adam pompacı
Kendisine saygılarımı sunuyorum

Remzidemir41
11 Nisan 2017, 21:31
Ben arslan abiyi 1 senedir takip ediyorum. Adam haklı vallahi , adamın sürekli başına birşeyler geliyor :D Tüm saf'lar onu biliyor sanki...

mustafa_325
11 Nisan 2017, 21:36
Videodaki adam emekli albay galiba :)

kanoburda
11 Nisan 2017, 21:42
Pelerini eksik.

karadag.05
11 Nisan 2017, 21:52
Ne yapacaksın? Ceza yazma yetkin varsa yaz. Ha bire bıdı bıdı kocamanda adam arkadaş ya. Benim karımı/sevgilimi böyle takip edecek uyaracak ha? Telefonu yerleştiririm ona. Aynı durumu bu arkadaşın karısına/sevgilisine başka birinin yapması lazım anlar belki ..

whitedeamon
11 Nisan 2017, 22:16
Maşallah ya koyun sürüsü demek istemiyorum ama yaptığının neresi yanlış.Yarın bugün dediğiniz gibi iri kıyım bir sürücüye pısıp kalırsa o dediğiniz tamam.Ama böyle birşeyi görmediniz ve ihtimal üstünden yorum yapıyorsunuz.Hadi onuda geçtim yok polis misin bilmem ne yorumlar yapılmış.Bu adam onu görüp laf etmeseydi ve kamera kayıttayken gözünüzün önünde o araç bir motorluyu altına alsaydı hepiniz burada bişey demedi diye demediğinizi bırakmayacaktınız.Birside tacizden bahsetmiş taciz nasıl olur görmediniz sanırım.Orada taciz durumunu belirtirseniz bende anlamadığım yada kaçırdığım nokta varsa görmüş olurum.Adam yasak olan bir konuda uyarısını yapıyor.Aksine kadında ne yapayım ne yapayım diye üste çıkmaya çalışıyor.

Buzzard
11 Nisan 2017, 22:32
Motosikletli vatandaş başta uyarmış buraya kadar bence sıkıntı Yok. Ancak araç benzin istasyonuna girdikten sonra motosikletli vatandaşın sürücüyü taciz edercesine olayı gereksiz yere büyütmesi hiç hoş olmamış.Arka koltukta da küçük bir çocuk var.Ondan sonrası bmw'li magandaların olayına dönmüş...
Zaten bu motovloger'ın buna benzer birçok gereksiz çıkışları var.

whitedeamon
11 Nisan 2017, 22:37
Araç seyir halindeyken telefonla konuşmak yasak. Buradaki motosikletli vatandaş başta uyarmış buraya kadar bence sıkıntı Yok. Ancak araç benzin istasyonuna girdikten sonra motosikletli vatandaşın sürücüyü taciz edercesine olayı gereksiz yere büyütmesi hiç hoş olmamış.Arka koltukta da küçük bir çocuk var.Ondan sonrası bmw'li magandaların olayına dönmüş...
Zaten bu motovloger'ın buna benzer birçok gereksiz çıkışları var.

Buna bende katılıyorum.Ama sürüp gitse ne dendiği tam anlaşılmadığı için yine taciz ediyormuş ne bileyim laf atıp motorla kaçıp gidiyormuş gibi olmaz mı!Bence en doğrusu benzinliğe girince 1 kez anlaşılır bir dille uyarıp gitmek olur.Sonuçta üste çıkmaya gerek olan bir durum değil her ikisi içinde.Motorcu açıkça 1 defa söylese kadında kusura bakma doğru söylüyorsun yanlış yaptım dese kapanacak konu.

GP500-1st
11 Nisan 2017, 23:04
Usluba gel? Kendisi ile bir sorun temas, yol kavgasıda yok kadının peşine düştü sardı kadına:)

Aynı şeyi vatani görev edasıyla istanbulun taksicilerine ve münübüsçülerine yaparsa adam, yoksa sapıktan farkı yok benim gözümde:farao:

MazhaRR
11 Nisan 2017, 23:14
Her hatalı olanı böyle tek tek uyarıyor mu acaba?

