PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu video yu cok sevdim

Darkcity2000
25 Aralık 2016, 21:35
Japon kadin polislerin bu kez nasil dustuklerini gosteren harika video, izlemeyenlere gelsin.. Bu arada on ve arka korumaliklar ne guzel gorevini goruyor..

http://youtu.be/DCz_ke_PS38

Remzidemir41
25 Aralık 2016, 21:53
Böyle nasıl kullanıyorlar hayret ediyorum.Bizim cbf ile viraja girerken bile ırc ler bırakıyor bu kadar yatırmaya neler olur allah bilir:queen:

Darkcity2000
25 Aralık 2016, 21:59
Böyle nasıl kullanıyorlar hayret ediyorum.Bizim cbf ile viraja girerken bile ırc ler bırakıyor bu kadar yatırmaya neler olur allah bilir:queen:

Burada agirlikli fren kullanilarak manevra yapiliyor... yerin kuru islak olmasida pek birsey farketmiyor.. gymkhana egitimleri veren hocalar var aslinda bu egitimleri butcesi olan herkes almali..

gursus
25 Aralık 2016, 22:19
vfr lerin güzelliğini napıcaz:joker:

bir de teknik dikkatimi çekti motor düştükten sonra kaldırırken eliyle yan sehpayı açıyor ki ilk kaldırışta uygulanan fazla kuvvetin etkisiyle motor sola devrilmesin,güzelmiş.

kahraman1
25 Aralık 2016, 23:05
Açık kask olmamışş

pea
25 Aralık 2016, 23:13
Büyük motordan korktum arkadaş. Gaza dokunuyorsun kayıyor, frene dokunuyorsun kayıyor.
Gayet eğitimli sürücüler, büyük bir hata yapmamalarına rağmen her virajda kaza yapıyorlar.

SuleymanE
25 Aralık 2016, 23:17
Eee hiçkimse anasının karnında öğrenmiyor bu mereti, en güzel kanıtı da bu video olmuş :)

Öyle üst düzey sürücülerin deli gibi viraj yapığı, şiir gibi motosiklet sürdüğü gymkhana videolarını ağzımızın suyu akarak izliyorduk. Ama o noktaya gelene kadar ne kadar emek verdiklerini, kim bilir kaç kere motoru yatırdıklarını görmüyorduk, görmüş olduk böylece.

Koruma demirleri de vazifesini tam yapıyo çizik olmadı motorlarda be:P

zulu
25 Aralık 2016, 23:58
Gerçek eğitime iyi bir örnek.. Düşmeyi,yatmayı,kalkmayı tam öğreniyorlar... Paylaşım için teşekkürler..

zaferce
26 Aralık 2016, 00:05
Bi insan evladi da o sulu yeri cali supurgesiyle supuruvermemis yaw. Suya giren gaz acarken dustu hep. Ne var lan bi siliverseniz orayi, elinize mi yapisir? Anca kirmizi bayrak salla salatalik kafali japon askeri seni.

yürekçe
26 Aralık 2016, 00:11
Çok fazla yatma var.. sasirdim ilk önce ama pist usulü dönmeye çalıştıklarını fark ettim.
Korumalıklara bayildim...
Trafikte görünür yapıp kullanmalı.

YERUÇAĞI
26 Aralık 2016, 00:42
en güzeli motorun korumaları,motorlarda hiç hasar yok kaldırıp devam ediyolar

MrMud
26 Aralık 2016, 01:46
Eğitim dediğin budur, dayak yiyerek dövüşçü olmak.
Yanlız motor korumaları asrın icadı resmen ya, kendini koruduguyla kalmıyor, sürücüsunünde bacakları koruyor :queen:

hiter
26 Aralık 2016, 11:32
Hoşuma gitti adam gibi eğitim keşke biz de alabilsek. Korumalar gerçekten güzel olmuş üzerine reflektörlü şerit çekilse trafikte nasıl olur acaba? Bir de neden yarım kask acaba, belli bir sebebi varmı ki ?

Levent
26 Aralık 2016, 12:05
Bu kadar düşüyor olmalarının sebebi timing.
Gazı hiç normal açmıyorlar, sarması çok doğal.

farfur
26 Aralık 2016, 14:21
bu motorlara takılan korumaları nerden bulcam yoksa özel yapımmı ?

Pangea
26 Aralık 2016, 14:43
Ben yetenek olarak eksiklik görmedim çok iyi bir eğitim aldıkları belli.Düşmelerinin genel sebepleri kısa süre yapmak amacı ile gazı çok ani açmaları ve bayan sürücülerin bacak kaslarının motoru yatar pozisyonda tutmak için yeterli güce sahip olmaması.

Darkcity2000
27 Aralık 2016, 15:03
Şöyle bir link buldum "Kendi koruma demirini kendin yap"

http://www.motosiklet.net/forum/mt-atolye-teknik-servis/94888-kendi-koruma-demirini-kendin-yap.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

Başka konu açmayayım şu video ya da çok güldüm ya, nerden aklına gelir ön çamurluk ucunun çenenin altına değeceği :) :) :)

http://www.youtube.com/watch?v=X7j38laHvzE