PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kıbrıs'ta Harley-Davidson Fiyatları (Vlog)

Crenox
22 Aralık 2016, 00:06
Hem Kıbrıs'taki motor piyasasının anlaşılması hem de Harley-Davidson mağazasını merak eden arkadaşlar için Girne'deki Biker's Club HD mağazasına gidip fiyatları, motorları ve diğer malzemeleri gösteren bir video hazırladım. İyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=3WOLaHDXrB4&feature=youtu.be

acgh1907
22 Aralık 2016, 00:09
Is var malum, erken kalkicaz.
Yarin ilk is izleyecegim. :)

Crenox
22 Aralık 2016, 00:11
Kıbrıs'ta internet çok kötü diye ekstra bir bilgi daha vereyim :mrgreen: Bu sebepten dolayı çok yavaş yükleniyor videolar, bu saate denk geldi malesef.

Gameiro
22 Aralık 2016, 15:51
+1 Aboneyim başarılar :mrgreen:

blue4XL
23 Aralık 2016, 00:30
Kıbrıs'ta internet çok kötü diye ekstra bir bilgi daha vereyim :mrgreen: Bu sebepten dolayı çok yavaş yükleniyor videolar, bu saate denk geldi malesef.

Vlolg'luk yapmadım, cehaletimi mazur gör lütfen. Yükleme yaparken çektiğin videonun çözünürlüğünü 1 çıt düşürsen hızdan kazanabilir misin?

Crenox
23 Aralık 2016, 00:41
Vlolg'luk yapmadım, cehaletimi mazur gör lütfen. Yükleme yaparken çektiğin videonun çözünürlüğünü 1 çıt düşürsen hızdan kazanabilir misin?

Tabiki daha hızlı yüklenir hocam fakat işin içine manzara veya görsel konular dahil olunca izleyici için çok fark ediyor. Şahsen denedim bir tık düşürmeyi ama çakma gopro ile çekilmiş gibi oldu malesef. Saatini daha iyi ayarlarım diğer videolarda :)