PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HGS'den Kaçmak

Yamaha Sever
23 Şubat 2017, 21:09
Hepinize Merhaba Motorcular :)

Öğrenciyim ve hgs ye bayılacak 3.5 lira param ne yazık ki yok.
Önerileriniz neler plakayı nasıl kapatmalıyım/saklamalıyım.

Not : Kötü yorumlarınızı lütfen kendinize saklayın ya herro ya merro o köprüden her defasında beleş geçeceğim .

http://www.ozgunmanset.com/files/uploads/news/default/hgs-ve-ogs-arasindak-08f65dba5af0b24b7b30.jpg

Stock Sever
23 Şubat 2017, 21:37
Bir geçersin iki geçersin 3. De ne olur? Her gün geçiş parası veren adamın suçu ne? Birazdan linç ederler seni bu sitede haberin olsun.

Yamaha Sever
23 Şubat 2017, 21:41
Sen önce bir üslübuna dikkat et . Forum burası eğer herkes bu şekilde cevap veriyorsa demek ki zamanında sana çok geçmişler ? İçinde birikmiş bir yerlerde kusmayı bekliyorsun.

Yusuf -_-
23 Şubat 2017, 21:49
Kim kimi linç ediyor ? Bu forumdaki arkadaşlarında eminim yarısı kaçak geçiyor.
Motor alıyoruz kdv sini ötv sini veriyoruz , dünyadaki en pahalı benzini alıyoruz. İşletim masrafları en fazla olan ülkeyiz.
Hadi o kadar para veriyoruz. Birde üstüne bizim verdiğimiz paralarla yapılan köprüye yine para vererek mi geçiceğiz. ?
Kusura bakmayın da öylece oturup adamların bizi düdüklemesini izleyemem. Parası olan versin köprüye.

F54
23 Şubat 2017, 21:53
hergün geçme işi sıkıntı hadi birkaç kere kaçtın ama elbet yakalanırsın sonra yandın...

fatih.met
23 Şubat 2017, 21:56
aha benim ehliyet ve hgs. ben suçsuzum gomserim. mümkün olduğu kadar kurallara uymaya çalış, mümkün olmadığı durumlarda hayal gücünü kullan ama başkalarına sorma bence.

http://i.hizliresim.com/8Pm99Q.jpg

bikerboi
23 Şubat 2017, 21:57
Buralar değerlenir:thumleft:

Mamba09
23 Şubat 2017, 22:09
aha benim ehliyet ve hgs. ben suçsuzum gomserim. mümkün olduğu kadar kurallara uymaya çalış, mümkün olmadığı durumlarda hayal gücünü kullan ama başkalarına sorma bence.

Anaa Met senin soyadın mı :) nedemek?

fatih.met
23 Şubat 2017, 22:17
Anaa Met senin soyadın mı :) nedemek?

met kelime anlamı :)

gelgit olayında denizin kabarması, kabarma.

Jemand
23 Şubat 2017, 22:26
Hepinize Merhaba Motorcular :)

Öğrenciyim ve hgs ye bayılacak 3.5 lira param ne yazık ki yok.
Önerileriniz neler plakayı nasıl kapatmalıyım/saklamalıyım.

Not : Kötü yorumlarınızı lütfen kendinize saklayın ya herro ya merro o köprüden her defasında beleş geçeceğim .

http://www.ozgunmanset.com/files/uploads/news/default/hgs-ve-ogs-arasindak-08f65dba5af0b24b7b30.jpg

öndeki arabanın götüne sağdan yapışıyorsun, arabanın plakayı okur seninkini okumaz. yıllardır bu şekilde geçerim hgs lerden. hiç de bakiye düşmez.

Yamaha Sever
23 Şubat 2017, 23:06
öndeki arabanın götüne sağdan yapışıyorsun, arabanın plakayı okur seninkini okumaz. yıllardır bu şekilde geçerim hgs lerden. hiç de bakiye düşmez.

Arabınınkini okuduğu an arabayla beraber mi geçeceğim :)

Kdr543
23 Şubat 2017, 23:06

Tc kimlik için teşekkürler.:)

Jemand
23 Şubat 2017, 23:19
Arabınınkini okuduğu an arabayla beraber mi geçeceğim :)

ona dikkat etmene gerek yok. mümkün mertebe minibüs, panelvan ve kamyonet tarzı şeylerin kıçına yapışmaya çalış
ön tekerin ile arabanın "sağ" tamponun köşesinin arasında yarım metre olsa kafi.

