PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 125lik scooter 🛵 arıyorum

teddymosby
30 Ocak 2017, 16:53
Fiyatlar zamlanmis yine.Sym düşünüyordum ama resmî sitesinde fiyatları yazmıyor.İletisime geçtiğimde bazi modelleri bu sene Türkiye'ye gelmeyeceğini söylediler.Orbit2 125 mesela gelmeyecek dediler.
Jet4 uygun gelmişti 5500₺ onuda bulamıyorum 0 km.

4500₺ ile 6000₺ arasında 0 scooter 🛵 tavsiyeleriniz nelerdir?

Çin malı düşünmüyorum.

stevejones
30 Ocak 2017, 18:11
Aynı bütçe ve segmentte tüm modelleri hatim ettim malesef kıytırık Yunanistan'da bile süper 125lik scooter lar buraya gelmiyior.

Symphony gelmeyecek ise eğer,ki benimde adayımdir,o halde mutlaka Suzuki address bakın,piaggio medleyinde 125ligi geleceksen güzel ama 8000i geçer.adress enjeksiyonlu oda avantaj helede benzinin 5.5 lira olduğu ulkemizde

Alonedark93
30 Ocak 2017, 18:16
Ben sizin yerinizde olsam 2.el pcx alırdım.

nines
30 Ocak 2017, 18:22
Fiyatlar zamlanmis yine.Sym düşünüyordum ama resmî sitesinde fiyatları yazmıyor.İletisime geçtiğimde bazi modelleri bu sene Türkiye'ye gelmeyeceğini söylediler.Orbit2 125 mesela gelmeyecek dediler.

4500₺ ile 6000₺ arasında 0 scooter �� tavsiyeleriniz nelerdir?

Çin malı düşünmüyorum.

honda fizy bakabilirsin liste fiyatı 5500 nakitte birşeyler yaparlar spacy bakabilirsin 6400 liste fiyatı.

hero pleasure bakabilirsin eski honda activa işte oda.

keza sym'nin kymco'nun motorları güzeldir.

Tefoo
30 Ocak 2017, 18:27

4500₺ ile 6000₺ arasında 0 scooter �� tavsiyeleriniz nelerdir?

Çin malı düşünmüyorum.

hacı sen daha alamadın mı motor kendine :D agility al bi tane. fiyatı aynı kalan bi tek o var. orbit 2 ye çok benziyor.

teddymosby
30 Ocak 2017, 19:00
hacı sen daha alamadın mı motor kendine :D agility al
bi tane. fiyatı aynı kalan bi tek o var. orbit 2 ye çok benziyor.

Sorma ya yazın sipariş vermiştik gelemedi öyle kaldı gitti bende bu yaz alayım dedim Zaten yazın kullancam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:57 ----------

Fizyler hiç yakışıklı degil sym ve kymcoya yönelecem sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:58 ----------

Aynı bütçe ve segmentte tüm modelleri hatim ettim malesef kıytırık Yunanistan'da bile süper 125lik scooter lar buraya gelmiyior.

Symphony gelmeyecek ise eğer,ki benimde adayımdir,o halde mutlaka Suzuki address bakın,piaggio medleyinde 125ligi geleceksen güzel ama 8000i geçer.adress enjeksiyonlu oda avantaj helede benzinin 5.5 lira olduğu ulkemizde

Symphony gercekten cok güzel bende cok araştırdım ama fiyatada zam geldi 6400₺ oldu.Daha sigortasi kaski var cok masraflı benim icin maalesef :(

Tefoo
30 Ocak 2017, 19:05
Sorma ya yazın sipariş vermiştik gelemedi öyle kaldı gitti bende bu yaz alayım dedim Zaten yazın kullancam.[COLOR="Silver"]

Symphony gercekten cok güzel bende cok araştırdım ama fiyatada zam geldi 6400₺ oldu.Daha sigortasi kaski var cok masraflı benim icin maalesef :(

nerde yaşıyorsun? nakit mi alacaksın? buarada bu scooterların hepsinin amortisorleri hep serttir. ben de o konu da agilityden çok çektim.

teddymosby
30 Ocak 2017, 20:17
nerde yaşıyorsun? nakit mi alacaksın? buarada bu scooterların hepsinin amortisorleri hep serttir. ben de o konu da agilityden çok çektim.

Datçada yaşıyorum.Nakit alacam.Agilityi araştırmıştım daha öncede herkes amortisorlerinden şikayetçi senin gibi,diğer scooterlarda amortisorleri kotulememisler.Benim ilk motorum olacağı icin bana normal gelir mi bilemiyorum ama insan cekinmiyor değil elbet.

stevejones
30 Ocak 2017, 20:23
14 ıncten kucuk tekerlı almamanı tavsıye ederım,hem surus konforu ve denge acısından hemde ılk motordakı acemılık acısından

fenerbahceli
30 Ocak 2017, 20:40
14 ıncten kucuk tekerlı almamanı tavsıye ederım,hem surus konforu ve denge acısından hemde ılk motordakı acemılık acısından

Çok iyi bir tavsiye dostum

Tefoo
30 Ocak 2017, 20:56
Datçada yaşıyorum.Nakit alacam.Agilityi araştırmıştım daha öncede herkes amortisorlerinden şikayetçi senin gibi,diğer scooterlarda amortisorleri kotulememisler.Benim ilk motorum olacağı icin bana normal gelir mi bilemiyorum ama insan cekinmiyor değil elbet.

ya inanki ben de bu yüzden değiştirmeyi düşündüm ama kimse sorsam hep kullandıkları motorların amortisörleri sert. yani bu durum kymco ya agility e falan özel bi durum değil pek, küçük scooter ların hepsi sert nerdeyse. fiddle, nmax, xcity vs hepsi taş amortisör.

sırt ağrısının en büyük sebebi agility de ayak uzatacak yer yok, oturuş pozisyonu düzgün değil.

gogozh
30 Ocak 2017, 21:25
Sen baya 2. El koca gözlü temizinden pcx arıyorsun

astrofizik
30 Ocak 2017, 21:59
Suzuki address..
Bu sekmentte bir numara.
14 inç tekerlek
Kask alan bagaj
Enjeksiyon.
100km/2L tüketim.

