PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sokakta sevişen gençleri uyaran barzo motorcu

Sayfa : [1] 2 3 4

mockingbird
13 Şubat 2017, 01:19
Yorum, siz sevgili motosiklet severlere aittir...

https://www.youtube.com/watch?v=3NborRYbyK8&feature=youtu.be

whitedeamon
13 Şubat 2017, 01:36
Beynim anlam veremedi.

Yusuf -_-
13 Şubat 2017, 01:37
Sen kimsin ki başkasına karışıyorsun. Hadi gündüz olsa tamam yapılmaz da , gece in cin top oynuyor. Bırak ne bok yaparlarsa yapsınlar. Sen yoluna devam et.

MrMud
13 Şubat 2017, 01:37
Ulan yazdım yazdım sildim :mrgreen:
Ülkece sit-com diziyiz vallahi billahi :mrgreen:

jimi_hendrix
13 Şubat 2017, 01:42
gah üleyn ordan

avmert
13 Şubat 2017, 01:42
Iyice palazlandi bunlar. Sesleri cok cikmaya basladi. Evde gidip 31ini cekip yatmistir haysiyetsiz herif

jimi_hendrix
13 Şubat 2017, 01:45
Bunlar hep yokluktan...

Alonedark93
13 Şubat 2017, 01:52
Hep şu kafadaki kameradan. Ya çıkarıp saplasa yada 'sanane gardaş namus bekçisimisin dese'??

whitedeamon
13 Şubat 2017, 01:54
Birde eşim diyor.İnanmıyor kıro yok nüfus cüzdanıymış evlilik cüzdanıymış.Millet nereden buluyor bu hakkı anlamıyorum.Kaldıki benim üzülmesine dayamadığım sevdiğimi böyle azarlayacak olduğu yere gömerim onu.Uzaktan laf dalaşına falan girmem yani.O kamerayla hayatının filmini çekerim baş rolde oynatırım.Ama izleyemez.

lifeishope
13 Şubat 2017, 02:14
Arkadaşlar bu şerefsiz köpeği nasıl buluruz var mıdır tanıyan eden . Youtube kanalı mı var bu arkadaşın. ?

yqeren
13 Şubat 2017, 02:24
insan yoklukta olduğunu bu kadar mı belli eder be abi herif kendine kimse bakmıyor diye millete sataşmaya başlamıs

levend84
13 Şubat 2017, 02:50
Bu tipler, genelde gözüne kestirdiklerine gider yaparlar.ama bu herzaman tutmaz,ne gençler gordum boylari 1.50 ama 1.80lik iri elemanlara uçarak kafa atip,asker bavulu gibi yere seren..yazacak çok şeyler var..dostlar..

singlegunman
13 Şubat 2017, 02:57
Eleman baştan yüz vermeyecekti.
Ulan sen kimsin ki ben sana kimliğimi göstericem?

Alonedark93
13 Şubat 2017, 03:02
Arkadaş ordan geçiyor bence bunları gördü kamerayı açtı döndü dur bi malzeme çıksın dedi bence.

O değilde bayan ne diyor orda o kadar dinledim anlamadım, duyamadım. Pardon da insanlar ...... sevişiyor öpüşüyor onlara bişe demiyorsunuz filan??? :)

Grumpy
13 Şubat 2017, 03:18
Insan ne dıyecegını bılemıyor.

-ZERO-
13 Şubat 2017, 03:21
Şimdi videodaki çocuğun kucağındakı kızın babası/annesi olduğunuzu düşünelim. O motorcu adama karşı şu an tepkiniz nedir? gene kızar mıydınız kızınızın rahatını bozdugu için? Biraz samimi olmak gerek.
Kişisel özgürlük alani, namus bekçiliği v.s gibi klişe terimleri o kızın evladınız oldugunu düşünüp tekrar kullanmak nasıl oldu? yemedi değil mi? :) normal zamanda olsa o çocuğu kazığa oturtur kızınızı da dayak manyağı yaparsınız. birbirimizi koparmayalım şimdi. Türkiye'deki insanların yüzde 90'ının mezhebi bu kadar geniş değil. genelde özgürlük alanı "aslan oğlum ne canlar yakmıştır helal olsun" dan öteye gitmez.

4till4
13 Şubat 2017, 03:23
Denk gelmiyor aga sanane lan yarrrmagül diyip patates edesin :)

Alonedark93
13 Şubat 2017, 03:39
Şimdi videodaki çocuğun kucağındakı kızın babası/annesi olduğunuzu düşünelim. O motorcu adama karşı şu an tepkiniz nedir? gene kızar mıydınız kızınızın rahatını bozdugu için? Biraz samimi olmak gerek.
Kişisel özgürlük alani, namus bekçiliği v.s gibi klişe terimleri o kızın evladınız oldugunu düşünüp tekrar kullanmak nasıl oldu? yemedi değil mi? :) normal zamanda olsa o çocuğu kazığa oturtur kızınızı da dayak manyağı yaparsınız. birbirimizi koparmayalım şimdi. Türkiye'deki insanların yüzde 90'ının mezhebi bu kadar geniş değil. genelde özgürlük alanı "aslan oğlum ne canlar yakmıştır helal olsun" dan öteye gitmez.

O motorun üstünde ben olsam o çifti gördükten sonra dur şurdan döneyim, şunları kameraya alayım ifşa edeyim demezdim. Yoluma bakardım. Niye şimdi benim mezhebim genişmi?? Tabiki yazdıklarınızla hemfikir sayılırız. Ama şuda var gecenin karanlığında bi oğlan bi kız kucak kucaga, sende git bunları uyar uyarmaktan kasıt posta koy falan filan deli cesareti bu. Kim boş kim dolu bilemeyiz,çeker vurur biter hayat hikayen oracıkta. O yüzden bu olayda motorlu arkadaş tamamen bela aramış. He şuda var bu olay toplu taşımada olur, ne bilim yoğun biyerde olur, sinemada olur uyarırsın orası ayrı. Ama sen akşam akşam yönünü değiştirip kamerayı açıp milleti ifşa etme peşine düşersen takarlar sana. Bugün olmadı yarın kesin...

-ZERO-
13 Şubat 2017, 03:48
O motorun üstünde ben olsam o çifti gördükten sonra dur şurdan döneyim, şunları kameraya alayım ifşa edeyim demezdim. Yoluma bakardım. Niye şimdi benim mezhebim genişmi?? Tabiki yazdıklarınızla hemfikir sayılırız. Ama şuda var gecenin karanlığında bi oğlan bi kız kucak kucaga, sende git bunları uyar uyarmaktan kasıt posta koy falan filan deli cesareti bu. Kim boş kim dolu bilemeyiz,çeker vurur biter hayat hikayen oracıkta. O yüzden bu olay olayda motorlu arkadaş tamamen bela aramış. He şuda var bu olay toplu taşımada olur, ne bilim yoğun biyerde olur, sinemada olur uyarırsın orası ayrı. Ama sen akşam akşam yönünü değiştirip kamerayı açıp milleti ifşa etme peşine düşersen takarlar sana. Bugün olmadı yarın kesin...

ben genel olarak olaya yapılan samimiyetsiz tepkileri açıklamak istedim. adamın tavrı doğrudur, yanlıştır, ölür veya yaşar bilemeyiz ki bilsek de kimsenin umrunda olmaz. bazı insanlar başkasının karısına kızına özgürlük ayağı çekip amerikan tipi gevşek aile babasını oynarken iş kendisine gelince birden diyarbakırdaki aşiret ağası oluveriyorlar. yazık.

Alonedark93
13 Şubat 2017, 03:56
ben genel olarak olaya yapılan samimiyetsiz tepkileri açıklamak istedim. adamın tavrı doğrudur, yanlıştır, ölür veya yaşar bilemeyiz ki bilsek de kimsenin umrunda olmaz. bazı insanlar başkasının karısına kızına özgürlük ayağı çekip amerikan tipi gevşek aile babasını oynarken iş kendisine gelince birden diyarbakırdaki aşiret ağası oluveriyorlar. yazık.