F54
23 Şubat 2017, 23:21
ona dikkat etmene gerek yok. mümkün mertebe minibüs, panelvan ve kamyonet tarzı şeylerin kıçına yapışmaya çalış
ön tekerin ile arabanın "sağ" tamponun köşesinin arasında yarım metre olsa kafi.

way kurnaz way hiç yakışıyormu sana 40000 tl lik motora bin sonra kaçak geç :) :)

Jemand
23 Şubat 2017, 23:25
way kurnaz way hiç yakışıyormu sana 40000 tl lik motora bin sonra kaçak geç :) :)

bu köprüler vakti zamanında kendini ödedikten sonra ücretsiz olacak diye kararlaştırılmış. fakat istanbulun katlanan nüfusunun bıraktığı para tatlı gelince fiyatlar katlanarak günümüzdeki halini almış. otoyol gişesinden normal şekilde geçerim bu arada, yanlış olmasın. benim derdim ötv ile, ötv nin kdvsi ile kdv ile köprü ile..
arabayla geçerken 7 lira veriyorum aga ya, bazen günde 2 kez geçiyorum. ayda nerden baksan 300 lira yapıyor. etmeyin eylemeyin bu paralar zulümdür bu vatanın evladına..

HAZZILHAR
23 Şubat 2017, 23:34
Bir geçersin iki geçersin 3. De ne olur? Her gün geçiş parası veren adamın suçu ne? Birazdan linç ederler seni bu sitede haberin olsun.

İlk yorumunu değiştirmen erkekliğini gözlerimin önüne serdi. Soğan erkeği seni . hayallerini şimdi gördüm , büyük ihtimalle iskide çaycı çırağı olacaksın. tabii bi tık daha konuşmayı öğrenebilirsen.

Kim kimi linç ediyor ? Bu forumdaki arkadaşlarında eminim yarısı kaçak geçiyor.
Motor alıyoruz kdv sini ötv sini veriyoruz , dünyadaki en pahalı benzini alıyoruz. İşletim masrafları en fazla olan ülkeyiz.
Hadi o kadar para veriyoruz. Birde üstüne bizim verdiğimiz paralarla yapılan köprüye yine para vererek mi geçiceğiz. ?
Kusura bakmayın da öylece oturup adamların bizi düdüklemesini izleyemem. Parası olan versin köprüye.

http://vignette2.wikia.nocookie.net/diepio/images/e/ea/2bb.jpg/revision/latest/scale-to-width-down/600?cb=20160930064029

Alonedark93
23 Şubat 2017, 23:36
Fatih o ehliyetindeki tc kimlik numarasımı? Aga sen şakamısın? Biz özel güvenliklerle kimlik kavgası yapıyoruz adam forumda paylaşıyor.

Adına hat çıkartırlar filan yok et.

Jemand
23 Şubat 2017, 23:37
Fatih o ehliyetindeki tc kimlik numarasımı? Aga sen şakamısın? Biz özel güvenliklerle kimlik kavgası yapıyoruz adam forumda paylaşıyor.

karışmayın fatihe

ayzek
23 Şubat 2017, 23:39
Kasma dostum boğaziçi köprüsü 15 temmuz şehitler koprusu gişelerin en sağındakı hgs gişesine yönel beton sutuna yakın geç aaaaa oda ne kameranın kör noktasında kalıyorsun seni algılamıyor bile gişe ne plakaya ceza nede kaçak geçiş al sana Ü.G.S (ücretsiz geçiş sistemi) plaka kapa aç köprü yolunda polis çevirmeleri gerek yok :)
https://youtu.be/mz4aVtCn9mI
bu fsm gişeler değişince yalan oldu ama taktik aynı :)

Alonedark93
23 Şubat 2017, 23:40
karışmayın fatihe

Benim dedem rahatlıktan öldü, fatih dedemden de rahat. :)

Bundan al otomatik plakalık.
https://youtu.be/VbwtBEwAJvE

Jemand
23 Şubat 2017, 23:43

kanka kusura bakmazsan biraz gülecem
WAHAHHAHAHHAA :mrgreen:

IRau
23 Şubat 2017, 23:47

demek sen otomatik olandan kullanıyosun

artisleniyodun geen ben temizim ben plakasız çıkmam diye :D

seni seni hınzır

Alonedark93
23 Şubat 2017, 23:54
demek sen otomatik olandan kullanıyosun

artisleniyodun geen ben temizim ben plakasız çıkmam diye :D

seni seni hınzır
Ahaha yok maksat yardımcı olalım. İşimiz bu ya. Araştıran yok pat hazıra konmak var.

Ciddi olmak gerekirse ss motorda kuyruğu çok seviyorum samimi söylüyorum onu söktünmü çok çirkin duruyor.

Ama bigün yolda magirus m2000 gibi ledli r25 gürürsem emin ol mutlaka durdurup gözüne sokucam o plakacığı. :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

kanka kusura bakmazsan biraz gülecem
WAHAHHAHAHHAA :mrgreen:

Ne demek sana serbest. :)

IRau
24 Şubat 2017, 00:02
Ahaha yok maksat yardımcı olalım. İşimiz bu ya. Araştıran yok pat hazıra konmak var.

Ciddi olmak gerekirse ss motorda kuyruğu çok seviyorum samimi söylüyorum onu söktünmü çok çirkin duruyor.

