PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tramway yolu vs.

motoriter
09 Mart 2017, 17:36
Merhaba bağcılar kabataş tramwayında tramway yolunu kullanmak için resmi kurumlardan izin almak gereklimidir
Kazada kalçanıza bi şey olmasın diye kalça güvenliğinizi nasıl sağlıyorsunuz
Plaka tercihi yapabilirmiyim internet üzerinden müsait olan plakaları görebileceğim bir site varmı

Tefoo
09 Mart 2017, 17:41
tramvaya mı plaka takcan, napcan? anlamadım. tramvay yolu tramvay hariç yasaktır.

kalça güvenliği için motosiklet pantolonu alıp kalça kısımlarına koruma koyabilirsin.

motoriter
09 Mart 2017, 17:45
tramway yolunu motosikletler kullanıyorda fırsatını bulupta soramadım kullanıyor pizzacılar kuryeler
plakaya gelince motosiklet alınca plakayı ben seçmek istiyorum o yüzden

Tefoo
09 Mart 2017, 18:52
tramway yolunu motosikletler kullanıyorda fırsatını bulupta soramadım kullanıyor pizzacılar kuryeler plakaya gelince motosiklet alınca plakayı ben seçmek istiyorum o yüzden

tramvay yolu yasaktır. yola girenler olması bunu yasal hale getirmez. her türlü yasaktır ve ayrıca tehlikelidir. özel plaka almak için emniyete sormanız lazım, belli bir miktar karşılığı alınabiliyor. bununla ilgili bir site yok sanırım, google amcaya bakmaz lazım.

COQ
09 Mart 2017, 18:55
Merhaba;
Bağcılar-Kabataş tranvayına kalça korumalı pantolonunuzla binip,cep telefonunuzla internet üzerinden plaka tercihi yaparsanız, resmi makamlardan izin almanıza gerek kalmıyor.

Alonedark93
09 Mart 2017, 19:09
Merhaba;
Bağcılar-Kabataş tranvayına kalça korumalı pantolonunuzla binip,cep telefonunuzla internet üzerinden plaka tercihi yaparsanız, resmi makamlardan izin almanıza gerek kalmıyor.

Ahahah. Abi alem adamsın. :) :)

inshroud
09 Mart 2017, 19:14
Ehehe :) ne güzel bi nefeste sormuş işte ne varsa :) Birçok örneğini gördüğümüz gibi günde 15 ayrı önemsiz konuyu 15 ayrı ilkokul seviyesinde kompozisyonla mı yazsaydı adam? :)

Tramvay yolu tramvay içindir, bunun için resmi bir yazı yok,

Kalça korumalı pantolonlar var,

Boşa çıkmış plakalar arasından teecih yapılabiliyor fakat özellikli plakalar için farklı meblağlarda ücret istenebiliyor.