Tefoo
30 Ocak 2017, 23:11
Suzuki address..
Bu sekmentte bir numara.
14 inç tekerlek
Kask alan bagaj
Enjeksiyon.
100km/2L tüketim.

suzuki adres 7100 tl yalnız. adam 4500 tl 6000 tl arası demiş, ayrıca 110cc ye de 7100 lira verilir mi? agility 200i alırsın 7500 e falan.

teddymosby
30 Ocak 2017, 23:56
İş dönüp dolaşıp sym symphonyye geliyor gibi duruyor.Jant küçük degil iki tekerde disk fren tipi hoş anlaşılan bütçemizi zorlayacağız almışken adam akıllı almalı

burak burk
31 Ocak 2017, 00:27
İş dönüp dolaşıp sym symphonyye geliyor gibi duruyor.Jant küçük degil iki tekerde disk fren tipi hoş anlaşılan bütçemizi zorlayacağız almışken adam akıllı almalı

valla ilk motorumdu çok memnundum.1 depo ile 150 170 km arası bir yol yapıyor.frenler çok güven veriyor ve his olarakda çok iyi.düz yolda tapa gaz 100 105 gibi bir hıza ulaşıyor.kadran zaten 120 devir kesici yok eğimli bir yolda kadranı dayadım 120 ye :P performasnı o kadar büyük tekerleri olmasına rağmen güzel anlican.yol tutuş olarakta zaten çukur vs güven veriyor.sele yumuşak öle sert değil rahat yani artçılıda sürdüm artçımda çok memnundu.siyahı vardı bende valla satarken üzüldüm diyebilirim.3500 km sürdüm ve sattım tertemizdi.bu arada o kadar büyük jantları olmasına rağmen tam kapalı kask alıyor L beden.kykmco agilty city 200 de sürdüm.tabi performans olarak daha iyi hissettirdi devir kesici vardı ama belli bir hızı geçmiyor.bagajı tek tuşla açılmıyor anahtar lazım biraz uzun sürüyor.bagaj tam kask almıyor.daha yazarım ama gerek yok:) kısaca paran yetiyorsa symponhy almanı tavsiye ederim.bunun dışında suzuki adress şu an işin kralı ama bütçe belirleyici olucak tabi.suzukinin tek eksisi lastikleri aşırı ince bisiklet gibi.

teddymosby
31 Ocak 2017, 12:36
valla ilk motorumdu çok memnundum.1 depo ile 150 170 km arası bir yol yapıyor.frenler çok güven veriyor ve his olarakda çok iyi.düz yolda tapa gaz 100 105 gibi bir hıza ulaşıyor.kadran zaten 120 devir kesici yok eğimli bir yolda kadranı dayadım 120 ye :P performasnı o kadar büyük tekerleri olmasına rağmen güzel anlican.yol tutuş olarakta zaten çukur vs güven veriyor.sele yumuşak öle sert değil rahat yani artçılıda sürdüm artçımda çok memnundu.siyahı vardı bende valla satarken üzüldüm diyebilirim.3500 km sürdüm ve sattım tertemizdi.bu arada o kadar büyük jantları olmasına rağmen tam kapalı kask alıyor L beden.kykmco agilty city 200 de sürdüm.tabi performans olarak daha iyi hissettirdi devir kesici vardı ama belli bir hızı geçmiyor.bagajı tek tuşla açılmıyor anahtar lazım biraz uzun sürüyor.bagaj tam kask almıyor.daha yazarım ama gerek yok:) kısaca paran yetiyorsa symponhy almanı tavsiye ederim.bunun dışında suzuki adress şu an işin kralı ama bütçe belirleyici olucak tabi.suzukinin tek eksisi lastikleri aşırı ince bisiklet gibi.

Buyuk jant olmasi cok cazip zaten.Bagajinda tek tusla acilmasi iyimis.Yalniz devir kesici ne oluyor olup olmamasi avantaj mi tam bilmiyorum

Tefoo
01 Şubat 2017, 01:56
Buyuk jant olmasi cok cazip zaten.Bagajinda tek tusla acilmasi iyimis.Yalniz devir kesici ne oluyor olup olmamasi avantaj mi tam bilmiyorum

devir kesici motorun hızına limit konulmasıdır. mesela 110 da devir kesiciye giriyorsa, 110 km hızı geçemez demek.

mustafav
01 Şubat 2017, 08:35
Ben sizin yerinizde olsam 2.el pcx alırdım.

O fiyata ikinci el pcx de kolay kolay bulunmuyor. Reşat altını mübarek. Az daha koyayım sıfır alayım dedirtiyorlar adama.

BigLion
01 Şubat 2017, 08:40
hem şekilli hem de kaliteli olsun diyorsan yamaha delight