PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bayan motosiklet botu önerisi

blk_pasa
19 Aralık 2016, 20:04
Iyi akşamlar arkadaşlar eşime motosiklet botu almayı düşünüyoruz 38 numara olduğu için çoğu bot 41 numaradan başlıyor dolayısı ile sadece bayanlar için ozel üretilen modeller kaliyor geriye esine kız arkadaşına tanıdığına alan bilen kullanan duyan var mı ne alalım motor ss öncelikle onu belirteyim ve uzun bot istiyoruz 4 mevsim diye birsey yok evet yazın ağlatmasın yeter alpinstar stella smx 6 baktık ama baska onerisi olan var mı yada bu dedigim modeli bilen kullanan şimdiden teşekkürler

MrMud
19 Aralık 2016, 20:18
Bende aradım bulamadım Türkiye sınırlarında, konuya aboneyim.
Bulamazsam Aliexpress'ten olumlu yorumu yüksek olan bi satıcıyı denemeyi düşünüyorum. Sizinde bilginiz olsun Aliexpresste seçenek baya var, ama geliş süresi uzun. Tabi daha kötüsü gelmeme-kaybolma durumu.

gegor45
19 Aralık 2016, 20:36
Aliexpressten 6 ürünün 5 i gelir gelmeme ihtimali çok az zaten ayakkabı gibi pahalı bi ürünü önemserler kaybolma olmaz bence kaybolma 3-5 liralık ürünlerde oluyo

blk_pasa
19 Aralık 2016, 21:21
Aliexpress iyi güzel hos ama ayakkabı kalıbı sıkıntı tum marka ve modellerin kalıpları bir degil ki buyuk yada küçük olması durumu düşündürüyor insanı

yürekçe
19 Aralık 2016, 21:27
En kötü ihtimal, dechatlondan bakın. Korumalı klip dağcı botları var. Korumalı ve su geçirmez.

HAZZILHAR
19 Aralık 2016, 21:28
Kadıköy Hasanpaşadaki Miss Rider'a uğramanızı tavsiye ederim. Kadınlara yönelik pek çok ürünü bulabilirsiniz.

pea
19 Aralık 2016, 21:47
Kadıköy Hasanpaşadaki Miss Rider'a uğramanızı tavsiye ederim. Kadınlara yönelik pek çok ürünü bulabilirsiniz.

Miss Rider'ın yerine Motosella açılmıştı. Sonradan orası da kapandı sanırım.
Miss Rider başka yere mi taşındı, yoksa temelli mi kapandı bilmiyorum. Ama eski yerinde değil artık.

EldekiDebryj
19 Aralık 2016, 22:09
Iyi akşamlar arkadaşlar eşime motosiklet botu almayı düşünüyoruz 38 numara olduğu için çoğu bot 41 numaradan başlıyor dolayısı ile sadece bayanlar için ozel üretilen modeller kaliyor geriye esine kız arkadaşına tanıdığına alan bilen kullanan duyan var mı ne alalım motor ss öncelikle onu belirteyim ve uzun bot istiyoruz 4 mevsim diye birsey yok evet yazın ağlatmasın yeter alpinstar stella smx 6 baktık ama baska onerisi olan var mı yada bu dedigim modeli bilen kullanan şimdiden teşekkürler

Smx6 kullanıyorum. Şu konumda, ürün ilk elime geçtiğinde birkaç izlenim paylaşmıştım.

Ben bu botu hicbiyerde bulamamistim. Motosella, missrider dahil hicbiyerde bulamadim. Simdi var mi bilmiyorum. Brn motordan siparis ederek getirtmiştik. Çizmeden aşırı memnunum.

Normalde 36 numara giyiyorum. Cizmeler 37. Kalıpları dar oluyor bu arada haberiniz olsun.

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/155366-alpinestars-smx-6-urun-inceleme.html

Süleymantnz
19 Aralık 2016, 22:31
https://www.decathlon.com.tr/arpenaz-100-warm-novadry-su-gecirmez-kadin-botu-id_8316962.html
koruma olarak yetersiz ama su geçirmez ve sıcacık tutuyor.

MrMud
19 Aralık 2016, 22:35
Smx6 kullanıyorum. Şu konumda, ürün ilk elime geçtiğinde birkaç izlenim paylaşmıştım.

Ben bu botu hicbiyerde bulamamistim. Motosella, missrider dahil hicbiyerde bulamadim. Simdi var mi bilmiyorum. Brn motordan siparis ederek getirtmiştik. Çizmeden aşırı memnunum.

Normalde 36 numara giyiyorum. Cizmeler 37. Kalıpları dar oluyor bu arada haberiniz olsun.

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/155366-alpinestars-smx-6-urun-inceleme.html

Bildiğiniz bayan Ekipman çeşidi bol olan bi yer varmi ?
Cross ekipman diyeyim daha doğrusu.

EldekiDebryj
19 Aralık 2016, 22:43
Bildiğiniz bayan Ekipman çeşidi bol olan bi yer varmi ?
Cross ekipman diyeyim daha doğrusu.

Istanbulda kadın ekipmanın bol olduğu mağazalar missrider, motosella var benim bildiğim. Cross ekipmanı var mı hiç bilmiyorum, dikkat etmedim çünkü ekipman alışverişimi onlardan yapmadım ben. Birtek cizmemi ararken uğramışlığım var. Kadikoy kızıltoprak tüvtürkün oradaki mağazalara bakabilirsiniz ben herseyimi oradan aldim.

blk_pasa
20 Aralık 2016, 10:43

Kadıköy Hasanpaşadaki Miss Rider tam olarak nerede internetten baktım ama galiba şuan orada başka mağaza var.

HAZZILHAR
20 Aralık 2016, 12:59
Miss Rider'ın yerine Motosella açılmıştı. Sonradan orası da kapandı sanırım.
Miss Rider başka yere mi taşındı, yoksa temelli mi kapandı bilmiyorum. Ama eski yerinde değil artık.

Motosella ve Motovento birleşik olarak aynı mağazada hizmet veriyor. Miss Rider kapandı mı bilmiyorum. 5-6 aydır uğramadım o taraflara.

Kadıköy Hasanpaşadaki Miss Rider tam olarak nerede internetten baktım ama galiba şuan orada başka mağaza var.

Eğer kapanmadıysa Moto Superstore 'un hemen yanındaki mağaza olması lazım. Bu da Google sokak görüntüsü. Umarım yardımcı olur:

https://www.google.com.tr/maps/@40.9919111,29.0414332,3a,75y,51.92h,71t/data=!3m6!1e1!3m4!1s3XKNFiM3MjaQjgTpAFcWoQ!2e0!7i1 3312!8i6656!6m1!1e1