PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cz motosiklet zinciri

k_ayhn
10 Nisan 2017, 21:19
Arkadaşlar zincir alıcaktım baya araştırdım karaköyde dinamik zincir tabsiye ettiler.bugün gittim ve aldım internette 220 falan dinamik zincirde 160 lira alacak arkadaşlara dururulur.

zapalka
07 Mart 2018, 18:05
Arkadaşlar zincir alıcaktım baya araştırdım karaköyde dinamik zincir tabsiye ettiler.bugün gittim ve aldım internette 220 falan dinamik zincirde 160 lira alacak arkadaşlara dururulur.

dostum selam,

zincir nasıl çıktı? dinamik zinciri aradım ben de bugün, almayı düşünüyorum. Aradığım ölçü de varmış ama aklımda soru işareti var.

bursalıali
07 Mart 2018, 19:54
Cz firması benim bildiğim 65 sene , mutlaka daha fazlası da vardır , dünyaya motosiklet ve sarf malzemelerini üretip satan fabrika. En son bizim yerli Jawa nın kalıplarını Türkiye'ye vermişlerdi. CZ
marka zinciri hiç korkmadan motorunuza takın . Fakat önce zincir bakla sayısını ve ölçüsünü tespit edin. Motosiklet parçacısına değil rulmancıya gidin, zinciri CZ markalı olarak rulmancıdan alın. En az
70 - 80 lira kazançlı çıkarsınız. Selamlarla.

E.Yzr
11 Mart 2021, 11:31
Arkadaşlar R25 için bu zinciri düşünmüştüm ama orijinal zincirinden daha pahalı. Nasıl oluyor bu iş anlamadım

mavzer-i
11 Mart 2021, 11:32
Arkadaşlar R25 için bu zinciri düşünmüştüm ama orijinal zincirinden daha pahalı. Nasıl oluyor bu iş anlamadım

kullanılan kompanentleri pahalıdır belki.

ulkerhan
11 Mart 2021, 12:10
pulsar için mi aldın? bi de oring li mi?