PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ANTİFİRİZ

ak.emre
07 Şubat 2017, 11:15
arkadaşlar mehraba uzun zamandır garajda duran motosikletimi havların biraz ısınmasını fırsat bilip çıkarttım problemsiz çalıştı iş yerine geldiğimde antifirizi bi kontrol edeyim dedim max yada mınde bişey gözükmüyordu açtım kapağı dipte gözüyor hemen bi telas kullanım klavuzunu açıp antifiriz talimatlarını kontrol ettim öneriklen antifiriz casyrol radicol du en yakın shellde bulamadım castrolu ellerinde shellin antifirizi vardı 1lt aldım açtım kapağı bastım antifirizi sonra taştı baktım kutuya 400 ml kadar aldı ama motosikletin antifiriz göstergesinde bişey yok fazlalığı enjektörle çektim kapattım kapağı buğün hava sıcak die tekrar dan motosikleti aldım işe gelirken ne göreyim grenajdan şapır şapır antifiriz akıyor blog falan antfiriz bi an korku sardı lan bu yanıcı mı die neyse geldim işe enjektörle çektim birazını servisi aradım bilgi almak için antifiriz göstergesini kalın yapmışlar o yüzden gözükmüyor dedim ben şimdi biraz daha boşalmalı mıyım yoksa kalsın mı hepinize teşekkür ederim antifiriz için kafanızı baya şişirdim iyi sürüşler