PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İETT Şoförü Fırtına Anında Motorcuya Kalkan Oldu (video)

admin
29 Aralık 2016, 15:52
İstanbul'da sabah saatlerinde etkisini gösteren şiddetli yağış ve fırtına motorculara da trafikte zor anlar yaşattı.

Rüzgardan etkilenen bir motorcu, Şehitler Köprüsü'nün Avrupa yakasına çıkış güzergahında metrobüs şoförüne ilginç bir ricada bulundu.

Fırtına sırasında İETT şoförüne, eşlik etmesi için işaret eden motorcunun görüntüleri izleyenleri gülümsetti.

Şoförün, motorun devrilmemesi için yol boyunca rüzgarı engellediği görülüyor.

Kaynak: Yenişafak

https://www.youtube.com/watch?v=8f7MJMIylEI

yürekçe
29 Aralık 2016, 15:56
Allah iyileri iyilerle karşılaştırsin

MrMud
29 Aralık 2016, 15:58
Allah iyileri iyilerle karşılaştırsin

Allah iyi insanları , iyi insanlarla karşılaştırır derler hocam :)

tr100a
29 Aralık 2016, 16:45
helal olsun metrobüs şöförüne

bursagsli
29 Aralık 2016, 17:20
böyle iyi insanlar olduğu sürece dünya dönmeye devam edecek helal olsun şoföre

kahraman1
29 Aralık 2016, 17:27
Neredeyse tüm metrobüs şöförleri yardımcı oluyor,saolsunlar.

fatih.met
29 Aralık 2016, 21:45
bu sabah bende bir tane yakıt tankeri tırı buldum hiçte yardım istemedim, o gitti bende arka sağ tarafında yağmurdan ve rüzgardan etkilenmeden yol aldım.

çok dua ettim adama ama ve iş dönüşü otobüs ile döndüm çünkü iki sefer devrilme tehlikesi geçirdim. çok sert rüzgar esen bir yer var işe yakın bir yol ve orada millet yere çömeliyordu o derece rüzgar vardı ve bende durdum ve ayaklarım yerde adım adım giderken rüzgar öyle bir vurduki "bammm" diye ses geldi resmen.

bırakın ilerlemeyi motoru zor tuttum sonrada öğleye kadar çalışıp eve otobüs ile döndüm. iş yerinde bir abinin arabasını benzinlik çıkışında yarım metre yan tarafa atmış rüzgar onun demesine göre.

yer beylikdüzü istanbul.

Potenza
29 Aralık 2016, 21:55
pardonda nasıl inandınız hemen adamın dediklerine?yok şeridin beyaz kısmı kaymıyormuş filan..Yanlışın daniskası.
Motorcu belkide iett ye sığındı,köprü bitince devam etti yoluna?
Ayrılışları gözükmüyor filmde.Teşekkür vs görmedim ben.
Hiç inandırıcı değil,adamlar arabadayken yakalamışlar bir poz , sonra da vermişler senaryoyu..
Ve en bana komik geleni de bizim saftiriklerde burda yorum yapmışlar :) :)
Bırakın Allahaşkına,filmin başı belli değil sonu belli değil.
Bende yapim yarın hafriyat kamyonu ile motorcunun aşkını içeren yamamasyon bir klip :)

MotorKafa
30 Aralık 2016, 00:32
İETT şoförü yardım etmiş mi etmemiş mi anlamak biraz güç.
Ama muhabirin söylediklerine bakarsanız kolpa olma olasılığı yüksek.
Cahil herif bilmeden konuşuyor. Beyaz noktaların kaymamasından faydalanıyormuş :)
Gerçi çok da bir şey beklememek lazım. Sonuçta yeni şafak.

tr100a
30 Aralık 2016, 00:39
dikkatli bakarsanız otobüste dörtlü yanıyor doğru olma ihtimali yüksek

yürekçe
30 Aralık 2016, 01:00
Allah iyi insanları , iyi insanlarla karşılaştırır derler hocam :)
Benimkisi temenni, öteki hipotez..

F54
30 Aralık 2016, 01:04
Demek iyi otobüsler çülerde varmiş

fatih.met
30 Aralık 2016, 20:12
tuhaf olan şu ki otobüsün yardım etcek bir durumu yok, dümdüz gitse yeter :D ben yakıt tankerinden nasıl faydalandıysam aynısnı başkaları yapar.

teşekkür edeyim derken yanlış anlayabilirlerde, dikkatli olalım sonra teşekkür ederken kavga çıkmasın :D

Mengu16
30 Aralık 2016, 20:24
Motovlogcular bunları da görsün.