PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mondial Superboy 100 hakkında

thedarkfire
10 Nisan 2017, 17:49
İlk benzinli motorumu alacağım ve Mondial Superboy 100 almayı düşünüyorum hem fiyatı uygun hemde ilk motor için düşünüyorum çünkü daha önce benzinli motor kullanmadım elektrikli kullanıyordum ehliyet yaşım yetmediği için. Ehliyet için yazıldım ve Superboy 100 almayı düşünüyorum muhtemelen de bunu alacağım zaten.
Ancak bu motor uzun yolda v.s sorun çıkarır mı? Hız olarak değil yani zaten hızlı sürmeye meraklı birisi değilim bir iki sene bunu kullanacağım daha sonrasında para durumuma göre daha büyük motor hacmine sahip bir motor alacağım.
Örneğin 150-200 km mesafelerde bir problem yaşar mıyım?

mockingbird
10 Nisan 2017, 18:13
Dostum bakımlarını eksik yapmadığın sürece sorun yaşayacağını sanmıyorum fakat 100cc'lik bir motosiklet ile tek seferde 200km'lik bir yola çıkarsan da canının çok sıkılacağını düşünüyorum. Sonuçta en fazla yapabileceği hız 90-100 felandır. Ben de YBR var ondan biliyorum. Bu arada umarım ekipman işini halletmişsindir. Keyifli sürüşler.

thedarkfire
10 Nisan 2017, 19:28
Ekipmanı hallettim zaten bütçemi daraltan da o oldu birazda :D Kask dizlik eldiven ve mont aldım :) Ama yaz ayları için bir de fileli olanlardan varmış bir de ondan almayı düşünüyorum.