Kaç yaşına geldi hala ybrle şekil yapıyor.

freewill
11 Nisan 2017, 23:27
Maşallah ya koyun sürüsü demek istemiyorum ama yaptığının neresi yanlış.Yarın bugün dediğiniz gibi iri kıyım bir sürücüye pısıp kalırsa o dediğiniz tamam.Ama böyle birşeyi görmediniz ve ihtimal üstünden yorum yapıyorsunuz.Hadi onuda geçtim yok polis misin bilmem ne yorumlar yapılmış.Bu adam onu görüp laf etmeseydi ve kamera kayıttayken gözünüzün önünde o araç bir motorluyu altına alsaydı hepiniz burada bişey demedi diye demediğinizi bırakmayacaktınız.Birside tacizden bahsetmiş taciz nasıl olur görmediniz sanırım.Orada taciz durumunu belirtirseniz bende anlamadığım yada kaçırdığım nokta varsa görmüş olurum.Adam yasak olan bir konuda uyarısını yapıyor.Aksine kadında ne yapayım ne yapayım diye üste çıkmaya çalışıyor.

sevgili whitedeamon kardeşim insanları uyarmakla taciz etmek arasındaki sınırı aşmış arkadaş sorun o :) eleştireye açık biri olsa zaten araç sürücü durur dinler zorla güzellik olmaz. Görürsünüz şimdi direksiyon başındaki kadın sürücü motosiklet sürücülerini öcü gibi görmeye başlayacak ve ön yargılı olacaktır.

walder
11 Nisan 2017, 23:33
arkadaşın birkaç farklı videosuna denk gelmiştim, boşveriniz boş adamdır

Grumpy
11 Nisan 2017, 23:39
Bundan sonra emnıyet serıdıne gıren her motoru uyaracam, cıkmazsa yaracam pesınden kornaya basa basa durduracam dıyecem kı EMNIYET SERIDINDE GITMEK YASAK. Serıdı korumayıp aracların arasından gecen herkesı uyaracam, dıyecem kı tehlıkelı ve yasak, boyle sollama yapılmaz. Aynı sey sayılır mı bılmem ama sonucta yasak yasaktır.

Bazı seylerı fazla abartıyorlar. Ozellıkle su kaskına kamerayı takanlar bırden halk kahramanı kesılıyorlar bır pelerınlerı yok. Aramızda emnıyet serıdıne gırmeyen yok, duran trafıkte durup serıdını kollayan yok, herkes arabaların arasından gecıp gıdıyor. Hız sınırına uyan yok, adı yasak ama bombos yolda basmayıp napayım dıyerek yasagı yumusatmaya bıle calısıyoruz. Hepımız bılıyoruz kı egzosu degıstırmek yasak, hepımız orjınal egzosu degıstırıyoruz. Hep bız adına konustum, ozellıkle vıdeodakı arkadas ızlemedım ama emınım yukarda saydıklarımın yarısından fazlasını yapıyor.

Soylemek ıstedıgım, motorcular olarak hatta toplum olarak boylesıne kural tanımaz ınsanlarken su vıdeodakı kahramanlıgın ne onemı var? Bahaneler kuralları degıstırmez. Hıcbırımızde aksını ıddıa edemeyız. O sebeple yaptıgınız prımlerle sadece gulunc duruma dusuyorsunuz. Selametle.

whitedeamon
11 Nisan 2017, 23:41
sevgili whitedeamon kardeşim insanları uyarmakla taciz etmek arasındaki sınırı aşmış arkadaş sorun o :) eleştireye açık biri olsa zaten araç sürücü durur dinler zorla güzellik olmaz. Görürsünüz şimdi direksiyon başındaki kadın sürücü motosiklet sürücülerini öcü gibi görmeye başlayacak ve ön yargılı olacaktır.

