PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mont kask dizlik hediyem olacaktır !?

bilirkişi
30 Ocak 2017, 03:28
2.el ilanlardaki bu kalıp ne anlama geliyor bana düşündürdükleri ben bu motorla kaza yaptım topladım motora tövbe ettim her şeyiyle veriyorum.
Veya bu motoru satıcam yerine güçlü şekil bi makine alıcağımdan dolayı bana dainese arai alpinestar vb yakışır bunlar da elimden çıksın mı?

Örnek ilanlar

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bajaj-mont.kask.dizlik.eldiven-hediyeli-391717098/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bajaj-2015-bajaj-pulsar-200ns-385122591/detay

efendy06
30 Ocak 2017, 03:30
Bir daha motora binmeyeceğim. Ekipmanlar işime yaramayacak.
Zaten ekipmanlar eskidi, işime yaramıyor.
Satış stratejisi.

Bahar89
30 Ocak 2017, 11:42
O değil de, 13.000 km plakası çıkartılmayan bir motosiklet ile sigortasız mı gezmiş naapmış bu?

KumanBayram
30 Ocak 2017, 12:49
Geçici bir hevesti benim için hevesimi aldım hepsini satıyorum

mustafav
30 Ocak 2017, 13:01
Ben şunu anlıyorum. Bie hevesle motor aldım ekipman aldım ama sonradan baktım ki çokh rüzgar geliyor yavh üşüdük aman arabaya binerim ne uğraşacağam satayım bari, yanında kask ve eldivenimi de vereyim ki alacak olan kişiyi kıllandırdığımın farkına varmadan onun giderlerini azaltayım. Ne de olsa bu millet dondurma üstüne çikolatalı sos dökeyim mi diyen dondurmacıya "hmm bedava ve ekstra bir yiyecek" diye düşünüp mutlu olan bir millet. Ne var sanki kaskın içindeki astarı yıkarsa benim kafa yağlarım da kalmaz. tertemiz olur.

(şaka maka almaya niyetlendiğim motordan sırf bu yüzden vazgeçesin geliyor yaa. Sağol kardeş kaskı montu alırım ben kendi kafama göre. Sen motora ederi kadar fiyat ver gerisini boşver) :)

oguncelik
30 Ocak 2017, 13:29
Ben şunu anlıyorum. Bie hevesle motor aldım ekipman aldım ama sonradan baktım ki çokh rüzgar geliyor yavh üşüdük aman arabaya binerim ne uğraşacağam satayım bari, yanında kask ve eldivenimi de vereyim ki alacak olan kişiyi kıllandırdığımın farkına varmadan onun giderlerini azaltayım. Ne de olsa bu millet dondurma üstüne çikolatalı sos dökeyim mi diyen dondurmacıya "hmm bedava ve ekstra bir yiyecek" diye düşünüp mutlu olan bir millet. Ne var sanki kaskın içindeki astarı yıkarsa benim kafa yağlarım da kalmaz. tertemiz olur.

(şaka maka almaya niyetlendiğim motordan sırf bu yüzden vazgeçesin geliyor yaa. Sağol kardeş kaskı montu alırım ben kendi kafama göre. Sen motora ederi kadar fiyat ver gerisini boşver) :)

:queen::thumleft:

ismaileren
30 Ocak 2017, 16:48
şöylede olabilir;

ufak yollu motoru almıştır ve en ucuzundan ekipmanlarıda almıştır.
sonuçta 100TL'ye satılan montlar var piyasada.
sonra motoru büyütme hesabına girmiştir.
motoru büyütürken şu ucuz ekipmanlardan da kurtulatımda olması gerektiği gibi ekipmanlar alayım kendime bari demişte olabilir.

yoksa mont+kask+dizlik+eldiven 500TL veya daha altına aldığı seti elinden çıkaramaz

svastika94
30 Ocak 2017, 17:39
Baktım olmadı, bende bakmıyorum.

veya

Motosiklet iptal, ekipmanlar eski; satar totoyu toplarız en azından. Kendisine göre zararın neresinden dönersem kardır hesabı.

Alonedark93
30 Ocak 2017, 18:08
Satış stratejileri. 2.5lt kolaya bardak bantlamak gibi bişey bu.

nines
30 Ocak 2017, 18:19
2.el ilanlardaki bu kalıp ne anlama geliyor bana düşündürdükleri ben bu motorla kaza yaptım topladım motora tövbe ettim her şeyiyle veriyorum.
Veya bu motoru satıcam yerine güçlü şekil bi makine alıcağımdan dolayı bana dainese arai alpinestar vb yakışır bunlar da elimden çıksın mı?

Örnek ilanlar

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bajaj-mont.kask.dizlik.eldiven-hediyeli-391717098/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bajaj-2015-bajaj-pulsar-200ns-385122591/detay

dostum herşey olabilir. senin dediğinde olabilir. evlendim eşim izin vermiyor hevesimi aldım paraya ihtiyacım var. bir tanıdığım eşi hamile kalınca araba almak için satmıştı yanında herşeyide verdi. tabi bu her ihtimalin içine senin yazdığında giriyor.

sikayetname
31 Ocak 2017, 03:41
off off abi beni öldürün ya böyle bişey olamaz gerçekten şu söyledigin her kelimenin her harfinden iltihap gibi samimiyetsizlik akıyor dostum bilmem farkındamısın :)

karadag.05
31 Ocak 2017, 05:49
Mesela karım hamile bebeğin içine etmesi için bez lazım para da yok motoru ve ekipmanları satıp oğluma/kızıma bez parası yapıyım içine etsin olabilir :queen: