PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sitede motosikleti devrilmiş bulmak

HE1SENBERG
18 Aralık 2016, 00:34
kapalı site, kamera yok. giren çıkan belli. apartman balkon altında duruyor, kimseye zararı yok, ölü yer.
250cc 150kg motor. yan ayak üstünde düz beton zeminde. ayak olan taraf duvar.
Site kapıcısı devrilmiş bulmuş motoru. çocuk yapmış olamaz çünkü öyle üstüne çıkarken inerken düşmez. sağlam duruyor. en az ortaokul çağında hatta 2 kişi fln.
aklım almıyor, kim niye yapar.

MrMud
18 Aralık 2016, 00:38
Ters şekilde rüzgar felan almış olabilirmi, Trabzondaysan bide pis eser oralara.

MoRFy
18 Aralık 2016, 00:43
büyük ihtimal biri fotoğraf falan çekilmek istedi veya üzerine oturmak istemiştir. soldan binemeyeceği için duvar var diye, sağdan motoru düzlemeye çalışırken düşürmüştür veya sağdan peg e basıp binmek isterken düşürmüş olabilir.... geçmiş olsun en sinir bozucu durumlardan biri üstünde iken düşürsen bindik düştün dersinde başkası düşürdümü cidden sinir bozucu...

pompei
18 Aralık 2016, 01:07
Benim ters rüzgardan düşmüştü maddi hasar oluştu sinyal grenaj kırıldı buna dikkat et, sonra kilitle düşmeyecek şekilde bir yere bağla.

Mengu16
18 Aralık 2016, 01:18
Ayaklık motor düzelince kapanan tiptense arabanın biri dokunmuştur yan ayak kapanmış ve motor devrilmiştir.

mchi
18 Aralık 2016, 01:23
Motorun benimkinden dandikse önemli değil. Daha iyiyse geçmiş olsun

dodooo
18 Aralık 2016, 01:38
Benim motoru da binanın kapalı garajında biri kafasına göre yerini değiştirmiş. (msx) Şimdilik ara yerde de bundan sonra araç yerine parkedip direksiyonu kitleyip bırakacağım. O gün motoru ilk aldığım gün olmasının heyecanı ile heralde direksiyonu kilitlemeden bırakmıştım.

Geçmiş olsun. Sinir bozucu gerçekten.

levend84
18 Aralık 2016, 01:45
kapalı site, kamera yok. giren çıkan belli. apartman balkon altında duruyor, kimseye zararı yok, ölü yer.
250cc 150kg motor. yan ayak üstünde düz beton zeminde. ayak olan taraf duvar.
Site kapıcısı devrilmiş bulmuş motoru. çocuk yapmış olamaz çünkü öyle üstüne çıkarken inerken düşmez. sağlam duruyor. en az ortaokul çağında hatta 2 kişi fln.
aklım almıyor, kim niye yapar.

biraderim geçmiş olsun orta sehpa varsa al sehpaya veya basit bisiklet kilitleri var al kilitle sabit bi yere...tekerin düz bassın

Erhan Tosun
18 Aralık 2016, 02:01
Geçmiş olsun İşin içinde çocuk varsa her şey olur, 1 ay önce benim başıma da geldi,
Çıkmaz sokak ve kaldırım sonu hatta kaldırımın yanında 1 mt. çukur var, 7 yaşında 2 çocuk motorla oynarken deviriyorlar, motor kaldırım kenarında asılı kalıyor ama çocuk çukura düşüyor, kafa çatlak dua etsin üzerine motor düşmemiş,aile hakkımda şikayetçi olmuş hastane masrafları artı haşlık falan istediler,polise ifade verdim olay yeri geldi inceledi bende kusur yok, mecburen zararımı da karşıladılar.

F54
18 Aralık 2016, 02:24
Çocuklar devirmiş olabilir
Benim motoru 3 yasinda bi velet devirmisti cub u üzerine cikmaya çalıştı zirt diye düştü ayna kırıldı
Çocuktur çocuk

HE1SENBERG
18 Aralık 2016, 03:05
Koyduğum yer Apartman saçak altı köşe, rüzgar, yağur almaz, araba çekilmeyen bi yer.

aynen, çocuk çıkarken üstüne düşse gelip beni suçlayacaklar. Sen önce uşağına gir kul hakkı öğret. başkasının malına dokunulmaz de.

biz çocukken top oynamazdık arabaların yanında. şimdikler üstünde zıplıyor.

4till4
18 Aralık 2016, 05:44
İyi yapmışsın.verdikleri zarar yetmezmiş gibi bide koparmaya çalışıyorlar.

shruikan
18 Aralık 2016, 09:04
köpek eniği gibi salıyolar sokağa, başka n'olcaktı.

demirkask
18 Aralık 2016, 09:57
Eğer ayak tarafı duvarda ise düşmesi normal tam tersi olsaydı biri bilerek düşürmedikçe isterse fırtına çıksın

watercolours
18 Aralık 2016, 11:15
Trabzonluysanız işiniz kolay. Gözünüz karadır sizin. Bütün siteye direktif verin. Ya bu motoru deviren ortaya çıkar, ya da sitedeki tüm arabaları çizerim deyin.
Şaka bir yana, düşmesi şanssızlık. Düşüren kişi insanlıktan nasibini almamış biri. Zira hani düşürdün, sahibine haber vermeyi de geçtim, bari kaldır düzelt motoru, değil mi?

tr100a
18 Aralık 2016, 12:18
Benim motorla da uğraşıyorlar birilerine batıyor keşke yakın olsak 10 kişi birleşip dükkan alalımda garaj yapalım

Pangea
18 Aralık 2016, 13:08
Özellikle üzerinde branda var ise kendi kendine devrildiğine şahit oldum.

whitedeamon
18 Aralık 2016, 13:31
Motora dokunanı fururum diye yazı asın