Haklısınız tabi bende ikinci yorumumda ondan bahsettim.İki tarafında birazcık alttan almayla gayet rahat uzlaşılabilecek bir olayı motorcunun uzatması kadınında yanlışını kabul etmeyip savunmaya geçmesi sonucu iş buralara gelmiş.Bu konuda her iki tarafta hatalı bunu kabul etmek gerekir.

shruikan
12 Nisan 2017, 00:32
lan düpedüz taci etmiş işte. yanından geçerken kornayla orta uzunlukta bi dıt yapar, geçer gidersin. ha olmadı yanında motoru bağırttırarak gidersin mecbur kapatır duyamayınca egsoz sesinden.

"kapa telefonu", "kenara çek", benzinliğe girince peşinden git, çocuğunun önünde tartış... bu bi gün sağlam bi sopa yer de, hadi bakalım.

A.Yaman
12 Nisan 2017, 00:37
Ya arabanin camurluguna baksaniz ablanin daha once vukuatlari olmus macunlanmis araba. Tamam uyariyosun seninde elinde yuzuk var aynisi senin de esine yapilabilir. İsin bokunu cikartmanin ne mantigi var. Youtube su isi paraya dokmeseydi bu kadar youtuber cikmazdi ortaya.

Stunt
12 Nisan 2017, 00:40
Tanıdığım bir kadına böyle lavukluk yapan birinin kemiklerini teker teker kırardım.

motorcu48
12 Nisan 2017, 00:41
eline kamera alan ilgi çekmek için vlog konuları ararsa böyle olur.zaten genelimizin seviyesi belli

Salurbey
12 Nisan 2017, 00:51
yavuz hırsız arabadaki kadın,hem kabahat işliyor hem de saygısız hareketler.Motorcu arkadaş doğrusunu yaptı,arabayı kullanan kadın hatasını kabul etsin kapansın konu.Hem suçlu hem güçlü.Polis misin diyor,hayır vatandaşım,uyarının üzerine bir de değişik değişik laflar, açıklamala yapana kadar hatasını kabul etse iş bitecek.

Benim burda eleştireceğim nokta şu ,bizim insanımız yaptığı hareketin bir adım sonrasını düşünmüyor,telefon yüzünden birini ezse,çarpsa ne olacak ? Bence çok iyi yapmış,keşke sivil trafik ekibi veya ceza yetkisi olsaydı ve kesseydi cezasını.

"İlk taşı en günahsız olanınız atsın" anlayışıyla hiçbir yere varamayız,biz emniyet şeridine giriyoruz,hız sınırı aşıyoruz vs vs ,peki bizi de uyarsınlar,kaldı ki bazen uyarıyorlar,hata varsa özür diliyorum,olay bitiyor.Polis arkadaşlar kural hatası yapmıyor mu ? Birilerini uyarmak için hatasız ve mükemmel mi olmak gerekiyor ? Toplum zamanla bu tepkilerle EVRİLECEK ama ne ben ne benım torunlarım ne de onların torunları göremeyecek.Belki 1 kişiyi kazanırız belki o kadın bundan sonra telefonla konusmaz ve olası bir kaza belki bir ölüm önlenmiş olur.

GezeGeze
12 Nisan 2017, 01:17
Kişinin kendinde böyle bir musallat olma hakkı görmesi çok tehlikeli bir davranış!

Geçende de biri merdivenlerde oturanları uyarıyordu...

Gidin kendinizi fahri trafik müfettişi, zabıta gönüllüsü falan yazdırın çok meraklıysanız milleti hizaya sokmaya.

Kadının vermesi gereken tek cevap şuydu: "Git şikayet et! Sen kimsin de bana ayar vermeye kalkıyorsun!"

Ha bi kere uyardın, tamam; gerisi ne oluyor!

