PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yabancı forum siteleri

Stunt
05 Şubat 2017, 18:36
Arkadaşlar bildiğiniz yabancı forumların linklerini bırakır mısınız teşekkürler.

watercolours
05 Şubat 2017, 18:39
Google benden çok biliyor.

https://www.google.com.tr/search?hl=en&q=motorcycle+forums&gws_rd=cr,ssl&ei=wkeXWO3aGqGXgAbduIjYBQ

Stunt
05 Şubat 2017, 19:01
çoğunu biliyorum farklı bir şeyler çıkar mı merak ettim

hasmet
05 Şubat 2017, 20:58
Her modelin uluslararası bir forumu olur. İnsanlar ülkeden bağımsız oraya takılır. Modelini yazın, çıkar hemen...

Çok önemlidir. Ciddi bilgi paylaşımı olur. Bu forum gibi aşırı genel bir yabancı forum bilmiyorum ben. Anlamsız çünkü.

Motosiklet almadan önce forumuna girip bakılır, ne problemi sorunu varsa bulunur...

Stunt
05 Şubat 2017, 21:06
Her modelin uluslararası bir forumu olur. İnsanlar ülkeden bağımsız oraya takılır. Modelini yazın, çıkar hemen...

Çok önemlidir. Ciddi bilgi paylaşımı olur. Bu forum gibi aşırı genel bir yabancı forum bilmiyorum ben. Anlamsız çünkü.

Motosiklet almadan önce forumuna girip bakılır, ne problemi sorunu varsa bulunur...

Teşekkürler abi.

hasmet
06 Şubat 2017, 02:20
Teşekkürler abi.
Rica ederim. On sene önce forumlar yoktu... O zamanlar da Yahoo grupları kullanıyorduk mesela. Biraz karışık oluyordu ama çok işe yarıyordu.

Stunt
06 Şubat 2017, 03:51
Rica ederim. On sene önce forumlar yoktu... O zamanlar da Yahoo grupları kullanıyorduk mesela. Biraz karışık oluyordu ama çok işe yarıyordu.

O zamanlara yaşımız yetmez abi :D scooter biniyordum 13 yaşımdaydım