10 metre yakınlarına gelen her turist dişisine "wanna join us", "ar yu go to disko tunayt" diyen tipler zaten,haklısınız.
Selametle..

istanbu_gezg
13 Şubat 2017, 04:06
[/COLOR]Bayan ile oturan arkadaş yerinden kalkıp şu şekilde gelseydi? sonuç ne olacaktı? Şaka bir yana cesaretine hayranım adam kalkıp direk dalsa ne yapacaktı?

"olim sey hayırdır"

http://www.motosiklet.net/forum/attachments/forum49/14377-motorcuyu-dovduler.jpg

jimi_hendrix
13 Şubat 2017, 04:07
[/COLOR]Bayan ile oturan arkadaş yerinden kalkıp şu şekilde gelseydi? sonuç ne olacaktı? Şaka bir yana cesaretine hayranım adam kalkıp direk dalsa ne yapacaktı?

"olim sey hayırdır"

http://www.motosiklet.net/forum/attachments/forum49/14377-motorcuyu-dovduler.jpg

onu yapacak bayanın heykeline beton yetmez.

hknzrdm
13 Şubat 2017, 08:33
Geçende Moda tarafında böyle yürek yemiş bir arkadaş vardı, laf attı biraz. 2 dakika sonra "abi özür dilerim" diyerek kaçıyordu.
Hani bu yalnız görmüş de, Kadıköy taraflarında da denemesini rica edeceğim.

murat 60
13 Şubat 2017, 08:33
işte medeniyet budur açık ve net tek dişi kalmış canavar .........

Seko
13 Şubat 2017, 09:13
Büyük bir özlemle bir gün bana da birinin bu şekilde bir çıkış yapmasını istediğim insanlar bunlar. Adam gelecek beni bu ses tonuyla herhangi bir konuda uyaracak, sonra da ispat isteyecek öyle mi ? Adam benim eşim diyor, eleman nüfus cüzdanı soruyor. Sen kimsin ulan cahil köpek ? Şehir magandası. Forum izin vermediğinden fazlasını yazamıyorum burada ama bunlar milyonlar halinde geberseler oturup belgesel izler gibi izlerim. O kadar nefret ediyorum bu "hayırdır oglim" iğrenç şivesiyle konuşan tayfadan. Burada onları uyarır sonra gider tatil köylerinde turist kızlara sarkar.

Arkadaş kendi kızınız falansa ne dersiniz demiş. Benim kızımı korumak o aşağılık pisliklere kalmaz merak etmeyin. Ayrıca kızımın yanında o namus bekçisi aşağılık pislikleri göreceğime ona terbiyesini bozmadan cevap verebilen o delikanlıyı görmek isterim. Bir de memleketin içine ettiniz diyor kendi haline bakmadan. Umarım topunun soyunun kuruduğu bir Türkiye'de yaşarız bir gün.

Bu arada ortalık yerde kucak kucağa oturulmasını tasvip etmiyorum ama diğer tiplemenin saldırısının yanında onun lafı bile olmaz.

zaferce
13 Şubat 2017, 09:22
Çomar deyince de kızıyorlar. Aydına düşman, bilime düşman, medeniyete düşman, kadına düşman, hayvana düşman, sevgiye düşman, akla mantığa düşman, evrensel olarak güzel olan ne varsa düşman... Kendinden güçsüz ne varsa düşman... Azınlığa düşman, çocuğa düşman, sokak hayvanına düşman, lgbt'ye düşman...

Cahil feraseti diye göklere çıkarılan şey tam olarak budur. Sığırlık. Bilmemeyi yüceltmenin, içinden kokuşmuşluğun, çürümüşlüğün, kötülüğün bu kadar rahat dışa vurulması. Bu kafaların baskın olduğu yerde hiç bir şey yeşermez. Polis zannetmişlerdir. Polisin de böyle davranması yaygın çünkü. Devlet erklerinin tamamını yönetenler de bunların kıravatlısı çünkü. "Hoşuna gitmeyebilir, mırıldanırsın." Sonunda toplum olarak ya yok olacağız, ya da aklını kullanan toplumların kölesi olacağız.

