PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 500 600 arası kışlık pantolon ne alsam

k_ayhn
30 Ocak 2017, 10:24
4 mevsimlik revit kullanıyorum sabah erken cıkıyorum ıclık falanda kullanıyorum ama fayda etmıyor artık.kışlık memnun olduğunuz modelleri 500- 600 arası tavsıye edersenız memnun olurum.

rasitkoksal
30 Ocak 2017, 13:31
BERİNG (expedition enduro) marka almıştım iki sene önce. Oldukça memnunum halen.

Felis Leo
30 Ocak 2017, 15:19
Bende de AKİTO pantolon var kış için harika soğuk işlemiyor fakat kapalı ortamda takımları pişiriyor çok durusanız.

k_ayhn
30 Ocak 2017, 15:29
kapalı lana gırnce zaten hemen cıkartıyorum sorun olmaz

doghouse
30 Ocak 2017, 15:44
Hein Gericke. 1.5 ay önce motoplus dan indirim halinde 350 tl ye kışlık pantolunu aldım. Dış kabuk ve çıkarılabilir iç kısımdan oluşuyor. Yani tamamen kışlık. Çok fonksiyonel değil diyebilirim. Bunun dışında Hein Gericke ürünleri baya yüksek fiyatlarda. Aldığım pantolonun pek fonksiyonel olmadığını (hava alması için fermuarlar yok)düşüncesi dışında performansının da eksileri olucağını düşünmüştüm. (fiyatının düşük olmasından dolayı)

Beni yanılttı. Zerre üşümedim zerre kadar su almadı. Kendi içime giydiğim termal içlikle buluşunca tadından yenmez oldu :)

k_ayhn
31 Ocak 2017, 11:28
Hein Gericke. 1.5 ay önce motoplus dan indirim halinde 350 tl ye kışlık pantolunu aldım. Dış kabuk ve çıkarılabilir iç kısımdan oluşuyor. Yani tamamen kışlık. Çok fonksiyonel değil diyebilirim. Bunun dışında Hein Gericke ürünleri baya yüksek fiyatlarda. Aldığım pantolonun pek fonksiyonel olmadığını (hava alması için fermuarlar yok)düşüncesi dışında performansının da eksileri olucağını düşünmüştüm. (fiyatının düşük olmasından dolayı)

Beni yanılttı. Zerre üşümedim zerre kadar su almadı. Kendi içime giydiğim termal içlikle buluşunca tadından yenmez oldu :)

Hangi modelini aldın

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

Hein Gericke fırması batmış moto plus da kalmmamış malesef