PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AEMK ENDURO

KTM250
09 Ocak 2017, 09:52
Aptal youtube yine kanalımı kapattı bende yeni kanal açtım.Tekrar yükledim videoları:)

https://www.youtube.com/watch?v=D152xAGeEfw

https://www.youtube.com/watch?v=6PzGQN6PMC8&t=14s

F54
09 Ocak 2017, 11:19
Gooddd.....

Survive
09 Ocak 2017, 11:46
Konu başlığını görünce enduroya küfür ediyorsunuz sandım

KTM250
09 Ocak 2017, 14:19
Konu başlığını görünce enduroya küfür ediyorsunuz sandım

:D Antalya enduro motosiklet kulubü(AEMK)

Survive
10 Ocak 2017, 01:03
:D Antalya enduro motosiklet kulubü(AEMK)

Ah şu düz mantığım :)
Emeğinize sağlık bu arada :)

Carbondioxid
10 Ocak 2017, 01:26
Adamlar aşmış , endurokex' e yerli ve sağlam rakip , helal olsun , harbi enduro arazi budur , şunların çeyreğini ancak tattı isem nemutlu bana , stabilizede patikada video çekip endurocuyum diyenlere gider , yerli kanal açmanizi hem ecnebice hem dilimizde yazilar , espriler ile donatmanizi dilerim.

Heves edenlere... belli kondüsyonda değilseniz , kotuma ekipmanlariniz tam değilse , motora gelecek herhangi zarari karşılamaya zotlanırsanız sizlik değil bu disiplin , tabiri caizse motosiklet disiplinlerinin en acımasızı bordo bereliler gibi kondüsyon ve şey... gerektirir :)

Unutmadan asla ve kataa tek başiniza bu tip parkurlar ve doğa sürüşleri yapmayin.

MoRFy
10 Ocak 2017, 01:32
Enduro deyince aklıma keçi geliyor :) inatçı ve hep tehlikenin kıyısında...

KTM250
11 Ocak 2017, 16:12
Adamlar aşmış , endurokex' e yerli ve sağlam rakip , helal olsun , harbi enduro arazi budur , şunların çeyreğini ancak tattı isem nemutlu bana , stabilizede patikada video çekip endurocuyum diyenlere gider , yerli kanal açmanizi hem ecnebice hem dilimizde yazilar , espriler ile donatmanizi dilerim.

Heves edenlere... belli kondüsyonda değilseniz , kotuma ekipmanlariniz tam değilse , motora gelecek herhangi zarari karşılamaya zotlanırsanız sizlik değil bu disiplin , tabiri caizse motosiklet disiplinlerinin en acımasızı bordo bereliler gibi kondüsyon ve şey... gerektirir :)

Unutmadan asla ve kataa tek başiniza bu tip parkurlar ve doğa sürüşleri yapmayin.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim...