PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arkadaşlar yardım edermisiniz elektrik bilgisi olan (ACİL)

ihsanergin
06 Nisan 2017, 15:29
arkadaşlar regulatörüm bozuldu bende yeni bir regülatör aldım ama kablo renkleri ve yerleri farklı kaboloları rengine göre baglasam olurmu nasıl yapıcam bilmiyorum orjinal kablo rengim SİYAH,KIRMIZI,SARI,BEYAZ,YEŞİL ...yeni aldıgım ise YEŞİL ,SARI,KIRMIZI,PEMBE,SİYAH ...tek renk farklılıgı pembe olan oda beyaz gaiba şimdi nasıl yapıyım orginal regulatör bulamadım piyasada en yakın bunu buldum şimdi renleri renklerine baglasam pembe olanıda beyaza baglasam aynı işi görürmü arkadaşlar

efendy06
06 Nisan 2017, 19:19
Motor ne?

Eski regülatörün ve yeni regülatörün fotoğraflarını falan eklerseniz, belki aynı motordan kullanan biri çıkıp yardımcı olabilir.

sadece renklerden yola çıkarsak ya şundadır ya bunda olup yeni regülatörü de bozarız, eğlenceli olur.

ihsanergin
06 Nisan 2017, 22:34
motorum ramzey star 125 l yalnız yaptım galiba bütün renk ler tamam kesme biçme yapmadım soketi tam oldu yerleri aynı sadece beyaz pembe oluyor taktım calıştırdım tık diye calıştı birde 5 dakka calıştı aküyü şarj etti 2 saat sonra birdaha calıştırdım tek tıkla aldı motor