PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Radar Cezası Hakkında

Asikurt68
10 Nisan 2017, 07:07
Merhaba arkadaşlar akşam biraz gezeyim dedim yola cıktım hızım 140 civarlarındaydı sonra ışık vardı yavaşladım beyazda bir aracı solladım ışıkta durdum o araç geldi acelenmi vardı dedi bende yok abi dedim 128km ile radara girdin hbaerin olsun dedi sonra bu abiyi tekrar buldum sürekli durduğu yere gitmiş yapma etme dersemde dinlemedi ceza gelecek 427 tl şimdi bana göre mevla çok fazla erkn ödeyince %25 indirim var ama yinede çok geldi bunu düşürmenin başka yolu varmı

Sinan Er
10 Nisan 2017, 08:19
Merhaba arkadaşlar akşam biraz gezeyim dedim yola cıktım hızım 140 civarlarındaydı sonra ışık vardı yavaşladım beyazda bir aracı solladım ışıkta durdum o araç geldi acelenmi vardı dedi bende yok abi dedim 128km ile radara girdin hbaerin olsun dedi sonra bu abiyi tekrar buldum sürekli durduğu yere gitmiş yapma etme dersemde dinlemedi ceza gelecek 427 tl şimdi bana göre mevla çok fazla erkn ödeyince %25 indirim var ama yinede çok geldi bunu düşürmenin başka yolu varmı

Var tabiki :) bütün cezalar Pazarlığa açık iyi pazarlık edersen 100 TL gibi bir miktara düşürebilirsin. :queen:

Bu arada "MEVLA" değil "MEBLAĞ" Forumda çok fazla yanlış yazılmaya başladığı için söyleme gereği duydum.

Asikurt68
10 Nisan 2017, 08:49
Sabah uykulu bir şekilde yazmışım mesajı şimdi okuyunca banada komik geldi peki bu cezayı taksite bağlama olayı varmı acaba

fearlesboyy
10 Nisan 2017, 09:00

eger gezici degıl ıse bence senı korkutmak ıcın yapmıstır cünkü sabit durdugu noktaya gıttım yazmıssın genelde radar uygulaması sabıt noktada yapılıyorsa onoktada yerini aldıktan snra baslar.inşallahda dediğim gibi olmustur.maalesef girmiş isende radara yapılabılecek hiç bir şey yok.

hokahey
10 Nisan 2017, 09:38
427 tl. erken ödersen 320,25 tl.

taksit olayı yok. eğer istersen parça parça ödeyebilirsin. parça parça ödemek istersen indirimden faydalanamazsın. örneğin bir ay gelip 100 tl yatirirsin, öteki ay 100 tl, beriki ay 50 tl yapa yapa borcu kapatırsın. ancak ödenmeyen kısımlara faiz işler. faiz durmaz.

en iyisi tek kalemde kapatmak. trafik cezasının faizi fazla olduğu için tek seferde kapatmak daha mantıklı.

Asikurt68
10 Nisan 2017, 09:43
eger gezici degıl ıse bence senı korkutmak ıcın yapmıstır cünkü sabit durdugu noktaya gıttım yazmıssın genelde radar uygulaması sabıt noktada yapılıyorsa onoktada yerini aldıktan snra baslar.inşallahda dediğim gibi olmustur.maalesef girmiş isende radara yapılabılecek hiç bir şey yok.

Gezici radardı baktım e devletten şimdi de 427 tl ceza gelmiş bakalım herhalde tek kalemde kapatacağım hiç şans yok bende ya gittik radarı 128 ile solladık ışıkta durduk abi bana gösterdi akşam videoyu geciyorum yanından plaka gözükmüyor ışıkta durunca gözüktü eğer yeşil yansaydı hiç bişey yoktu 😊 Hayırlısı bakalım ödenecek artık