PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alpinestar waterproof bot mu 4Riders çizme mi

anatolım
27 Şubat 2017, 00:11
Merhaba arkadaslar elıme uygun fıyatlı alpınestar bot geçtı fakat bot bıraz kısa kaval kemıgı koruması yok sanırım.Sımdı ben bu botu mu almalıyım sızce koruma ve kalıte olarak yoksa 4Rıdersın uzun kaval,kemıgı korumalı botunumu almalıyım butcem 300-400 lıra daha yukarı çıkamam alpınestarı da bu fıyatlara buldugum ıcın alabılıyorum sımdıden tesekkur ederım yorumlarınız ıçın

velizrsln
27 Şubat 2017, 00:56
bot giyip çıkarması ve botun yürümesi zor oluyor bence o alpineyi alıp mevcut pantolonlarınıza strafor diktirin

anatolım
27 Şubat 2017, 16:44
bot giyip çıkarması ve botun yürümesi zor oluyor bence o alpineyi alıp mevcut pantolonlarınıza strafor diktirin

strafor dıktırmek derken nasıl oluyor yani ben yeniyimde pek anlamıyorum

Ercument
27 Şubat 2017, 16:55
Linkteki botu kullanıyorum. Tavsiye ederim.
http://www.polismalzemeleri.com/yds-yunus-polis-siyah-deri-motorcu-botu-1448

velizrsln
27 Şubat 2017, 17:23
strafor dıktırmek derken nasıl oluyor yani ben yeniyimde pek anlamıyorum

strafor derken aceleyle yazdım aslında şu motosiklet montlarının arkasındaki soft korumalar ucuza satılıyor dahada ucuza bulunabilirse ve motosiklet pantolonu alınamıyorsa bu malzeme normal kot pantolonumuzun içine dikilebilir

killingroad
28 Şubat 2017, 00:43
Elbette kaval korumalı çizme, düz Alpine bottan iyidir. Markası Alpinestars diye ona meyil ettiğini de anlayabiliyoruz. :)
Rahat edebileceksen çizmeyi al, yoksa da artık kısmet. :)