webingo
13 Şubat 2017, 09:29
Bence motosikletli arkadaş saçmalamış ama güzel dille uyarabilirdi. Böyle bir edepsizliğin sokak ortasında yapılmasıda ne demokrasi ne özgürlük nede insan haklarına vs girer. Medeniyet denilen şey bu değil .

weirdo1
13 Şubat 2017, 09:30
Yıllar önce metrobus de denk geldim, yanimdaki eleman önündeki adam saçını uzatmis ve bağlamış diye sinir krızi geciriyordu, saçı uzun adam cevap verse kavga çıkacak.
Bu olaydan sonra bu memleketin geleceği hakkında şüpheye düştüm.

feti_can
13 Şubat 2017, 09:36

4 yaşında kız babası olarak kendimi dediğin gibi videodaki kızın babası yerine koyuyorum
Motorcunun yapıtığı alenen şerefsizlik.
Benim kızımın ahlakını korumak ortalıkta Türkiyenin a... koydular diye bağırarak gezen
kafasına kamera takıp millete diklenen sonra da alenen ifşa eden boş meydan kabadayılarına düşmez.

Eğer bu video ile ilgili bir şey yapacak olsaydım videoyu çeken çakma kabadayıyı dava ederdim.

antilop_skul
13 Şubat 2017, 09:41
kim ne derse desin motorcunun yaptıgı ayıp .

he o oturan kavukta nasıl bir erkekmişki çekip bıçağı saplamamıs hadı geçtim indirir o motorcuyu anası bacısı ile o ayıp dedği şeyleri yapardım .

sen kimsin lan köpek ?

şimdi bu lavugun çektiği videoda karsı taraf karşılık veremiyor diye herkes aynısını sanacak böyle didik didik öpüşen çift arayacak rahatsı edip kendince mutlu olacak .

bize denk gelse bak bakayım baskası yapabilecekmi birdaha .

Seko
13 Şubat 2017, 09:45
Bence Youtube'da video yükleyen veya altına yorum yazan herkesin telefonu orada gözükmeli ki isteyen gitsin uğraşsın. Normalde karşı karşıya gelsen sus pus olacak adamlar, 15 yaşında çocuklar, konuşmasını bilmeyen bir sürü cahil millete ana avrat küfredip duruyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:42 ----------

kim ne derse desin motorcunun yaptıgı ayıp .

he o oturan kavukta nasıl bir erkekmişki çekip bıçağı saplamamıs hadı geçtim indirir o motorcuyu anası bacısı ile o ayıp dedği şeyleri yapardım .

sen kimsin lan köpek ?

şimdi bu lavugun çektiği videoda karsı taraf karşılık veremiyor diye herkes aynısını sanacak böyle didik didik öpüşen çift arayacak rahatsı edip kendince mutlu olacak .

bize denk gelse bak bakayım baskası yapabilecekmi birdaha .

Bunların palazlanmasının sebebi bunlara hala medeni şekilde cevap veren insanlar zaten. Anlıyorum arkadaşın terbiyesi müsait değil veya onun seviyesine inmek istemiyor ya da korkuyor ama sen onun seviyesine inmezsen onunla anlaşamıyorsun. Hayvanla anlaşabilmek için hayvanın senin seviyene çıkmasını bekleyemezsin değil mi ? Kaldı ki hayvanlarla anlaşmak bununla anlaşmaktan kolaydır.

yayan-bay
13 Şubat 2017, 09:52
Güzel günler bizleri bekliyor ; arkadaşlar.
Ayrıca ; toplum sağlığı için değil sigara ya hayır.

Unutmadan ; gereksiz , oksijen sarfiyati kişi kere hayvan sıfatı vermeyiniz .Cenab i Allah in " onlar sessiz kullarım " dir la
r dediği hayvanlara hakaret oluyor.

selsa
13 Şubat 2017, 10:14
İşine bak diyor bir de ahah, sen işine baksana.

ekremcelik00
13 Şubat 2017, 10:20
Motorcu ayıp etmiş, alenen zina yapıp sevişenden,benim eşimin evladımın kızımın çocuğumun önünden bunları yapndan sana ne kardeşim?

