PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara da Motosiklet ve Ekipman Almak

0guuz
03 Mart 2017, 14:07
Herkese merhaba

sonunda bende motosiklet aldım :)
ancak diğer iller gibi ekipman konusunda diğer illere göre biraz daha pasif durumda bi şehir, ve yönlendirenlerde az
ekipman alışverişimi MOTOTAN da yaptım burası kaliteli kendini kanıtlamış ürünler satan bi mağaza
şöyle ki, İstanbul fuarında ürünlere baktıktan sonra kendilerini arayıp fuardan alacağımıza sizden almak istiyoruz kendi esnafımız kazansın dediğimiz anda fuar indirimini ben size yapayım dedi. hatta fuarın yapamayağı ürünleri hediye olarak verdi.
İşletme sahibinin genel görüşü, ürün satmak değil dost kazanmak, bana alışveriş yapmaya gelme, ben kahve içmeye geldim diyerek gel sohbetimizi yapalım şeklinde babacan insanlar

ekipman bütçesi olarak daha uygun birşeyler arayanlar yine Mototan la aynı cadde üzerinde olan motomax a bakabilirler, burada uygun fiyatlı markalarda kaliteli markalarda mevcut
doğal olarak motomax istanbul şubesi olduğu için çalışanların yaklaşımı satıcı müşteri ilişkisi şeklinde oluyor ama yinede güleryüzlü cana yakın insanlar

motosiklet almadan önce kesinlikle bu iki işletmeyede uğrayın hatta alacağınız motosiklet modeli hakkında bilgiler alın yada tecrübelerine dayanarak hangi motosikleti almalıyım diye konuşun, motosikleti almaya giderken hangi servise göstereceğinizi sorabilirsiniz.
sürekli müşterileri ile iletişim halinde oldukları için en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

alpinestars devon leather mont
alpinestars sp-1 eldiven
hjc is17 kask
tcx jupiter goro-tex bot
prosev d332 dizlik
rider denim zifiri pantolon

fafarslan
03 Mart 2017, 14:20
Hayırlı olsun öncelikle. Aldığın ürünlerin fiyatlarını da yazsaydın keşke.

Turkzade
03 Mart 2017, 16:02
Tesekkurler bi ugriycam bende motor almadan ins. Ayrica arkadasin dedigi gibi fiyatlari yazsaniz?

Ergün Er.
03 Mart 2017, 17:58
Ankara'da motosiklet ekipmanı alınabilecek yerler var , var da.. Neyse..

efendy06
03 Mart 2017, 22:02
Ankara'da motosiklet ekipmanı alınabilecek yerler var , var da.. Neyse..

Misalen? (10 karakter)

Ergün Er.
07 Mart 2017, 00:25
Misalen? (10 karakter)

Misal ; Aradigin her urunu bulmazsin, buldugun urunun fiyati Turkiye geneli fiyatlarinin uzerinde olur.. Kampanya , indirim hak getire.. o nedenle "-internetten ekipman alma sakın" vs tavsiyeler Ankara'daki adam icin onemli ama maalesef gecerli degil :)

ViraneDervis
07 Mart 2017, 00:53
Misal ; Aradigin her urunu bulmazsin, buldugun urunun fiyati Turkiye geneli fiyatlarinin uzerinde olur.. Kampanya , indirim hak getire.. o nedenle "-internetten ekipman alma sakın" vs tavsiyeler Ankara'daki adam icin onemli ama maalesef gecerli degil :)

Türkiye'de genel olarak fiyatlar gerçekten çok aşırı pahalı. Ankara daha da pahalı. O yüzden ne lazımsa Almanya'dan getirtiyorum. Sjcam kamerayı 4 yedek bataryası ile o zaman ki kur ile 130 tlye aldım. Polo botu bedavaya aldım zaten. 120 tl. Alpinestar faster bot 70€ (265 tl). Nolan xlite kask 60€ (220 tl) .Burada ki fiyatlarına bakabilirsiniz.

Ergün Er.
07 Mart 2017, 00:59
Türkiye'de genel olarak fiyatlar gerçekten çok aşırı pahalı. Ankara daha da pahalı. O yüzden ne lazımsa Almanya'dan getirtiyorum. Sjcam kamerayı 4 yedek bataryası ile o zaman ki kur ile 130 tlye aldım. Polo botu bedavaya aldım zaten. 120 tl. Alpinestar faster bot 70€ (265 tl). Nolan xlite kask 60€ (220 tl) .Burada ki fiyatlarına bakabilirsiniz.

Verdiginiz fiyatlar gercekten uygun , bundan sonra bende Almanya'dan siparişle getirtirim artık ,nazimin gectigi cok yakin akrabalarim var bilgi icin tesekkur ederim :)

ViraneDervis
07 Mart 2017, 01:11
Verdiginiz fiyatlar gercekten uygun , bundan sonra bende Almanya'dan siparişle getirtirim artık ,nazimin gectigi cok yakin akrabalarim var bilgi icin tesekkur ederim :)

Rica ederim :)
Özellikle deri tulum fiyatlarına bakın. Burada 2000 tl olan tulumlar 600-700 tl gibi fiyatlara satılıyor.

saykokan
07 Mart 2017, 01:41

Hocam botu hangi siteden aldın? 100€ dan aşağı bulamadım :(

ViraneDervis
07 Mart 2017, 02:03
Siteden almadım hocam. Hatunun ailesi orada. Abisi de motorcu. Uygun ürün gördüğünde söylüyor bende lazım olanları aldırıyorum. Fasterin fiyatı 90€ idi, kampanyalı fiyatı 70€ ya düşmüştü öyle aldım.