GT250rAlanya
12 Nisan 2017, 01:21
Arslan07'nin böyle bi kaç videosu daha mevcut. Arkasında kız arkadaşı varken çektiği videoda felan. Vlogger saçmalığı
Arkadaşlarında belirttiği gibi. baktı kadın. ne de olsa bişey diyemez. Bi dayı olsaydı görürdüm ben arslanı. :) Aklıma direk gecenlerde tramvaya kafa tutan ergenus geldi.

french press
12 Nisan 2017, 01:28
Motosikletine atlayan bir Clark Kent daha, Superman'e dönüştü.

Alonedark93
12 Nisan 2017, 01:31
Şu videodan sonra motor kullanamıycam abi.
1.7 corsa alıp keyfime bakarım gibi geliyor..

Bune lan. Saçmalık.!!
Benim eşime böyle bişey yap, çocuğum arkada ürksün cinayet sebebi bu.

Ağır tahrik var olayda.

Tamam bayanların araç sürüş geneli ofsayt ama bu kadını taciz etmek nedir.

Büzük bayanlara yetiyor. Beyaz Bmw'ye yapsana. :P

crxforever
12 Nisan 2017, 01:37
çok itici...
şu motorcuların aşırı kuralcılığı beni çıldırtacak.
her kurala uyulsa en zararlı çıkan biz olacağız.

owlam
12 Nisan 2017, 01:44
Kadına bir de kenara çek diye bağırıyor. Öncelikle bişey yapıyorsan adabına göre kuralına göre yapacaksın. Hareket halindeyken yanda ki arabaya bağırmak nedir emir verircesine 'Telefonla konuşama, telefonu kapat, kenara çek'. Kusura bakmada sen kimsin derler. Kameran var alırsın plakasını yaparsın şikayetini. Arka koltukta bir çocuk var ve gelmiş motorlu adamın teki annesiyle kavga ediyor. Kaş yapayım derken göz çıkarmak tam olarak bu olsa gerek.

DKN
12 Nisan 2017, 01:44
telefonla konuşan ben olsam özür diler kapatırdım. herşeye karşı agresif cevaplar duymaktan da bıktık. adam gelmiş güzelce uyarmış, kadın yarın birgün kaza yapsa daha mı iyi ? muhtemelen konuştuğu çok çok önemli bişeyde değildi. havadan sudan gidiyodu...

Tefoo
12 Nisan 2017, 02:20
işte bunlar hep kamera etkisi :)

BatuhanK
12 Nisan 2017, 02:27
Sürücü kadın olduğu için tehditkar ve emreder bir tavırla tacizde bulunan, küçük bir çocuğu korkutan HANZOLAR, umarım 'evrim' sonucu azalarak biterler.
O videodaki tavrın, sağlıklı herhangi bir erkeğe gösterilemeyeceğine adım kadar eminim.

Pistonlar
12 Nisan 2017, 02:59
Arkadaş biraz ileriye gitmiş fakat haksızda sayılmaz

Geçmiş gün araç otomobilde telefonla konuşan kadın yüzünden kaza yapacaktım
Kornaya bastım hiç tanımıyor
Bir o kadarda içimden sövdüm

serif abi
12 Nisan 2017, 11:28
Geçende burada birisi paylaşmıştı ABD yaşlı bir adam motorcuya çarptı diye 15 yıl almıştı..Bu adamın yaptıgı aynı hatta daha beter sen kimsin LAN...

Sen polis olsan kadına yine öyle bir şey demeye hakkın yok ,sadece cezanı yazar çeker gidersin efendi efendi...

çok çok kusura bakmayın afınıza sıgınarak Aslanmıdır kaplanmıdır babasını tenzih ederim harketine diyorum ""it oğlu iti""

Mengu16
12 Nisan 2017, 12:34
Bikaç tane dislike hakkım olsa kullanırdım bu videoya. Malesef bir kere dislike yapabildim.