Bırak rezaletlerin sınırlarını sen mi yok edeceksin?
Ayıp Ayıp

MD.Murat
13 Şubat 2017, 10:29
İşine gelince
İslam özgürlük dinidir
Senin dinin sana benim dinim bana
Hesap sadece allahadır.

Gerçekte olan :
Kollarını domuz bağıyla bağlayıp kesin
Dost edinmeyin gördüğünüz yerde öldürün
Hayırdır oglim.

Bir gün adalet herkese lazım olur o zaman ananı bacını saçı göründü diye kırbaçlayan dallamalara da sen erkeklik yaparsın

gurkanerkan
13 Şubat 2017, 10:43

Videoyu çeken dallama sen misin ? Ayrıca adama demezler mi anası mısın babası mısın ?

oxus
13 Şubat 2017, 10:48

bir ülkede kafalar iki bacağın arasından çıkmıyorsa/çıkartılmıyorsa o ülkeden hayır gelmez.
toplumun ortak refleksi; tecavüz edilen çocuklara sahip çıkmak olmalı, parktaki aşıklara karışmakla olmaz bu işler.

"ya sizin kızınız olsaydı demişsiniz" yok yağlı kazıklar yok bilmem ne... evet bir kızım olsaydı adam gibi eğitim verir, sevgi saygıyı aşılar, ahlakın 2 bacak arasında olmadığını öğretirdim. benim için önemli olan ailesine, topluma ve ülkesine ne kadar faydalı olduğudur. parkta istediği ile oturabilir.

bir kızım yok ama bir oğlum var, eve zaman zaman kız arkadaşlarını getiriyor.ona sizin tabirinizle "aslan oğlum ne canlar yakmıştır helal olsun" gibi çağ dışı iltifatlar edeceğime; unutma seni doğuran da bir kadındı, saygı ve sevgi duy diyorum.

şimdi bu barzo mu topluma fayda sağlar yoksa yazdığım şekilde yetiştirilen birey mi?
mezhep filan demişsiniz...geçiniz, üstüne bir de bilimsel bir dayanağı olmayan istatiksel veri; "% 90" herkesi kendiniz gibi zannetmeyin

Tvs01
13 Şubat 2017, 10:53
Yiyişenleri savunanlar, Herkes özgürdür lakin Bununda bi sınırı var arkadaş kız oturmuş kucağa sevişiyor, ordan gecen aile olsa çocuk olsa, gördüğü şey normalmi yani, yanında otur sarıl kucağa oturmak nedir abicim meydanda al götür ormana parka eve ne yaparsan yap.

motorcu adam
13 Şubat 2017, 11:00
Dikkat video annesi kaşar bir motosiklet şöförü içermektedir.

IRau
13 Şubat 2017, 11:04
Kendi yapamiyo diye kiskanan comar birey

eaglee06
13 Şubat 2017, 11:05
Sivil vatandaş kimsenin kimliğini isteyemez sorgulayamaz. "Eyy Barzo? Sen kimsin ya?"

hachiko
13 Şubat 2017, 11:07
Çomar stayla..

BatuhanK
13 Şubat 2017, 11:09

Bu konuya tepki gösteren insanlara, alttan alttan azınlık muamelesi yapmak ve mezhebi geniş demek haddinize değil.
Kimin nerede ne yapacağına bunun gibi barzoların karar vermesini destekleyen siz mezhebi genişler linç kültürünü destekliyorsunuz.
Kızım da yok, oğlum da. Olsaydı da nerede ne yapacağına karar verebilme yetisi kendisinde olurdu. Kim ne diyorsa peşinden giden bir asalak olarak yetişmezdi.
Şu hareketi destekleyebilecek kadar karanlık gözler var. Size ne kardeşim, size ne? Kimsiniz siz?
Biri de çıkmış zina yapıyor diyor daha zinanın ne olduğundan habersiz... Varsayalım ki bu zina,hayırdır şeriat ülkesi mi olduk? Falakaya da yatıralım mı?

ekremcelik00
13 Şubat 2017, 11:16
Merak etme kuran 1400 yıldır var eğer kesecek olsaydık kesersik ama demek ki kesilmemiş niye keailmemiş peki? Belki emir senin gibi cahillerin anladığı gibi değildir.
İslamın i sini bilmeden birde ahkam kesmiyor musunuz? Yok islam barbarlıktır falan sen önce git dünya tarihini bir oku bak bakalım barbar kimmiş?

Merdo
13 Şubat 2017, 11:33
Gene müslümanlar mağdur olmuş. Ya su adamlarin ahlaklariyla oynamayin artik.

gungenir
13 Şubat 2017, 11:35
Adam haklı hiç öyle aşırı reaksiyon göstermeyin.
30 yaşına geliyor. 1 kerecik al yanaktan bal dudaktan tatmamış. Hiç imkan olmamış. Ne kandıracak güzelliği var, ne ikna edecek dili var. Gururuda bırakmamış ki "Ana, baba ben beceremiyom, bana bi hatun bulun ne olur." desin. Kızlar sever diye motor bile almış gene olmamış. Ne yapsın adam.
Sonra utanmadan karşında hamuduyla götürüyorlar. Allah yarattı demeden öpüşüyorlar.
Adalet mi bu?
O Adam bekliyor ki biri çıkacak, "Kardeşim ben hevesimi aldım, al bu hatunu biraz da sen tadına bak." desin. Ama mümkün değil. Olmuyor, olamıyor.

BatuhanK
13 Şubat 2017, 11:37
Merak etme kuran 1400 yıldır var eğer kesecek olsaydık kesersik ama demek ki kesilmemiş niye keailmemiş peki? Belki emir senin gibi cahillerin anladığı gibi değildir.
İslamın i sini bilmeden birde ahkam kesmiyor musunuz? Yok islam barbarlıktır falan sen önce git dünya tarihini bir oku bak bakalım barbar kimmiş?
Nur suresinin ilk ayetlerindenmiş...
«Zina eden kadın ve erkeğin her birine yüzer değnek vurun. Eğer Allah'a ve ahiret gününe iman ediyorsanız, Allah'ın dinini tatbik hususunda onlara acıyacağınız tutmasın. Mü'minlerden bir topluluk onların cezalarına şahit olsun.»
İslam barbarlıktır dediğimi hatırlamıyorum.
O coğrafyanın kültürü bu değil mi?
Bu arada neyi kesiyorsunuz ben kesmek diye bir kelime dahi kullanmadım... Yine nerelere gitmiş aklın hocam senin :)

kaanklky
13 Şubat 2017, 11:42
Forumdaki comar oraninin bu kadar yuksek oldugunu bilmiyordum.

En sevdigim savunma; 'Coluk cocuk var etrafta.', bunu diyen adam cocuk yetistirmemeli. Cocugunu sevgi gosterisinden sakinan 'adam' o cocuga nasil gereken sevgiyi gosterecek, saygiyi ogretecek?

ByYlmzZz
13 Şubat 2017, 11:54
motorcunun tepkisini,kimlik istemesini,konuşma tavrını kesinlikle onaylamıyorum.ama kesinlikle topluma açık alanlarda bu ve bunun gibi bi durumla karşılaşırsam uyarmadan edemem.bende evliyim.ama evim var!yer mi yokta dışardasın hacım sen ? islamda bunun hükmünü bilmiyorum ama islamla yönetilmediğimiz içinde bu sorun değil sanırım.tekrar ediyorum motorcu sağlam birine denk gelseydi hastaneden ya da taputta olurdu.

ekremcelik00
13 Şubat 2017, 12:00
İşine gelince
İslam özgürlük dinidir
Senin dinin sana benim dinim bana
Hesap sadece allahadır.

Gerçekte olan :
Kollarını domuz bağıyla bağlayıp kesin
Dost edinmeyin gördüğünüz yerde öldürün
Hayırdır oglim.

Bir gün adalet herkese lazım olur o zaman ananı bacını saçı göründü diye kırbaçlayan dallamalara da sen erkeklik yaparsın

Kardeş sana yazmadım ben o kesme meselesini yukarıda yazan arkadaşa dedim,en ufak bir şeyde direk islam adamı keser demelerini ve bu duruma sessiz kalmayı kabul etmiyorum. Senlik bir durum yok yani :))