PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oyle Bir Model Öner Ki!

bekirulucan
06 Mart 2017, 19:48
Dünyada son motosiklet o kalsa yürürüm dönüp bakmam diyeceginiz kivamda başa bela modelleri de bi ogrenmek istedim. Başlıyorum. Dorado Poseidon 😣

sey_47
06 Mart 2017, 20:00
Cg'ler.
Balina kasa denilen, buyuk ve genis, farlari ve gostergeleri sararmis 125-150 cc dokuntu cinli scooter'lar.

Uğur Gündüz
06 Mart 2017, 20:00
bisan-lifan'ın tüm modellire diyebilirim.. beğenerek aldım , bezdim , tavsiye etmiyorum... ı love cg , ı love kuba...

Blackeagletr
06 Mart 2017, 20:04
150cc'ye kadar olan çinli-japon-avrupa tüm scooterlar. Hatta her cc'de tüm scooterlar.

jimi_hendrix
06 Mart 2017, 20:05
Çalışan her motora binerim... Çalışmayan motora dönüp bakmam.

cenkyenmez
06 Mart 2017, 20:09
Arora yebere diye bir motor varmis, bugun ogrendim.
Modifiyeli bir salcano xrs 040 sora bisikletim var, buna binecegime bisikletime yada cub'ima binerim.

bekirulucan
06 Mart 2017, 20:14
O balina kasa plastik etine dolgun ablamsi scooterlara bende fena ayar oluyorum. Tukense de kurtulsak keske sıfırı bile adami kalpten götürür. Kopukle snowboard yapiyormus gibi 😂

Sokollu
06 Mart 2017, 20:31
Honda Wave 110i :mrgreen:

Saka tabi.

Bence dusuk cc cin mali motosikletleri saymayalim zaten tasarim gibi bir endiseleri yok. Scooter modellere de laf etmezseniz sevinirim ne yapsin adamlar belli bir profil var iste oturtmak zorundalar.

Yuksek cc olup da bu ne lan dedigim su an kendisine asik olmama ragmen, eski kasa 690 smc igrenc otesi bir motordu.

http://www.visordown.com/sites/default/files/8974_0.jpg

efendy06
06 Mart 2017, 20:33
Bilimum arora modelleri.

jimi_hendrix
06 Mart 2017, 20:35

Saka tabi.

Bence dusuk cc cin mali motosikletleri saymayalim zaten tasarim gibi bir endiseleri yok. Scooter modellere de laf etmezseniz sevinirim ne yapsin adamlar belli bir profil var iste oturtmak zorundalar.

Yuksek cc olup da bu ne lan dedigim su an kendisine asik olmama ragmen, eski kasa 690 smc igrenc otesi bir motordu.

Hakkaten o ne lan?

AhmetCan1903
06 Mart 2017, 20:42
Ne olursan ol yine gel diyorum

efendy06
06 Mart 2017, 21:06

Saka tabi.

Çirkinlik abidesi. :cherry:

bekirulucan
06 Mart 2017, 21:06

Saka tabi.

Tunel delme makinasi mi o 😂

inshroud
06 Mart 2017, 21:13
Şu gidonu 2,5 metre yüksekten dönüp gelen, sürücüsü üstünde çağanoz gibi kalan custom chopperlar. Mümkün değil dönüp bakmam bile. Bunlar haricinde, fosil yakıtla çalışan, gaz ve fren yönetimi sürücüsünde olan, birden çok tekerli her şeyi sürerim.

kursaa
06 Mart 2017, 21:16
2 tekeri olduğu sürece her motorlu taşıtı sürerim ben :)

mustick
06 Mart 2017, 21:24
Sandalyeye oturur gibi sürülen tüm scooter modelleri.

yunusus
06 Mart 2017, 21:32
Tüm scooter modelleri ve pıstırılmış cg :) hayır yüzüne bakmam değil süremiyorum. Cikletten çıkmış gibi

inshroud
06 Mart 2017, 21:33
Şu gidonu 2,5 metre yüksekten dönüp gelen, sürücüsü üstünde çağanoz gibi kalan custom chopperlar. Mümkün değil dönüp bakmam bile. Bunlar haricinde, fosil yakıtla çalışan, gaz ve fren yönetimi sürücüsünde olan, birden çok tekerli her şeyi sürerim.

