PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İçte Kalan Ukte

TATLIHIZ
29 Ocak 2017, 18:53
Merhabalar Selamun Aleykum Buraya üye oldugumda ehliyetim dahi yoktu,Yasım belki 16 Civariydi,Velhasıl ehliyeti aldık olmadık olaylar yüzünden sıfır ybr parasını araca yatırdık,İlk aracımı aldım sattım 2.Aracımı aldım onuda satma fikrim var keyfe keder esasında tamamen,Yasım 22 bu arada :) Japon hastasıyım,Alma amacımı belirteyim ilk öncelikle kafam estiginde cıkıp gitmek sabah geri dönmek genelde tek basıma seyehat edicem, Bütcem motora göre degişicek 3500-4000 arası Aralıkta askerlıgim var satmamda kolay olması gerekiyoR,belk satılmaz evlatlık kalır. :)

Seceneklerim

Eski Kasa Ybr, Temiz Km düşük
Yenİ Kasa Ybr, Km yüksek bütcemize göre
Eskİ Kasa İNnova 125
Yeni Kasa İnnovA 125İ
2000 Model Crypton
Crypton R

Uzun yol yapıcm sürekli böyle bi konu acılmıs olsa bende ybr derdim ama aklım innovada kalıyor sürekli http://i.hizliresim.com/nj45jl.jpg

whitedeamon
29 Ocak 2017, 19:06
Cb125e de düşünülebilir, bajaj discover var o fiyata

TATLIHIZ
29 Ocak 2017, 19:11
Cb125e de düşünülebilir, bajaj discover var o fiyata

Malesef Cb dir cbf tir sevmiyorum yeni wingo cbe crypton sevemiyorum yapmacık plastk geliyor bajaj a bakmadım 2 marka krıterim var yamaha ve honda

whitedeamon
29 Ocak 2017, 19:15
Malesef Cb dir cbf tir sevmiyorum yeni wingo cbe crypton sevemiyorum yapmacık plastk geliyor bajaj a bakmadım 2 marka krıterim var yamaha ve honda

o zaman eski kasa ybr öneririm.Dayımda yamaha diye tutturdu eski kasa aldı maşallahı var tık etmedi.

MazhaRR
29 Ocak 2017, 22:35
İnovanın kıymeti bilinmedi,bilende zaten satmaz,hele manisa'da sıfır ybr parası güzel innovalar.2000 crypton'u da ele onunda miyadı doldu.Manisa'daki crypton R fiyatlarından bahsetmeme gerek yok heralde.Bu seçenekler arasında en iyisi eski kasa ybr.

arslan26
29 Ocak 2017, 23:29
İnovanın kıymeti bilinmedi,bilende zaten satmaz,hele manisa'da sıfır ybr parası güzel innovalar.2000 crypton'u da ele onunda miyadı doldu.Manisa'daki crypton R fiyatlarından bahsetmeme gerek yok heralde.Bu seçenekler arasında en iyisi eski kasa ybr.

10 yaşında crypton r 6 bin tl, ha bir de km 50 bine dayanmış, o fiyatı hak edecek ne kıymeti var anlayamadım.... şakamı desem ilan bir tane değil bir kaç örneği var

MazhaRR
30 Ocak 2017, 00:02
10 yaşında crypton r 6 bin tl, ha bir de km 50 bine dayanmış, o fiyatı hak edecek ne kıymeti var anlayamadım.... şakamı desem ilan bir tane değil bir kaç örneği var

Şaka değil hocam gerçek, bende anlayamıyorum heralde akhisar yöresinin havasından mı artık suyundan mı bilemiyorum.