PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ilk motorum

Turkzade
02 Mart 2017, 23:56
Arkadaslar ins ilk motorumu alcam baslangic icin ideal bi motor ariyorum suan 3 marka var aklimda cok kararsiz kaldim sizce hangisi?
Kuba superlight200
Pulsar150ns
Cbr125r
6-7binlira ya kadar cikabilirim cbr belki ikinci el alabilirim ama pulsari sifir alabiliyorum galiba sizce hangisi olmali secimimim ucunun tipinide begeniyorum.

EMRE_R19
03 Mart 2017, 00:03
hocam sen öncelikle kafandaki motosiklet tipini belirle gerisi gelir zaten.bahsettiğin motorların üçüde ayrı tip :) yerinde olsam pulsar alırım

efendy06
03 Mart 2017, 00:27
hocam sen öncelikle kafandaki motosiklet tipini belirle gerisi gelir zaten.bahsettiğin motorların üçüde ayrı tip :) yerinde olsam pulsar alırım

SL200 alırdım :cherry:

Lazasker
03 Mart 2017, 02:14
Profilimdeki motosiklet. :)

Uğur Gündüz
03 Mart 2017, 02:21
Tarzınızı belirlerseniz size şunu alın diyebiliriz sanırım forum halkı olarak.
Birisi cruiser , birisi naked , birisi racing... üçünü'de dene tarafını seç :) :) :)

Sj's
03 Mart 2017, 02:28
Ilk motor olacagi icin dusme kirma ihtimali cok yuksek. Masrafsiz olani sec babam. Sekle vs bakma. Cok uzulursun sonra.

Bu noktada hangi motoru sectiginin onemi yok, yapma ihtimalin olan masraf ve hayatta kalarak baslangic surecini atlatman daha onemli.

hachiko
03 Mart 2017, 02:29
Çin malı bir motor al bu arada ne kadar deneyimlisin hiç bilmiyor isen dediğim gibi çin malı al vura çarpa düşe kalka öğrenirsin sürmeyi masrafı az olur...

whitedeamon
03 Mart 2017, 04:09
Seçenekler bunlar ise pulsar al.Neden?
Naked motorun gidon dönüş açısı geniş olur,kıvraktır,bajaj parçaları nitekim ucuzdur ve parça sıkıntısı çekmezsin,kubaya göre kaliteli hondaya göre kalitesizdir,Servisi rahat bulunuyor(Ama birçoğu berbat),cbr'a göre granaj daha az düşsende çok masrafın çıkmaz.

BekTürk
03 Mart 2017, 09:00
orda mis gibi KP150 var git onu al önceki yorumlarımda açıklamalar var diğer çinlilerle karıştırma bu KP150 başkadır bilen bilir pişman olmazsın
https://resmim.net/f/zYjYjp.jpg

Turkzade
03 Mart 2017, 11:53
Arkadaslar cvplariniz icin tesekkurler kursa yeni yazildim dogrusu pek bilmiyorum surmeyi istedigim acemilikte en az hangisi zorlarsa o . Naked motor galiba biraz daha ciplakmis supersporta gore arastirdim biraz bu cok etkiler mi acaba bi de bu kp150 de girdi simdi isin icine biraz onuda arastircam ama siz ne dusunuosunuz bu kp150 hakkinda ayrica kuba agirsa huc almiym ilk motorum olcagindan zorlamasin? Cvplarinz icin tekrar tesekurler