Ama bigün yolda magirus m2000 gibi ledli r25 gürürsem emin ol mutlaka durdurup gözüne sokucam o plakacığı. :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

Ne demek sana serbest. :)

eğer görürsen kim kime sokar orasını tartışırız :)

ayzek
24 Şubat 2017, 00:05
Enazından ledli r25 i ben beğenmiştim o kadarda kötü olmamıştı sahi söktümü hala duruyormu merak ettim :)

IRau
24 Şubat 2017, 00:07
Enazından ledli r25 i ben beğenmiştim o kadarda kötü olmamıştı sahi söktümü hala duruyormu merak ettim :)

sökmedim Alonedark93 gözüne gözüne sokmak için dahada fazla led çekmeyi düşünüyorum şuanda :D

çatlıyo şuan

Alonedark93
24 Şubat 2017, 00:08
Bi magirus düşün m2000 lerden. Şöförün üstündeli ledleri hayal et. :)

Sahi IRau semt nere semt.?

IRau
24 Şubat 2017, 00:10
Bi magirus düşün m2000 lerden. Şöförün üstündeli ledleri hayal et. :)

Sahi IRau semt nere semt.?

beylikdüzü kardeşim istersen özelden numaranı yazabilirsin...buralarda seninle baş başa konuşabileceğimiz kimsenin olmadığı alan mevcut istersen buluşuruz...

hem şu göze sokma olayını detaylıca konuşuruz :)

Alonedark93
24 Şubat 2017, 00:12
Aa 98 den beri oturduğum semt. Du bakim seni çıkarabilcem mi? Tanırım mutlaka. :)

IRau
24 Şubat 2017, 00:14
Aa 98 den beri oturduğum semt. Du bakim seni çıkarabilcem mi? Tanırım mutlaka. :)

numaranı yazar mısın? yarın mutlaka görüşelim vallahi konuşacağımız çok konu var :)

ayzek
24 Şubat 2017, 00:16
https://cdn6.bigcommerce.com/s-swlsg4/product_images/uploaded_images/category-red.jpg?t=1450820366

fatih.met
24 Şubat 2017, 01:03
isteyen adıma banka bile soyabilir :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

aynen o avrasya tüneli varya he o birilerine g.............. git gel 31 tl bu amk sanki ayda 4000 usd maaş alıyor vatandaş..

ananı da al köye git :D yanlış anlama tayyip erdoğan ın sözü geldi aklıma öylesine tekrarladım. kızıyorum bende senin gibi.

Alonedark93
24 Şubat 2017, 01:04

6 ay sonra, fatih bey adına kayıtlı hat üzerinden cihaz almışsınız ama ödeme yapılmamış gibi bir telefon gelirse şaşırma. :) :)

fatih.met
24 Şubat 2017, 01:07

memurların gözü kör ise suçunu yine kendileri çekerler yada başka personellerin. benim kimliğim bile ellerinde olsa adam bir kimliğe bakar birde elinde tutan adama bakar.

bir şey olmaz boşuna endişeleniyorsunuz.

6 ay sonra, fatih bey adına kayıtlı hat üzerinden cihaz almışsınız ama ödeme yapılmamış gibi bir telefon gelirse şaşırma. :) :)

cihazı satan personeli bulur parasını ödetirim olur biter :D

benim şahsıma vermiyorlar ki gerçi :D

COQ
24 Şubat 2017, 01:21
Alfinsikar'ın çok güzel plaka kapama örtüleri var.
Şu an %3 indirimde.
1299 liraya.
Normal fiyatı 1330 lira falan kaçırmayın bence.

Plakasını nasıl kapatacağını bilemeyip forumlarda sormak durumunda olan bünyeler için üretilmiş bu özel ürüne sahip olmak bize bir banka havalesi yapmak kadar kolay.
Bu fırsatı kaçırmayın.
Elimizde son 3 milyon ürün kaldı acele edin.
Parayı illa havale etmenize gerek yok.
İstediğiniz her yolla alırız paranızı.
Pardon yollayabilirsiniz diycektim.

Geniş bilgi için www.dürüztsatici.kom

seglopsi
24 Şubat 2017, 01:31

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

ananı da al köye git :D yanlış anlama tayyip erdoğan ın sözü geldi aklıma öylesine tekrarladım. kızıyorum bende senin gibi.

her türlü bilgin var bence o resmi kaldır sen oradan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:29 ----------

ben öğrenciye kaçak geçiyosa zerre kızmam, sonuna kadar da haklıdır.

Öz_Musti
24 Şubat 2017, 07:02
Abi vatandaş olarak zaten yapan firmaya devlet garanti verdiği için hiç geçmediğimiz 3. boğaz köprüsü, Avrasya tüneli, İzmit körfez geçişi hatta yolcu garantisi verilen havaalanlarının parasını veriyoruz. Geçtiğimiz köprünün parasını versek ne olur.
Yukarıda arkadaşın bahsettiği hgs betonun yakın geçmek de kameranın ölü noktasında kaldığımız gibi komik bir nedenden dolayı değil. Ağırlığı algılayan sensörü kenarından geçtiğimiz için. Gişelerde dikkat ederseniz asfaltta kesilip tekrar yamanmış alanlar var. O alanın dışından geçin.