PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TEMİZ pulsar NS 200 ARIYORUM...

core-i
21 Mart 2017, 22:03
merhaba arkadaşlar pulsar ns 200 aruyorum satmak isteye yada satmayı düşünenler den cevap bekliyorum.

not: istanbul içi arıyorum özelikle

mustafa_325
21 Mart 2017, 23:24
http://bfy.tw/AlmK

Pistonlar
21 Mart 2017, 23:31
merhaba arkadaşlar pulsar ns 200 aruyorum satmak isteye yada satmayı düşünenler den cevap bekliyorum.

not: istanbul içi arıyorum özelikle

Temiz pulsar 200ns mi:mrgreen:
Her tarafı kronik sorunlu motor dökülüyor:pr:

Emre Fırat
22 Mart 2017, 00:42
Ben daha dün verdim 7.500 liraya pırıl pırl ilk gün ki gibiydi :) Temiz bulursanız kaçırmayın ben herhangi bir sorun yaşamadım o paralara alınacak en iyi motor , markaya para verme merakınız varsa cbf alın takılın . Benim motoru alan arkadaşta sıfır cbf'sini satıp aldı , bugun görüştük dedi cbf den sonra alışamadım pulsar'a deli gibi gidiyor makinenin maşallahı var dedi. Artçılı sürüşlerde cbf ile sollamalarda çok sıkıntı yaşamış ama bunda hiç bir sorun yok gece eve bile gelmedik neredeyse dedi :)))

Anfibi
22 Mart 2017, 02:46
Temiz pulsar 200ns mi:mrgreen:
Her tarafı kronik sorunlu motor dökülüyor:pr:

Ben ve tanidigim 3 kisi ns 200 sahibi ama sorun yok bizde:bounce: hee tabi MARKA DÜSKUNU olunca r25 mt25 gibi bi yag pompasi bi depo alti problemi gibi kronik sorunlardan servis cagirsada cicek bundan bahsedilmez.:mrgreen:

görünmezadam
22 Mart 2017, 03:22
haykırdım ya :))

Riptalon
22 Mart 2017, 08:55
İki ay sonra olsaydı motoru satabilirdim. Sıfır gibi, kronik sorunların hiçbiri yok. Temizini bulursan al dostum. Tavsiye ederim.

simoncelli
22 Mart 2017, 10:22
arkadaş ne kadar meraklısınız birbirinize laf sokmaya, mekanik aletler sonuçta kullanıma bağlı sorunlar olabilir, gayet normal bende mt 25 vardı tedbir amaçlı değişti yağ pompası, bugün yeri geliyor mercedes ve bmw bile geri çağırım yapıyor modellerin sorunlu olduğundan değil. Sorun çıkarma ihtimalini gördüğü için. İnşallah aradığın motoru bulursun kardeşim.

Brock07
22 Mart 2017, 10:28
bence bütçeni ayarla ve sıfır satın al,en azından kafan rahat olsun millet redline redline motosikletin canını çıkarıyor.(düzgün kullanan kısmı tenzil ederim ama %80 i böyle)

DKN
22 Mart 2017, 10:35
yola çıkınca xmax ve pulsar dışında motor görmüyorum :)