PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aprilia rs 125 arıyorum yardım!

dufylonely
22 Aralık 2016, 23:15
Satılık sıkıntı çıkarmayacak aprilia rs 125 arıyorum numaram 05542406813

Ros1n2
23 Aralık 2016, 11:21
bende uzun bir süre aradım yalnız bulamadım. İstanbulda kırmızı beyaz olan aprilia ya kesinlikle niyetleneyim deme ankaradan kalktım gittim motor çöp :/ temiz bulman zor, bulursanda kaçırma derim.

dufylonely
24 Aralık 2016, 14:52
alternatif olmadan istanbul a kadar gitmem zaten fiyatlar haddinden fazla..

dundeon
25 Aralık 2016, 01:12
usta gel ilanda mevcut kırklareli lüleburgazda aprilla rs 125 var ev arkadasım olur kendısı emın ol motora cok temız bakan bırısı ve yenı daha silindir kit aldı görüşmeni isterim kesinlikle rengide cok güzel ayrıca kırmızı spain olan

Ros1n2
25 Aralık 2016, 01:17
usta gel ilanda mevcut kırklareli lüleburgazda aprilla rs 125 var ev arkadasım olur kendısı emın ol motora cok temız bakan bırısı ve yenı daha silindir kit aldı görüşmeni isterim kesinlikle rengide cok güzel ayrıca kırmızı spain olan

o motosikletin sahibiylede görüşmüştüm resimlerden temiz duruyor motosiklet almaya niyetlenmiştim aradım görüştüm motosikletin gaz yemediğini ustaya götürmesi gerektiğini söylemişti.. yaptırdı sanırım

dundeon
25 Aralık 2016, 01:33
o motosikletin sahibiylede görüşmüştüm resimlerden temiz duruyor motosiklet almaya niyetlenmiştim aradım görüştüm motosikletin gaz yemediğini ustaya götürmesi gerektiğini söylemişti.. yaptırdı sanırım

aslında şöyle anlatayım arkadaşım makineyle gezmeye gitmişti geri dönerken o tarz bi sorunun olduğunu söyledi zaten beraber getirdik eve exup açılana kadar bi boğulma tarzı gaz yememe tarzı bişiler oldu su anda arkadaşım öğrenci olduğu için yenide mitaka kit almıstı o yuzden yaptıramıo arastırmamıza gore 50ile 200tl arası bı sorun var zaten alıcı kısıyede ne cıkarsa dusucektı ve kendım kullandığım için sunu gerçekten söyleyebilirim mükemmel zevkli bi makine exuptan sonra vtec açan honda gibi çıldırıyor sanki sesine gelicek olursak inanmazsınız belki ama 1000rr geliyor sanırsınız yolda görseniz kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim

Ros1n2
25 Aralık 2016, 01:37
aslında şöyle anlatayım arkadaşım makineyle gezmeye gitmişti geri dönerken o tarz bi sorunun olduğunu söyledi zaten beraber getirdik eve exup açılana kadar bi boğulma tarzı gaz yememe tarzı bişiler oldu su anda arkadaşım öğrenci olduğu için yenide mitaka kit almıstı o yuzden yaptıramıo arastırmamıza gore 50ile 200tl arası bı sorun var zaten alıcı kısıyede ne cıkarsa dusucektı ve kendım kullandığım için sunu gerçekten söyleyebilirim mükemmel zevkli bi makine exuptan sonra vtec açan honda gibi çıldırıyor sanki sesine gelicek olursak inanmazsınız belki ama 1000rr geliyor sanırsınız yolda görseniz kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim

Ninja 250r aldım. Aslında arkadaşınızın motosikletini almaya baya niyetlenmiştim ama nasip değilmiş :/ Zaten ninjdan başkasıda nasip olmuyor bana :D

dundeon
25 Aralık 2016, 01:42
Ninja 250r aldım. Aslında arkadaşınızın motosikletini almaya baya niyetlenmiştim ama nasip değilmiş :/ Zaten ninjdan başkasıda nasip olmuyor bana :D

öncelikle hayırlı olsun çok güzel bi tercih yapmışsınız. aprilla 2 zamanlı olduğu için gerçekten çok başka bir motor farklı bir zevk.bende hyosung gt250rımı sattım şu anda ninja 300 bakıyorum kısmetse havalar soğuk olduğu için marta kadar beklicem mecburen tekeriniz düz bassın..:)

Mertcan00
25 Aralık 2016, 10:17
Eğer beklerseniz sanırım aprilia rs 125'in 2016 modeli gelcek yani kasa şu an ki 4 zamanlı olandan rs4 125 ile aynı tasarım fakat ne zaman ne kadara gelir bilemem

dufylonely
25 Aralık 2016, 12:21
Silindir büyük sanırım o motor sahibiyle konuştum ben 125 cc yeterli oynanmış makine istemiyorum