PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yalova ve çevresinde egzoz ustası arıyorum.

GalbatsAlp
01 Mart 2017, 22:08
Mt 07 için işçiliğine güvenilir sağlam egzoz ustası arıyorum. Egzoz değiştirecek arkadaşım. Yalova ve çevre illerde olabilir.

kefkes
01 Mart 2017, 22:29
Hocam google'a Bursa motosiklet egzoz ustası yazıldığında ilk çıkan kişiye kötü diyen duymadım ben(isim vermiyim dedim reklam olmasın diye).Gezmeye falan yolun düşerse bi bak derim.El işçiliği de yapar.-egsoz hakkında bilgili değilim.-Yalnız bu işlerde sıkı pazarlık şarttır.

Ben olsam bi servislerle de görüşürdüm ayrıca..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

Ekleme: mt07 için uygun olur mu bilgim yok,araştırıp ufak bi tamir işi yaptırmıştım.

GalbatsAlp
01 Mart 2017, 22:58
Hocam google'a Bursa motosiklet egzoz ustası yazıldığında ilk çıkan kişiye kötü diyen duymadım ben(isim vermiyim dedim reklam olmasın diye).Gezmeye falan yolun düşerse bi bak derim.El işçiliği de yapar.-egsoz hakkında bilgili değilim.-Yalnız bu işlerde sıkı pazarlık şarttır.

Ben olsam bi servislerle de görüşürdüm ayrıca..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

Ekleme: mt07 için uygun olur mu bilgim yok,araştırıp ufak bi tamir işi yaptırmıştım.

Anladım hocam teşekür ederim, arkadaşı yönlendiriyorum ben oraya araştırsın biraz bakalım hayırlısıyla olur inşallah sağolun