PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Az Kalsın Merso'ya Çarpıyordum :) [ VİDEO ]

Uğur Gündüz
06 Şubat 2017, 18:42
https://youtu.be/Fsjw7SoQIao

BalkanRider
06 Şubat 2017, 19:23
https://youtu.be/Fsjw7SoQIao

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:22 ----------

bendemi this plugin is not supported diyor yoksa

giremeyenler link bu https://youtu.be/Fsjw7SoQIao

OZARSLAN
06 Şubat 2017, 19:25
https://www.youtube.com/watch?v=Fsjw7SoQIao

Ben Ekleyeyim Kardeş ....

sport-turing
06 Şubat 2017, 19:36
Kardeşim videoyu seyrettim ama seninki düpedüz dikkatsizlik arabanın yola girdiğini görüyor ve hala gaz verip vites yükseltiyosun
Vede diyosunki az kaldı mersoya vuruyordum
Bence sen motor kullanırken dikkatli ol kardeşim

Jemand
06 Şubat 2017, 19:38
kalite mobese den hallice

Mengu16
06 Şubat 2017, 21:32
5,363,552 defa izlenen Sezen Aksu videon daha çok ilgimi çekti. İzlenme sayısı baya iyi :)

IRau
06 Şubat 2017, 21:45
çarpınca motoru bırak hemen kaç kanki

Uğur Gündüz
06 Şubat 2017, 22:15
çarpınca motoru bırak hemen kaç kanki

mersin çocuğuyuz ayıktın güzelim :)

MazhaRR
06 Şubat 2017, 22:43
mersin çocuğuyuz ayıktın güzelim :)

Mekan cetvel :mrgreen:

fz6_fazer
07 Şubat 2017, 00:07
Uğur Gündüz hatalısın,motosikletten inip mersoya çay kahve servisi yapmalısın,yolun ortasında kişilerin muhabbetini bozmuşsun

Mertcan39
07 Şubat 2017, 01:13
arkadaş o araç neden duruyorki yanındaki arabayıda sollamış geçmiş yolda bir şey mi var göremiyorum

GezeGeze
07 Şubat 2017, 01:14
Ta en baştan, 6. saniyeden itibaren yakın takiptesiniz. Takip mesafesi başlığını tekrardan okumanızı tavsiye ederim.

Sağdaki aracın
1) yokuştan aşağıya gelip yola gireceğini,
2) yolun daralabileceğini ve dolayısıyla da
3) önünüzdeki mersonun yavaşlayabileceğini ve hatta
4) aniden durabileceğini
5) daha tepeye varmadan

"öngörebilmeniz" de lazımdı...

karadag.05
07 Şubat 2017, 09:29
Mobese kamarasıyla mı çektin aga :)

Tvs01
07 Şubat 2017, 09:59
Mobese kamarasıyla mı çektin aga :)
3310 la çekmiş hem motorlu hatalı hem de diğer kango sürücüsü ikisinede sarı kart

sey_47
07 Şubat 2017, 10:17
Kardes iyi misin :)
Video kalitesi guzelmis.

Uğur Gündüz
07 Şubat 2017, 11:12
İyiyim Allah razı olsun abilerim :) Benimde hatam büyük biliyorum. Takip mesafesini korumam gerekirdi.. :)

whitedeamon
07 Şubat 2017, 11:35
Doatum sadece takip mesafesi mi sen göz göre göre vurmaya niyetlenmişsin adama.Hayır ilk bir husumeti mi var dedim sanmıyorum arkadaşıda üstüne mi sürüyo dedim motorlada mercedesin üstüne sürmezsin.Aaa yola çıkıyor hadi daha çok gaz vereyim.

JafJaf
07 Şubat 2017, 11:48
Zengin veletler biri büyük ihtimal, yokuştan araç çıkmış yola girmiş zaten çok az yavaşlasa sorun olmayacak, senin ilk yaptığın gibi hemen hemen, -korna da basıyor- senin gibi, stop gördüğün anda trafikte hızını düşür mutlaka, temkinli ol.

Uğur Gündüz
07 Şubat 2017, 12:53
Doatum sadece takip mesafesi mi sen göz göre göre vurmaya niyetlenmişsin adama.Hayır ilk bir husumeti mi var dedim sanmıyorum arkadaşıda üstüne mi sürüyo dedim motorlada mercedesin üstüne sürmezsin.Aaa yola çıkıyor hadi daha çok gaz vereyim.

Kafanız güzelmiş güle güle kullanın :) CG İle mercedese vurmak da nerden çıktı? Tamam elbette hatam var yok demiyorum, takip mesafesini korumalıydım. Ben bu video'yu zaten " haklıyım, önümde lap diye durdu" diye atmadım ama herkes öyle anladı sanırım.

Birde trafikte akıcı kullanmak denen bir şey var. Önümdeki araçla arama 5 metre bıraksam bu sefer arkamda ki araç korna yapacak. Burası Mersin :)

whitedeamon
07 Şubat 2017, 13:05
Kafanız güzelmiş güle güle kullanın :) CG İle mercedese vurmak da nerden çıktı? Tamam elbette hatam var yok demiyorum, takip mesafesini korumalıydım. Ben bu video'yu zaten " haklıyım, önümde lap diye durdu" diye atmadım ama herkes öyle anladı sanırım.

Birde trafikte akıcı kullanmak denen bir şey var. Önümdeki araçla arama 5 metre bıraksam bu sefer arkamda ki araç korna yapacak. Burası Mersin :)

Hayırdır ya bu samimiyet nereden geliyor.Kafanız güzelmiş falan.Sen araba çıktığını görmüyor musun?Daha gaz açmak niye.Orası mersin olunca ne oluyor.Biz sana hatanı söylüyoruz.Kaldıramayacaksan yorumları konu açmayacaksın.Hoş gereksiz bir konu olmuş.Normal günde olağan birşeyi kafanda büyütmüş buraya konu açacak kıvama getirmişsin.Trafikte akıcı araç kullanmak kendini tehlikeye atmak demek değildir.Arkandaki araç korna yapacaksa yapsın can senin canın sana birşey olsa arkandaki araç adına büst falan yaptırmaz emin ol.

Uğur Gündüz
07 Şubat 2017, 13:24
Hayırdır ya bu samimiyet nereden geliyor.Kafanız güzelmiş falan.Sen araba çıktığını görmüyor musun?Daha gaz açmak niye.Orası mersin olunca ne oluyor.Biz sana hatanı söylüyoruz.Kaldıramayacaksan yorumları konu açmayacaksın.Hoş gereksiz bir konu olmuş.Normal günde olağan birşeyi kafanda büyütmüş buraya konu açacak kıvama getirmişsin.Trafikte akıcı araç kullanmak kendini tehlikeye atmak demek değildir.Arkandaki araç korna yapacaksa yapsın can senin canın sana birşey olsa arkandaki araç adına büst falan yaptırmaz emin ol.

CG ile arabanın üstüne sürdüğüme iddia edene güzel kafan varmış derim samimi olmama gerek yok. Ha birde ben hatasızım ve ya hatamı kabul etmiyorum'da demedim. Hatalı olsam bile hatamı düzgün bir yazım şekilde yazabilirsiniz dalga geçer gibi yazamazsınız. Siz dalga geçer gibi yazarsanız bende dalga geçer gibi yazarım bu kadar net.

whitedeamon
07 Şubat 2017, 13:33
CG ile arabanın üstüne sürdüğüme iddia edene güzel kafan varmış derim samimi olmama gerek yok. Ha birde ben hatasızım ve ya hatamı kabul etmiyorum'da demedim. Hatalı olsam bile hatamı düzgün bir yazım şekilde yazabilirsiniz dalga geçer gibi yazamazsınız. Siz dalga geçer gibi yazarsanız bende dalga geçer gibi yazarım bu kadar net.

Gibi değil!Yanlış anlaşılmasın direk dalga geçtim.Açılan bu konu ve videoya başka ne yapılabilir ki.
Uğur Gündüz Hatalısın.Çünkü aracın çıktığını görmene rağmen temkinli davranmamış gaz açmışsın.Takip mesafeni korumamışsın.

Neden özellikle CG diye vurguluyorsun.Özellikle Mersin ve CG hassasiyetin var sanırım.Altında CG olması birşey değiştirmiyor heleki Mersin'de yaşıyor olman hiçbirşey fark etmez.Trafik heryerde trafik araçlar heryerde araç.Türkiye genelinde kabul görmüş trafik kurallarıda Mersin'de de aynı şekilde geçerli.

Uğur Gündüz
07 Şubat 2017, 13:41
Gibi değil!Yanlış anlaşılmasın direk dalga geçtim.Açılan bu konu ve videoya başka ne yapılabilir ki.
Uğur Gündüz Hatalısın.Çünkü aracın çıktığını görmene rağmen temkinli davranmamış gaz açmışsın.Takip mesafeni korumamışsın.

Neden özellikle CG diye vurguluyorsun.Özellikle Mersin ve CG hassasiyetin var sanırım.Altında CG olması birşey değiştirmiyor heleki Mersin'de yaşıyor olman hiçbirşey fark etmez.Trafik heryerde trafik araçlar heryerde araç.Türkiye genelinde kabul görmüş trafik kurallarıda Mersin'de de aynı şekilde geçerli.

Aynen hassasiyetim var CG ile Mersin'e, sizin de var mı ? :flower: ben kurallar mersinde farklı demedim ama burada trafik kurallarını bilen , takip mesafesini bilen pek fazla vatandaş yok buranın trafik kültürü yok. Onu kasdettim ama siz insanları iğneleyerek konuşmayı hayat felsefesi edinmişsiniz sanırım. Ne diyelim sizde böyle bi delikanlısınız demekki :king:

whitedeamon
07 Şubat 2017, 14:02
Aynen hassasiyetim var CG ile Mersin'e, sizin de var mı ? :flower: ben kurallar mersinde farklı demedim ama burada trafik kurallarını bilen , takip mesafesini bilen pek fazla vatandaş yok buranın trafik kültürü yok. Onu kasdettim ama siz insanları iğneleyerek konuşmayı hayat felsefesi edinmişsiniz sanırım. Ne diyelim sizde böyle bi delikanlısınız demekki :king:

Özel bir ilgim yok mersine.Lakin sahil yolunun düz ve güzel olduğunu duymuştum.Mersinde trafik kültürünün olmaması seni bağlar mı?Bana kalırsa bağlamamalı yine yazıyorum can senin canın.Birgün başına birşey gelse motor üstünde buranın trafik kültürü yok o yüzden başıma bunlar geldi deyip içini rahatlatabilecek misin?Benim insanları iğnelemek gibi bir alışkanlığım yok.Yazdığım yorumlar açtığım konulara bak anlayacaksın.Ama hak edene hak ettiği gibi davranırım.Nadir durumlar haricinde ne kendime nede başkasına tolerens göaterme gibi bir huyum yoktur.

motolojivlog
08 Şubat 2017, 19:04
Ben izlerken çarptım :)