Romedon
12 Nisan 2017, 12:39
Kendisi her kurala uyuyor mu sormak lazım.

screamaykut
12 Nisan 2017, 12:49
KENDISI NE KADAR DOGRU SURUYOR ACABA BU ARKADAS BUTUN KURALLARA UYUYORMU KESINLIKLE ASLA UYMUYORDUR SIMDI EYVALLAH KADINI UYARIYOR BIR KERE TAMAM SONRASINDA TACIZE GIRMIS ONCE INSAN KENDINE BAKMALI DÖRT DÖRTLUK BI SURUCU BIZIM ULKEMIZDE KIMSE DEGIL MALESEF SIRF VIDEO CEKICEM DIYE INSANA SALCA OLMAK BU BASKA BIRSEY DEGIL

berkcigdem
12 Nisan 2017, 12:55
sonra neden dayak atıyolar motorcuya diye gelip serzenişte bulunurlar :pr:

hasangazili
12 Nisan 2017, 13:09
küfür etsem atarlar mı beni burdan?

c3y
12 Nisan 2017, 13:16
Arkadas telefonla neden konusulduğu için kızıyor kendide kural ihlali yapıyor dikkatini baska bir olaya vermiş motor kullanıyor.Yanlıs yanlışı doğuruyor böyle karısması sacma alakası bile yok yolda onunla sana zarar vermediği sürece sorun yok.Böyle bir durumda polisin görevini yapması lazım ortada poliste yok yani sacma muhabbet kadını gereksiz yere germiş sırf para kazanıcam diye böyle işlere girenlere tav oluyorum bu kadar mallık olmaz kafasına kask kamerası takan youtube vlogger oluyor.Yanlısı vlogger olmak dedim ya yanlıs yanlısı doğuruyor.

Özür dilerim ama böyle aptallar yüzünden kaskında kamera olanlara ön yargı baslayacak bendede kamera var ama böyle herşeyi cekipte paylasmıyorum hatta hiç paylasmıyorum.Ciddi bir olay olurda sonrasında kanıtlamak zor olur diye kamera takılır ve delilleri yetkililerle paylasılır.Ama işte ergen beyinli bir sürü yeni yetme motorcu geliyor teknolojinin yanlıs kullanılmasının sonucları.

Gercekten ana avrat sövesim geliyor böyle insanlara.

sdt
12 Nisan 2017, 13:21
Kadın orada imdat diye bağırsa polis yok mu diye bağırarak beni taciz ediyor dese oradaki insanları üstüne üşüşse o kaskında kamerası olan zeka yoksunu arkadaşın orada iflahını kesselerdi çok güzel olacaktı gerçekten.

Yukarıdaki senaryo tamamen kadının şu anki düşüncesi bence.

Ama arkadaşım senin yaptığın da çok doğru değil. İlaç mı aldın yürek mi yedin o an arkadan bir çocuk değil de kardeşi kocası falan çıksa araç içinden dut yemiş bülbül gibi olacaktın.
Uyardın. Vatandaşlık görevini yaptın. Sağa çek nedir ya?
Petrolün içine girip takip etmeler falan. Ne oluyoruz yani???

Kadın zaten heyecanlı, tepki vermesi normal bence.

HAZZILHAR
12 Nisan 2017, 13:31
Eleman tırsıp videoyu kaldırmış. Yaptığı doğru bile olsa üslubu yanlış. Böyle adamları izleyen onlarca ufak yaştaki motosiklet sürücü adayları da maalesef bu yanlış kişileri örnek alıyor. Sorun burada zaten. Memleket zaten sığır kaynıyor. Yenilerinin yetişmesine gerek yok.

Zaten nerede doğru dürüst konuşmayı bilmeyen, kültür seviyesi düşük, motosiklet sürmeyi bile beceremeyen beyinsiz varsa motovlogger oluyor. İşin tadı kaçalı çok oldu. Adamın metin yazarlığı yok, kamera-ışık gibi sinema kökenli bir eğitimi yok, işi medya üzerine değil, bomboş içerik. Faydalı veya farklı olduğu hiçbir şey yok. Tıpkı pek çok motovlogger kanalında olanlar gibi. Şu kekoların artık bir azalarak bitmesi lazım. Her yerde saçma sapan videolar türedi.