Edit: Bu nedir arkadaş makak maymunu gibi... Pipisi mi küçüktür nedir...

http://i141.photobucket.com/albums/r46/Motorbiker_photos/NewsPics/Ape-Hanger-Extreme.jpg

bekirulucan
06 Mart 2017, 21:34
Cg ye buyuk saygim var honda o blogu zamaninda yapmasa su an halimiz nice olurdu diyorum ama orjinal cg olsa alir duvara asarim o derece. Cinli cg lerde nufusu azaltma politikasi diye düşünüyorum. Hele ki su son cikan heryeri kromaj daha fazla konusamiyc 😂

jimi_hendrix
06 Mart 2017, 22:07
Cg ye buyuk saygim var honda o blogu zamaninda yapmasa su an halimiz nice olurdu diyorum ama orjinal cg olsa alir duvara asarim o derece. Cinli cg lerde nufusu azaltma politikasi diye düşünüyorum. Hele ki su son cikan heryeri kromaj daha fazla konusamiyc ��

kuba filinta :D

yedimsi
06 Mart 2017, 22:24
Dünyada son motosiklet o kalsa yürürüm dönüp bakmam diyeceginiz kivamda başa bela modelleri de bi ogrenmek istedim. Başlıyorum. Dorado Poseidon ��

Bir zamanlar görünümüne aşık olduğum fakat korkumdan alamadığım binmediğim için içimde ukte kalan motosiklet :)

zaferce
06 Mart 2017, 22:37
http://i66.tinypic.com/346rxp4.jpg

Heeç işim olmaz.

whitedeamon
06 Mart 2017, 22:48
Japonlar.Hayatta son motorda olsa japonlara binmem heleki avrupalılara hiç bakmam.

Mucit23
06 Mart 2017, 23:39
Herkes CG vs demiş ama aslında CG'lerin Motor aksamı gerçekten çok sağlamdır. Çok ekstrem şartlarda çalışabilirler. Motor yapı olarak çok basit çünkü arıza ihitmali az.
Ama işte Parça kalitesi vs işin içine giriyor. Yüzlerce üretici var. Bu kadar üreticinin olduğu bir ortamda kalite oranı düşüyor tabi. Bu üreticilerden herhangi biri ile anlaşıp alternatör kapağında kendi isminiz yazan bir motor ürettirebilirsiniz. Gerçi motorlar aynı sadece markadan markaya o kapak değişiyor sanırım.

Çinde belli başlı CG üreticileri Zongshen, Haojin gibi markaların motorları gerçekten çok sağlamdır.

Mustafa ÖZEN
06 Mart 2017, 23:51
Bütün vitesli motosikletler. Dönüpte yüzüne bile bakmam

Tvs01
07 Mart 2017, 01:43
Mondial Cup

cıbırlover1
07 Mart 2017, 02:08
Yanlis bir konu arkadaslar hos degil...Boylesine bir forumda acilmamaliydi boyle bir konu.
Cunku burda o yazdiginiz motorlara sahip arkadaslarimiz olabilir cogu zorunluluktan da biniyor olabilir.Birileri sizin sahip oldugunuz motorsiklete dunyada son bu kalsa binmezdim diyip geyigini yapsa sizde zorunluluktan biniyor olsaniz uzulurdunuz. Yani ben uzulurdum sahsen :)

yürekçe
07 Mart 2017, 07:09
Küçükken, sandıklara teker çakıp yokuş aşağı salmış adamım. İki teker olsun çamurdan olsun... Ama her parçası ayrı dert makinaları duydukça da, acaba bakım yahut kullanım hatası mı diyorum. Urperiyorummmm...

Uğur Gündüz
07 Mart 2017, 14:19
Küçükken, sandıklara teker çakıp yokuş aşağı salmış adamım. İki teker olsun çamurdan olsun... Ama her parçası ayrı dert makinaları duydukça da, acaba bakım yahut kullanım hatası mı diyorum. Urperiyorummmm...

bi an cg diyeceksin diye ödüm yarıldı abi.. :) :) :) :)

ahmetyildiz
07 Mart 2017, 16:07
Gidon Uçlarına deri püskül takılmış Motorlar gördüğüm yerde yolumu değiştiriyorum o nedir yaaa. düşünüyorum düşünüyorum ondan negibi bir zevk alındığını anlamıyorum. chopper sevilebilir ama püsküle HAYIR

fatih.met
07 Mart 2017, 16:18
Direksiyonu çok yüksek çapır modellerinden tiskiniyorumm. İki tane resmini paylaşmışlar görmüş bulundum miğdem kalktı kusup geldim.