PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafik tescilde sıkıntı çıktı

mkolia
20 Mart 2017, 12:54
Arkadaşlar merhaba, geçenlerde sıfır bir motor aldım sigortasını yaptırdım trafiğe geldiğimde sistem adres hatası veriyor (bu adres daha önceden kullanılmış gibi bir hata). Daha önceden böyle bir problem yaşayan var mı? plakayı bile bastırdık ruhsat yok kaldım ortada :pr:

shruikan
20 Mart 2017, 15:17
senin ikamette başka birisi önceden kayıt yaptırmış da aldırmamış mı? sen, senin adrese ikamet değişikliği yaptırdın mı?

arda4
20 Mart 2017, 15:31
Arkadaşlar merhaba, geçenlerde sıfır bir motor aldım sigortasını yaptırdım trafiğe geldiğimde sistem adres hatası veriyor (bu adres daha önceden kullanılmış gibi bir hata). Daha önceden böyle bir problem yaşayan var mı? plakayı bile bastırdık ruhsat yok kaldım ortada :pr:

İkametini değiştirip tekrar denersin. Öbür türlü uğraş dur.

Hemen ilk iş valilikteki ikametle ilgilenen büroya git derim.

Danmark16
20 Mart 2017, 16:13
Motosikletinize kesilen faturadaki adres ile trafik tescildeki adresiniz ayni degil,biran ønce onu halletmeniz lazim...

mkolia
20 Mart 2017, 16:42
dediğiniz gibi arkadaşlar bugün nüfusla trafik arasında mekik dokudum, sistemlerinde adres güncel değilmiş halloldu sonunda çok teşekkür ederim cevaplarınız için sağolun.

mustafa_325
20 Mart 2017, 17:26
Adres nasıl kullanılmış oluyor anlamadım. Bir motosikletin varken ikincisini alırsan ne olacak?