PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2. El YAMAHA R25 ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM

Yasinari
02 Şubat 2017, 16:35
ARKADASLAR 1 HAFTA İÇİNDE YAMAHA R25 ALMAK GİBİ BİR PLANIM VAR AMA TANIDIĞIM USTA VS YOK MOTORA KENDIM BAKIP ALMAK İSTİYORUM NELERE DIKKAT ETMELIYIM NERESİNE NASIL BAKMALIYIM TECRÜBELİ VE R25 KULLANAN ARKADASLARIN YORUMLARINI BEKLİYORUM SIMDIDEN HERKESE TESEKKUR EDERIM ...

Alonedark93
02 Şubat 2017, 16:47
2015 7250 kmde yakın bi dostumun motoru. Öle zıppır tiplerle kıyaslama yapma. İstanbul'da düşünüyorsan bakmanı tavsiye ederim. Malum site:390014813 fiyatı illaki pazarlık yapar diye düşünüyorum.

Soruna gelicek olursak, tek gitme bence ustanla git.

BatuhanK
02 Şubat 2017, 17:17
Nereye bakacağınızı bilmiyorsanız kendiniz bakmayın, aksi halde dikkat etmeniz gereken şey şanslı gününüzde olup olmadığınız olur

IRau
02 Şubat 2017, 17:23
motor temiz olsun çamurlu motorsa illaki grenajında çizik çatlak vardır.

ciğerine bakmak içinde tanıdığın güvendiğin bi ustayla git sigara parası verirsin.

cıbırlover1
02 Şubat 2017, 17:53
Mümkünse alma dostum.. Şimdi r25 olan arkadaslarim bana kızacaklar ama .. Çok güzel , çok gaza getirici çok canlı renkli motosikletleri var.. Zamaninda seklinin cok guzel olusu , gucunun belkide en iyi 250 lik olmasindan dolayi genc arkadaslarimiz cok ragbet gosterdiler ve aldilar.. Cogu r25 ile o guzel torkun cekisin verdigi etki ve teşvik ile 600 luk gibi motosikletlerini zorladilar 11000 12000 devirden asagi inmediler ...Haksizda sayilmazlar aslinda.Bir arkadasim "o kadar parayi bosuna mi verdik 14000 devir cevirmeyecekse neden 5 litre benzin yaktiriyoruz" demisti ..
O yüzden çogu ikinci eldeki r25ler yorgundur.. ( beyefendi gibi kullananlar haric ) Hele hele yagina suyuna bakimina duzgunce bakilmayan motordan kesinlikle uzak durmak gerek.. Mumkun mertebe servis kayitli bakmak gerek.. Yaginin duzgun araliklarla degistiginden emin olabilirsin hic degilse :) Demem o ki imkanin varsa sifirini al hee yoksa da tanidiktan guvendigin kisilerin onerdigi motorlara bak o da yoksa servis kayitli bak servise mutlaka ekspertiz yaptir o da yoksa alma...

acemi27
02 Şubat 2017, 18:46
https://youtu.be/53xZHrS921Q
Buraya bak faydalı olacağına inanıyorum.