PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1000 tl bot önerisi

topgun1111
02 Mart 2017, 20:23
iyi akşamlar arkadaşlar 1000 tl'ye kadar alabileceğim günlük hayatta da giyilebilecek yeterli koruma sağlayacak bir bot önerebilir misiniz? çok marka çok ürün var kafa karıştırıcı ayrıca yaşadığım yerde kaliteli ekipman satan yer de yok ancak internetten alabilirim.teşekkürler

esbabsız
02 Mart 2017, 21:17
http://www.motosikletaksesuarlari.com/Dainese-Dyno-Pro-D1-Motosiklet-Botu-Siyah_36751.html?gclid=Cj0KEQiAot_FBRCqt8jVsoDKoZA BEiQAqFL76G0OZUZlUbHs_j7f2TkZVJXDwotH307FxobDG5Jrl C4aAtw18P8HAQ

Ben bunu fuardan indirimli olarak aldım. Çok memnun oldum. Tavsiye ederim. Bu arada koruma parçaları arttıkça, botu normal bot gibi kullanman zorlaşacaktır. Bu nispeten rahat yürümeye olanak sağlıyor ama çantamda ayakkabılarımı taşıyorum.

Reşit
02 Mart 2017, 21:18
Günlük hayatta kullanma olayını geç abi bir kere. Onun adı motosiklet çizmesi. Kullanılması gereken yer motosikletin üzeri. İndiğinde çantadaki sıradan bir ayakkabıyla takas edersin. Benim görüşüm en üst güvenliği sağlayan çizmenin giyilmesi. Bunlar kayak çizmeleri ama malum ayak hareket etmiyor. Sonra offroad için olanlar geliyor, onlar da kullanışsız. Bir alt kademesi racing çizmeleri. Her ne kadar rahatsız da görünce gayet kullanışlı. Ben skuterde bile spor çizme kullanıyorum. Tenerede de rahatlıkla kullanılır.

Alpinestars smx6 f/p oranı yüksek bir çizme.

Gaerne Grw Racing Line da gayet başarılı bir çizme.

Xpd VR-6 da çok kullanışlı.

Bu modelleri kullanmış ve hala kullanan biri olarak kesinlikle öneriyorum. Kaza da(high side) yaptım çok şükür ayağım tek parça.

pitho
02 Mart 2017, 21:21
Xpd X-Two tavsiye ederim. Hasanpaşadaki mağazadan 900 tl 9 taksit alabilirsin. Nakit daha da aşağıya iner.

topgun1111
02 Mart 2017, 21:58
Günlük hayatta kullanma olayını geç abi bir kere. Onun adı motosiklet çizmesi. Kullanılması gereken yer motosikletin üzeri. İndiğinde çantadaki sıradan bir ayakkabıyla takas edersin. Benim görüşüm en üst güvenliği sağlayan çizmenin giyilmesi. Bunlar kayak çizmeleri ama malum ayak hareket etmiyor. Sonra offroad için olanlar geliyor, onlar da kullanışsız. Bir alt kademesi racing çizmeleri. Her ne kadar rahatsız da görünce gayet kullanışlı. Ben skuterde bile spor çizme kullanıyorum. Tenerede de rahatlıkla kullanılır.

Alpinestars smx6 f/p oranı yüksek bir çizme.

Gaerne Grw Racing Line da gayet başarılı bir çizme.

Xpd VR-6 da çok kullanışlı.

Bu modelleri kullanmış ve hala kullanan biri olarak kesinlikle öneriyorum. Kaza da(high side) yaptım çok şükür ayağım tek parça.

Merhaba bu çizmenin korumaları nasıldır ? kaval kemiği için herhangi bir koruması var mıdır ? İnternette iyi yorumlar yapılmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

Xpd X-Two tavsiye ederim. Hasanpaşadaki mağazadan 900 tl 9 taksit alabilirsin. Nakit daha da aşağıya iner.

aslında böyle bişey almak istiyorum ama kısa olduğu için arada kalıyorum. çizme alsam çok uzun bunu alsam yeterince koruma sağlar mı bilemiyorum

zekeriyaimam
02 Mart 2017, 22:00
Gaerne GR-W kullanıyorum.A* smx6'ya göre daha çok beğendim.Fiyatı hem daha uygun hem de italyan üretimi :cat:

french press
02 Mart 2017, 22:13
Merhaba bu çizmenin korumaları nasıldır ? kaval kemiği için herhangi bir koruması var mıdır ? İnternette iyi yorumlar yapılmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

aslında böyle bişey almak istiyorum ama kısa olduğu için arada kalıyorum. çizme alsam çok uzun bunu alsam yeterince koruma sağlar mı bilemiyorum

Kesinlikle kaval kemiği koruması olan model tercih edin. Kısa olanlar da sahip oldukları korumalar dahilinde maksimum koruma sağlayabilir. Ancak kaval kemiğiniz açıkta kalacaktır. Uzun çizme alın. Kaval kemiğinizi de koruyun derim haddim olmayarak.

shruikan
02 Mart 2017, 22:20
çizme formunda bi şey almaya niyetin yoksa, hiç öyle yüzlerce lira bayılma. botun kaval kemiğine kadar çıkıp, bileği komple sarması lazım, yoksa diğerlerinin 80-100 liralık normal bi ayakkabıdan bi farkı yok.